Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Gość XLANDERRKA2
No zobaczymy jak to bedzie :) Własnie po anty miałam niskie troche LH i z tąd ta Luteina zobaczymy czy coś zdziałała :) Bo staranka były jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XLANDERRKA2 to trzymam kciuki żeby ta wstretna @ nie przyszła :) i nie dziękuj ;) ale ten Wasz pierwszy strzał w dziesiątkę to był suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja tez widuje mnóstwo kobiet w ciąży...moze dlatego,ze teraz im sie bardziej przygladam :O i sama tak chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak tarczyce badałam to wyszło wszystko ok. Pocieszam sie,ze nie wcelowałam teraz z ta owulka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XLANDERRKA2
MARIKA- samo TSH nie wystarczy :) Aby okreslic chormonki robi sie je w ciagu cyklu w okreslonych dniach w zaleznosci jak długie masz cykle , mozna tez to połaczyć z USG i w tedy jest łatwiej okreslić owulację :) bo czesto jest tak że pechezyk rosnie ale nie peka :( ja własnie tak miałm bo miałam zaniskie LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i choćbym chciała to sie nie da nie myśleć o bejbiku :o bo wszystko na około o tym przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to jak do gina pójdę 1 wrzesnia to jej o tym powiem i zobaczymy co ona na to :O Kurcze no ja myslałam,ze tak szybko dziecko bedzie jak tabsy odstawie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany to do trzech razy sztuka... jak sie nie uda to wtedy lece do gina :o niech mnie zbada i powie co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIKA- po tabletkach najlepiej 3 miesiące odczekać:)wogle nim się staranka zacznie:) ale jak brałaś długo to popros o monitoring cyklu i o hormonki:) to bardzo dużo ułatwia :) Mojej siostrze się udało :) bo miała cykle co 28dc i okazało się że owulke ma 10 dc więc troche wczesniej niz powinna i ma teraz śliczną córe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam 8 lat :o Pierwszy cykl potabletkowy trwał 28 dni, drugi 24 dni , no i teraz ten 29 dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring cyklu jest refundowany przez NFZ:) tylko niestety czeka się na to nawet około 3 miesięcy więc odradzam :) Prywatnie to niestety troche kosztuje ale jest warte tego :) by byc pewnym kiedy jest owulka :) Nie trzeba się katować mierzeniem tempki czy testami owu:) bo testy Owulacyjne tez Wam moga wyjsc pozytywne a do owulki może nie dojśc bo np pechezyk nie peknie:O bo wykrtwaja tylko hormon :O Ja za monitorink prywatnie płaciłam pierwsza wizyta 120zł potem nastepne po 45zł :) w sumie miałm w 8dc,13dc,23dc ale ja mam długie cykle bo co 35dc. badania hormonków - LH,TSH,FSH,ESTRALOLITY,PROLAKTYNA progesteron3dc 13dc LH FSH,Estralolity i w 23 dc progesteron i tak to mniejwięcej wyglądało :) Za 1 hormon płaciłam 25zł za prolaktyne 55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIKA- poproś o hormonki bo masz nieregularne cykle jak to po odstawieniu tabletek wiec możesz miec czegos zamało:O lepiej sobie to zbadać nim głowić się i tylko stresowac ,a stres jak wiadomo nam staraczka nie jest pisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGA- no troche to kosztuje niestety :O ale to tez zalezy od miasta gdzie sie mieszka i od gina:) Progesteron jest refundowany więc możecie wziąsc skierowanie od państwowego gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie do gina w Krakowie, jest dobry i nie chce iść do państwowego więc jak będe musiała to zapłace byle tylko mi pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOGA- ja ci powiem że nie załuję jak narazie miałm robiony w tamtym cyklu i okazało sie ż ewłasnie LH mam za niskie co odpowiada za ciałko żółte i owu i okazało sie ż eowulka wypada u mnie dopiero w 26dc:O a nie tak jak zawsze myslałam 18-20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam prywatnie bardzo długo,ale nie byłam zadowolona :O Teraz chodze państwowo, i bardzo mi sie ta lekarka podoba...no zobaczymy co mi powie jak do niej pójde :O sama jestem ciekawa:O OJej to jakies hormony miałabym brać :O Myslałam,że ten monitoring jest drozszy jeszcze :) no ale i tak sporo kasy to bedzie kosztować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja i tak ta tempke sobie pomierze w tym cyklu i sluz bede obserwować :) A mnie jakos wogóle podbrzusze nie boli dzisiaj , dziwne to jest , bo zawsze mnie boli jak mam pierwszy dzień @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że wszystko możesz dogadac i z państwową ginką :) może jak ma usg w gabinecie to ci zrobi :) i bedziesz wiedziała :) Dziewczynki ja padam :( bo miałm ciężki dzień w szpitalu więc długo nie popiszę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio rzeczywiście się rozpisałyśmy okropnie :) ale ja już kończe na dzisiaj bo mnie już spanko bierze :) Dobranoc dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam moge i zapłacić za ten monitoring, byle to coś dało :) Też sie już kłade bo rano do pracy :O Dobrej nocki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 lipcowe_marzenie.28...........1...................17. 08 SmileEveryday.22................2...................18.0 8 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 xkslanderka22..30..............4....................22.08 HopeU...........27...............2...................26 .08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 banmon........26................3................ok12. 09.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu laski się rozpisały :classic_cool: Kiedy ja mam to wszystko czytac? jeśli chdzi o ten wiesiłek firmy oerpalor - to jest on na zwiększenie sluzu, który ułatwia przedostanie sie plemników :-) Nie podudza on owulki ani nic w tym stylu. Łagodzi natomiast napięcie przedmiesiączkowe. Poza tym ma inne działam tpu, dzial dobrze na serce itp. Wiesiłoek mozna zazywać 3 razy dziennie po 1-2 tab. Ja zażywam 3x1tab, bo uważam ze to wystarczy. Prze staraniu sie o dziecko zazywa sie go od miesiączki ( lub kilka dni po ) do owulki. Potem nie mozna bo moze powodowac skurcze macicy a przy ew. ciąży jest to nie wskazane. W opakowaniu jest 60tab. czyli wystarczy na 2 miesiace. Dziewczyny naprawde goraco polecam wiesiołek. Jak dla mnie to on dział cuda :-) Ostatnio cierpiałam na suchość pochwy a teraz mam tyle łśuzu ze szok! Dodatkowo jem sobie siemie lniane, które tęz wytwarza śłuz. jem je tak na sucho, żuję go. Jest całkiem smaczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×