Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

kurczę Goga my czekamy na koniec tygodnia jak na wyrok.... :o chciałabym, żeby nam się udało w tym cyklu, wkurza mnie trochę takie czekanie bo w sumie moglabym sobie zrobić betkę i bym wiedziała czy się udalo czy nie...... no ale nawet nie mam na to czasu poza tym nawet gdybym miala czas to pewnie szkoda by mi bylo kasy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon w tym wszystkim to czekanie to dramat :o wtedy chyba myśle o tym wszystkim najwięcej. Tak mnie korci żeby zrobić test chociaż wiem że nic tam nie wyjdzie :o ale to głupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga mnie też korci żeby sobie zrobić tesciora ale wiem, że nie mogę to dopiero 23dc więc nawet jeśli by się udało to i tak jedna krecha będzie. Trudno trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no właśnie to jest głupie że mimo że wiemy że nic nie wyjdzie to i tak nas korci :o szkoda nerwów i kasy więc czekam...niecierpliwie ale czekam...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale mnie dzisiaj leń ciągnie ;) normalnie już mi sie dzisiaj nic nie chce :p Taki mam dzisiaj jakiś dzień...nijaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jeszcze parę dni i będzie lepiej 🌻 Goga ja tez mam lenia poza tym cholernie senna jestem w zasadzie ciągnie się za mną to zmęczenie tak od niedzieli :o co dzień to wcześniej zasypiam, dziś chyba już o 22 będę lulać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej się wyśpisz... Ja to spac nie mogę... Już niedługo Wasze terminy;) Trzymam za Was kciuki!!! Oby Wam się udało;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to agnes że za cholerę nie moge się wyspać :o musiałabym chyba z 10 godzin przekimac ;) o której bym się nie położyła to do piątku będę chodziła permanentnie nie wyspana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja też chętnie bym już poszła lulać bo już jade na rezerwie ;) ale wstyd tak wcześnie iść do spanka :p Agnes wyłaź z dołka!!! Szybciutko bo po dupsku :p Juz za długo tam siedzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon rozumię Cię doskonale bo ja też taki śpioch jestem :o uwielbiam spać a zwłaszcza rano. Kłopoty ze wstawaniem mam zawsze ogromne. Mam jeszcze urlop i dzisiaj nastawiłam sobie budzik na 7.00 bo chciałam coś zrobić ale zwlekłam sie z łóżka dopiero koło 9.00 :o Nie wiem jak ja po takim długim wolnym do pracy wstane :o to będzie dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche Goga... Jak na razie za trudno wyleżc;)))))))))))))) A Ty Banmon... Ja od tego stresu dostałam wcześniej okresu... Więc daj na wstrzymanie... Lepiej pomyśl o czymś niezwiązanym z piątkiem... Idz do kosmetyczki albo do kina... Możę basen;) Relaks.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wiesz co to chyba i ja skorzystam :p wybiorę sie do fryzjera :) :) :) Odrobina przyjemności na odstresowanie nie zaszkodzi ;) Dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze rozumiem Cie Goga;) Ja po slubie musialam wrocic do szkoly... Bleeee! No i jeszcze klasa maturalna to byla... Tak mi sie nie chcialo ze az wiecej wolnego musialam sobie zrobic.. A potem oj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nio będzie wielkie oj!!! Ale ja tez właśnie dzisiaj przedłużyłam sobie wolne :p miałam iśc w czwartek ale stwierdziłam że tak jakoś głupio od środka tygodnia i zadzwoniłam żeby mi dopisali jeszcze 2 dni ( akurat te 2 dni okolicznościowego na ślub) i pojde do pracy w poniedziałek :) cóż co sie odwlecze to nie uciecze ale nawet dwa dni dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba naprawdę zaraz lulu śmignę ;) dobrze Goga że sobie wzięłaś te dwa dni urlopu jeszcze odpoczniesz sobie :) teraz to ty se budzików nie nastawiaj tak rano tylko próbuj się wyspac na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon śpiochu jeden wiesz że ze spania zapasów sie nie da zrobić choćbym spała i spała :p Ja już naprawde ide spać bo powiek juz utrzymać nie moge. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tkwi szkopuł ;) ani ze spania zapasów robić nie można ani z najedzenia się :o ;) :D ja też idę lulu, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie, śpijcie:) ja za godzinkę dopiero.. Jak narazie spędzam wolny czas z J... Poprosiłam go żeby nie poszedł do pracy i.. Calutki dzionek ze mną spędził;) I ciasto ze mną robił i... Fajny dzionek;D tYLKO TA @ MNIE DOBIJA... eHH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dolaczam do grona spiochow, jestem permanentnie niewyspana :-o wstalam o 9.30 i jeszcze bym spala i spala..... i zaraz musze obiad zrobic i wychodzic do pracki. juz sie nie moge doczekac urlopu za miesiac mam tydzien wolnego i musze gdzies wyskoczyc bo zwariuje pa pa i buziaki aha dziewczyny przestancie myslec o @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
ok !! moje kochanie chce dziecko, ja chce dziewczynke, wiem moze to smieszne ale mam rodzic w podeszlym wieku to niech to bedzie ona.........ale jak !!!?????????? loteria , sama w to nie wierze zrobilismy to dwa razy , matko tyle lat zabiezpieczania az mi sie slabo zrobilo po wszyskim , misiek szczesliwy ja z pytaniem ....to sie stalo , spontan !!! w wieku 37 lat misiek 40.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Nieobeznana tak trzymaj :) Ludzka głupota nie zna granic :o a moja to już całkowicie :o Byłam dzisiaj rano na zkupach i przechodząc koło apteki wstąpiłam i kupiłam test :o sama nie wiem po co. A jak już kupilam to oczywiście nie mogłam sie powstrzymać i zrobiłam go, wiedząc przy tym doskonale że i tak wyjdzie jedno wielkie g.... :( Żyby być tak walniętym i samemu sie dołować :o Agnes jesteś jeszcze w tym dołku ? Jeśli tak to sie posuń bo ide do Ciebie 😭 przes swoja głupotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :-) widze ze wszyscy tu dzisiaj zaspani chodzą, ja padam z nóg... marze o tym by kimnac sie popołudniu, ale nie moge - robota czeka jak zawsze ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobeznana
taaa....tak trzymaj dzieki,,, , nigdy taka nie bylam albo zajde w ciaze - oby dziewczynka,naprawde moze macie jakis sposob?? albo klimakterium ze spontanem mnie dopadlo....sama sie nie poznaje i misiek tez??? spontan , ciagla ochota az ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga to i tak za wcześnie na dwie kreski ahhh kobiety była umowa żadnych testów do @ Nieobeznana ja też chce dziewczynkę i będę celować 3 do 2 dni przed owu podobno są szanse 80% wtedy. Poczytaj na necie o planowaniu płci ale od czytania można zwariować U mnie słonko dziś i ciepło Cud a ja do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×