Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

marika27 te zyły to dobry znak :) trzeba miec nadzieję :) ja nawet gdybym się mocno skupiła to żadnych żył nie widzę :o tylko piersi mam wieksze tyle tylko, że to normalką jest przed @ :o i bądź tu człowieku mądrym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 dzień cyklu, ostatnią @ miałam właśnie 24 dnia cylku, i na tym się wzoruje...ale odstawiłam tbl od czerwca...:O:O:O:O:O nie wiem co o tych żyłach mysleć :O a brzuch boli jak by @ była i ciagle tylko do łazienki latam sprawdzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dziś 25dc :) i @ wypada mi miedzy 24 a 27 .... plus minus ;) zawsze ciężko mi wyliczyc więc daje sobie takie widełki czterodniowe ;) ja nigdy tabletek nie brałam więc nie wiem jak po nich wyglądaję cykle :o ale te żyłki myśle to dobra wróżba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tbl cykl jest rozregulowany :O Niektórzy mówią,ze łatwiej zajśc po nich w ciąze a niektórzy mówią,ze trudniej...opinie jak zwykle podzielone :O To Ty banmon też jus niedługo możesz sie testować :) Ja od wczoraj wieczorem mam te dziwne bóle w podbrzuszu :O:O:O no ale @ na razie nie ma, a ból jest taki jak by była :O:O:O:O wkurzajace to jest strasznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie będę bo myślę, że tak koło 27-28 dnia cyklu można zrobić test no chyba żeby to cholersto do mnie przyszło wcześniej :( wiesz, dwie moje znajome zaszły w ciąże w drugim cyklu po odstawieniu tabsów ;) więc.... trzeba robić teściorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam, że jak byłam w tej ciąży obumarłej to też tak na 4 dni przed @ miałam bóle podbrzusza, tylko, że one były takimi fazami i najczęściej w nocy, latałam wtedy do łazienki pewna, że to @ nadeszła ale oczywiście nic nie było :) poza tym bolały mnie piersi i były mocno powiększone, przypominam sobie również, że dostałam jakiegoś wstrętu na zapach moich perfum ale wtedy nie kojarzyłam tego z ciążą bo wcale się jej nie spodziewałam. Gdzieś tak koło 5 tygodnia wkurzał mnie zapach kawy i nie fajnie się robiło jak mięso gotowałam. A teraz tylko te piersi mam duże, bóle podbrzusza miałam wcześniej a teraz już nie, jeszcze tylko jajnik mnie czasami kłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej banmon to Ty byłaś w ciązy obumarłej ? :( nie wiedziałam, przykro mi bardzo,ze tak było 🌼 No tak ten test to podobno tak koło 20 dniu po stosunku dobrze zrobić. Bo wcześniej i tak może nic nie wylazać:O A mi sie jeszcze odbija troche od tygodnia :O ale brzuch to boli non stop:O Zobaczymy w którym cyklu nam sie uda, ja trzymam kciuki,zeby Twoja @ nie nadeszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam nadzieję, że nam wszystkim się teraz uda :) pięknie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz ciągle jestem dobrej myśli tylko boję się nastawiać aż tak bardzo na powodzenie ...... no cóż trzeba postarać się cierpliwie czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banom a ja słyszałam jeszcze,ze w ciąży to trzeba unikać gorących kapieli, bo to grozi przegrzaniem organizmu...:O:O:O a ja uwielbiałam gorace kapiele w wannie...no ale teraz ich unikam :D:D:D bo nigdy nie wiadomo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam tylko kabinę prysznicową :) generalnie gorące kąpiele tak ogólnie nie są dobre dla skóry, najlepeij się kąpać w nie za gorącej wodzie, a ja w tym cyklu trzy dni po owu byłam w saunie i na basenie tyłek grzałam :) a co mi tam ;) poza tymi 'grzeszkami' przez cały prawie dwutygodniowy urlopik codziennie po piwku piłam a w samą owu zaszalałam bo mój M miał urodziny :D i na prawdę stwierdziłam, że nie mam zamiaru aż tak bardzo wnikać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle banmon zaszalałaś:D:D:D Wiem,ze gorące kapiele nie są zdrowe, ale ja je uwielbiam :):):) Mnie tak strasznie brzuch teraz boli :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorka :) i nie grzej się w gorącej wodzie ;) to jest nie zdrowe na skórę i przez to tracimy jędrność tzn między innymi przez to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,co prawda to juz nie lipiec ale moze moge sie jeszcze do Was przlaczyc?Czytalam was przez pol nocy bo na codzien o tej porze to jestem w pracy i nie moglam spac i szczerze zycze powodzenia.Moze i mnie sie uda podzielic z Wami radosna nowina w tym miesiacu :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,co prawda to juz nie lipiec ale moze moge sie jeszcze do Was przlaczyc?Czytalam was przez pol nocy bo na codzien o tej porze to jestem w pracy i nie moglam spac i szczerze zycze powodzenia.Moze i mnie sie uda podzielic z Wami radosna nowina w tym miesiacu :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,co prawda to juz nie lipiec ale moze moge sie jeszcze do Was przlaczyc?Czytalam was przez pol nocy bo na codzien o tej porze to jestem w pracy i nie moglam spac i szczerze zycze powodzenia.Moze i mnie sie uda podzielic z Wami radosna nowina w tym miesiacu :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to pracujesz tak samo jak amerie9 ;) wiece co dziewczyny chyba dostanę @ :( :( :( piersi mnie już nie bolą i nie są już takie twarde.... to jest u mnie oznaka @ niestety :( no trudno, dobrze, że za długo nie miałam nadziei w tym cyklu, teraz to już tylko czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 jak tam na kolacyjce było ? pewnie baaardzo dobrze dlatego jeszcze cię nie ma na topiku ;) mam nadzieję, że główka za bardzo nie boli ;) marika27, Goga jak tam u was? trzymam kciuki, żeby ta cholerna @ was ominęła na jakieś 9m-cy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Nawet nie wiecie ile ja bym teraz dała, aby móc tak jak Wy starać się o małego groszka... czytam tak sobie Wasze wypowiedzi już od dłuższego czasu, ale nie mogłam jakoś do Was napisać, bo po prostu było mi jakoś tak ciężko się przełamać... mam nadzieję, że i ja już wkrótce dostanę z mężem "zielone światełko" i, że ten paskudny strach pójdzie sobie precz... chciałabym bardzo już zacząć starania od nowa... Życzę Wam duuużo zdrówka i oby te @ poszły sobie precz na te 9 miesięcy :) Powodzenia Dziewczynki :) I przepraszam za to, że napisałam u Was na forum mimo tego, iż na razie nie możemy się z mężem starać... Pozdrawiam serdecznie Was WSZYSTKIE!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miałam rację @ się zbliża, już mam powoli takie brązowe upławy na razie tak od czasu do czasu ale to już kwestia czasu aż @ się pojawi, to taki mój znak na @, czasami takie upławy mam już trzy dni przed @ ale to jest różnie ja myśle, że to kwestia czasu i jutro dostanę rano @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 przykro mi :( ale wierzę, że już niedługo dostaniesz upragnione 'zielone światełko' i w przyszłym roku będziesz tulić swoje maleństwo do piersi :) czego i nam wszystkim życzę ja chyba jednak nie mam dość siły na starania, troche mnie to przerasta, mam ochotę sobie odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga banmon w moim przypadku wszystko jest troszkę utrudnione, ponieważ z moją ciążą równocześnie rozwijała się choroba, która to spowodowała, że moje Skarbki obumarły w 4 miesiącu... :( Teraz muszę z nią walczyć i wszystko zależy od wyników... w najgorszym wypadku czeka mnie chemioterapia, ale tego się akurat nie boję... ja się nie poddam i wiem, że wszystko musi się jakoś ułożyć :) Banmon a wiesz, że jak się odpuszcza to zazwyczaj szybciuchno się zachodzi w ciążę - my z mężem prawie 6 miesięcy się staraliśmy i któregoś dnia powiedziałam basta, odpuszczamy - idę do pracy!!! I poszłam do pracy w kwietniu, nie wiedząc, że w marcu zaszłam w ciążę... Wszystko się ułoży, w końcu "dobrych ludzi spotykają miłe niespodzianki"!!! :D Zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 nie wiem czy ja aż taka dobra jestem ;) :P może to właśnie za kare mnie takie rzeczy spotykają :o..... życzę Ci w takim razie z całego serca duuuużo zdrówka, siły i wytrwałości w walce z chorobą. Trzeba wierzyć, że kiedyś wszystko się dobrze ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Malutka mam nadzieje,ze i Ty dołaczysz wkrótce do grona staraczek🌼. Życzę Tobie tego z całego serca❤️ Banmon a u mnie @ nie ma w dalszym ciągu. Tylko,ze dzisiaj podbrzusze juz jakoś mniej mnie pobolewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×