Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Cześć dziewczyny, czekałam z teściorem do 2 dni po @ i się doczekałam dwóch kreseczek :-)). Jeszcze wizyta u lekarza na potwierdzenie, że jest ok. Strasznie się cieszę, a zarazem obawiam bo jedną ciąże straciłam. Marzenka-s gratulacje, czekam na kolejne dobre wiadomości o zafasolkowanych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart82
Ale sie naczytałam... Same super wiadomości :-) Marzena i Agawa gratuluję :-) Lipcowe marzenie dzieki za odpowiedz. Moze i ja pojde do gina prywatnie? Narazie jestem przed owulką, więc poczekam jeszcze ten cykl. Koncem miesiaca idziemy badac plemniki, tak na wszelki wypadek. Zobaczymy co z tego bedzie :-) Mniejmy nadzieje ze wyjda dobre wyniki, bo inaczej sie nie uspokoję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale się cieszę , że w końcu na naszym topiku przybywa mamusiek :-D Oby tak dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy ja tu zaglądam to cicho sza... Dziewczyny maja tylko wenę pisarską wieczorami ;-P A ja mam czasy na neta tylko w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) Wczoraj przyjechałam do domu i neta nie miałam :o no dramat :o dzisiaj dopiero facet ma przyjechać do tego dziadostwa i zobaczyć. I nawet nie mogłam sobie z Wami popisać... Agawa33 gratulije :D :D :D suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Agawa33 gratuluje z calego serca i zazrdoszcze! Dziś mój termin @ i jak narazie cisza:) A do tabelki koniecznie trzeba wpisac kobietki,ktorym sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie balam wy mi pisalyscie wczoraj ze mam robic test i ja dwa razy przeszlam kolo apteki i nie kupilam i w koncu jak przyszlam do domu to znowu sie wrocilam i kupilam i co? sa dwie! mowie ci cos nam los sprzyja wiec probuj bo widzisz ze chyba to sa nasze szczesliwe dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kusisz...:)Jednak chyba zaczekam do jutra.Dzis pochłaniam sie w wir nauki do obrony:)I mam zamiar nie myslec o tescie.a przynajmniej bede sie starała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki no to ucz sie a jutro jak nei dostaniesz@ to rob test i daj znac ja sie ide kapac i lece do pracy a potem do gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka a tak z ciekawosci zapytam:miałaś jakies typowe objawy?Jakies przeczucia? Bo mnie tylko tak czasem pobolewa brzuch,troszeczke od jakiegos czasu,a piersi w ogóle nie bola.I to mnie martwi,bo ZAWSZE mnie przed okresem bolaly a teraz nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zadnych objawow nie mialam....mialam tylko objawy na @ tzn brzuch mnie bolala jak przed @ i piersi tez jak na miesiaczke...tylko potem zauwazylam ze nie moge lezec na brzuchu bo mnie boli i mi nie dobrze jak lerze...ale mnie to nei ruszalo nie mysllam w ogole ze bede w ciazy....potem takie plamienie jak na okres mi sie pojaiwlo przez jeden dzien i sie skonczylo....no i nie dostalam @ i zrobilam test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Agawa33 gratulacje :D Róbcie dziewczyny ta tbl z zaciażonymi bo to pozytywnie wszystkie nas podbuduje :D:D:D Malutka powodzenia , że nadzieje,ze bedzie dobrze :) A u mnie @ dalej nie ma :) Dziś 28dc :) Tak sobie mysle,ze może ten termin @ źle wyliczyłam i za wcześnie wczoraj tesciora zrobiłam , tak bym chciała zeby tak było :) trzymajcie kciuki,zeby @ nie przyszła :) brzuch mnie dzis boli :O , a na piersiach żyły jeszcze bardziej widać :O ja tez chce dwie kreski na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa33 GRATULEJE :) ale sie dobre nowiny posypały :) teraz czas na ciebie smile i na marike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam że lipcowe marzenie też czeka :) powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika trzymam kciuki:) Za lipcowe marzenie również:) Ehh nie moge przestać myslec o tescie,ale obiecalam sobie ze przeczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka86 życzę dużo zdrówka i samych dobrych wieści od lekarzy :) tyle przeszłaś to teraz musi byc już tylko z górki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SmileEveryday ja mysle,ze jednak lepiej poczekać az @ się na pewno spóźni...u każdej kobiety ten test inaczej moze wyjsc. Ja zrobiłam wczoraj i się troche rozczarowałam :O poczekam teraz jeszcze kilka dni z tym testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę, że najlepiej robić chociaż z dzień po terminie spodziewanej @, czasami nawet dzień nie wystarcza ;) sama wychodzę z założenia że wolę zobaczyć @ niż jedną kreskę, już raz się bawiłam z tymi testami i strasznie mi to psyche jechało teraz sobie postanowiłam,że zawsze będę czekała jeden lub dwa dni po terminie @, jak na razie się tego trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie banmon , poza tym szkoda kady na te testy. No ale my jestesmy niecierpliwe :) dlatego wcześniej je robimy :O Niektórym kobietom wczesniej test pokaże a niektórym nie :Okażdy organizm jest inny :O Ale i tak najgorsze jest takie czekanie :O Dlatego wtedy trzeba zająć mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tyle dzisiaj pracy mam że nie miałam nawet za bardzo czasu żeby wchodzić na nasz topik :o Dziewczyny trzymam kciuki bo czuję że zaraz będą następne dobre wiadomości :) no i dobrze bo przecież "ciężarówek" musi przybywać :) To działa bardzo budująco na mnie i zawsze to jakaś większa nadzieja że mi i pozostałym dziewczynom też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miejmy nadzieje że to pozytywne myślenie przełoży sie na pozytywne wyniki ;) Ja zaraz wychodzę wreszcie z pracy :) i mam nadzieję że dzisiaj w domu internat mi działa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa gratuluje ale szybkie tempo ciąż :) Mnie rozkłada chorobsko jakieś i na dodatek komputer mi pada, wlaczylam rano i nie mam nic na pulpicie wszystkie progr zniknęły. Coś robił przy wlaczaniu ale nie wiem co. Pisze teraz z telefonu. Niedługo zaczynam też druga prace ale mam nadzieję że znajdę chwilę na nasz topik.zna sie ktoś na komputerach ? :-o niby wszystkie progr są zainstalowane ale nie mogę nic uruchomić. Sory że pisze tak o sobie tylko ale mam nerwa strasznego bo mi komp sie zepsuł a tu takie wiadomości na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×