Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

idę już jednak lulać, trochę mi to oporządzenie się dłużej zajęło :o dobrej nocki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes przepraszam, że tak pozno dzis wchodze,ale na prawde nie miałam dzis czasu. Jutro mam nadzieje bedzie lepiej, tzn postaram sie czesciej zagladac:) Banmon na pewno masz ładne te pazurki, ja od czasu do czasu tez robie zelowe, tylko sama, bo mam wszystko co potrzebne, tzn lampe,żel i mnostwo ozdób:) Znajomym tez robiłam nie raz, najwiecej to chyba przed sylwestrem. Kiedyś zamiast odpoczywac przed balem to caaaały dzien do 12 w nocy robiłam tipsy kolezankom:) Pleców nie czułam:) A i ciagle zwlekam z kursem, przydałby sie, zawsze to jakiś papierek:) Ostatnio za mną chodzi zmiana koloru włosów i nie mogę sie zdecydować ;/ Mam teraz taki ciemny brąz, z refleksami od słońca, ale marzy mi się ciemny blond. Moze sie pokusze o wizyte u fryzjera, ale nie wiem... Boje sie, że mi wyjdzie nie taki jak chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pecha.. juz wszystkie poszly spac.. ja nie moge na dodatek mojego M. jeszcze nie ma... masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze mojego M. madal nie ma?? Jak wroci to mnie popamieta na wieki bo nie po to mamy tel zeby nie dac nawet znaku zycia.. dosc ze czuje sie cholernie zle to jeszcze martwie sie gdzie on jest co robi i czy w ogole... Ohhh!! jeszcze nikt mnie tak niw wkurzyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czarownice jedne :P No to wyczarowałyście...Wczoraj wieczorem się testowałam i są dwie kreski :) Ciągle nie mogę w to uwierzyć. Nie czuję się jakbym była w ciąży, poza tym, że nie mam okresu, chodzę przymulona jakby mi ktoś młotkiem w głowę strzelił, ciągle mi się chce spać i często mi niedobrze, a no i ciągle mam ochotę na hot-doga i parówki, w ciągu ostatnich trzech dni jem ciągle parówki ;) hehehe Dzisiaj byłam robić betę, po wynik będę dzwoniła po 16. Ciekawe ile tego narosło :) Oczywiście już sprawdzałam w kalkulatorach Internetowych na kiedy mniej więcej będę miała termin...26 maja :D Taka ładna data. Będzie już ciepło, więc dzieciaczka nie trzeba będzie grubo ubierać ;) O kurczę, ale jestem nakręcona :) 4 miesiące się staraliśmy i nic, tak bardzo chciałam i nic, a jak w tym miesiącu całkowicie odpuściłam, ba, nawet myślałam że już nie chcę, bo jak zaciążę to będę musiała z mojego kochanego sportu zrezygnować (serce mi się przez to kraje), no to masz dwie kreski. Najlepsze jest to, że nawet nie wiem kiedy, bo nie miałam żadnych objawów owulki, hehe Więc dziewczyny więcej luzu. Wiem, że łatwo się mówi/pisze, ale taki jest fakt :) Wklejam aktualną tabelkę. Amerie, Ty następna w kolejce :) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....8.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-..........?......................?.............. ....?.........? Dagus83...........3...................26.05.2010........?.........? Pozdrawiam Was i nie opuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Agnes tak to już jest z facetami zawsze zapominają U mnie rano jest z 5 stopni zimna jak cholera można już kurtkę zimowa zakładać ehhh dobrze ze piątek dziś Dagus pewnie zajęta ślubem, ciekawe jak test mam nadzieję ze nie masz @ na swoim ślubie :-o Goga jak sie czujesz ? Banmon ja też muszę zrobić coś z pazurkami ale tipsow nie chce, może fryzjer bo mnie coś trafi nie mam kiedy nawet o siebie zadbać :-o Pozdrawiam was kobiety 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus wielkie Gratulacje!!! Ale masz prezent ślubny :) szczesciary z goga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odp
dziewczyny w dni płodne ;/ uprawiałam petting z chłopakiem. ale on był w galotkach tylko ze sie spuścił a ja bez bielizny i ocerałam sie o tą sperme. jres mozliwe zajscia w ciaze przez takie cos? wiem to głupie ale gdybyscie mogły mi odp... miałam mieć wczoraj okres i nic. moze dlatego ze se stresuje nie wiem. ale nie doszło do stosunku. a potem miałam tak duzo sluzu, poszłam od razu sie umyc. więc ja to jest? Wy doswiadczone to pewnie odpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dagus gratulacje, tak czułam ze jestes w ciązy, brak okresu u tych starających świadczy tyulko o jednym, o upragnionej ciąży. Kochana super, ależ z Ciebie szczęściara. Mówiłam /pisałam/, że tabelka na dole zacznie się powiększać...tylko trzeba być cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto a Ty kochana wybierz sie do innego ginekologa, nie dlatego ze ten jest zły tylko troche dziwnie ci to wszystko wyjaśnił chhyba nie ma dobrego podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto, mam taką znajomą która tez stara się o dzidziusia. Jakiś czas temu była na badaniach miała usg-dopochw. okazało się że jest wszystko w porządku, tylko że za około miesiąca po tych badaniach bolał ją bardzo brzuch okazało się że ma torbiela w wielkości mandarynki niestety ten torbiel pękł i spowodował pęknięcie jajnika. Co gorsze okazało się że ma dwurożną macicę i tyłozgięcie, na świecie tylko 2 % kobiet ma takie macice. Ja osobiście nie wiedziałam że jest coś takiego. Miała wspaniałą opiekę, jajnik został pozszywany, lekarze powiedzieli że ma takie same szanse zajśc w ciążę co kobieta z dwoma zdrowymi jajnikami. Fakt przy macicy dwurożnej ciężko jest utrzymać ciążę ale można ją utrzymać, tego przykładem jest jej mama. Ona również ma taką macicę tylko że dowiedziała się dopiero teraz... Więc nie warto martwić się na zapas, jeżeli nawet miałaś cykl bezowulacyjny to nic takiego przecież cykl bezowulacyjny może zdarzyć się każdej kobiecie po to są lekarze, po to są tabletki aby nas wspomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagus gratuluje !!! 🌼 lepszego prezentu ślubnego nie mogłaś sobie wymarzyć :) buziaki :) Będziemy chyba rodzić mniej więcej w tym samym czasie ;) HopeU dzięki czuje się dobrze :) Agnes co u Ciebie? Jak się dzisiaj czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny Ciągle nie potrafię w to uwierzyć. Wiem, że zaciążyłam, ale jakoś do mnie to niedociera ;) Co chwilę patrzę na dwie kreski na teście ;) heh Dzisiaj ostatni dzień w pracy. Od jutra wolne do końca przyszłego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - masz rację!!! Ja poszłam o tak na wszelki wypadek sprawdzic czy mam owu. No i miejmy nadzieje ze to akurat natrafiłam na cylk bezowocny :-P A co do gina - popytałam troche o niego, i okazuje sie ze stary dziadek nie mam dobrej oponi, ze myli cysty i torbiele z ciążą, i tym podobne, tak wiec nie martwie cie ta jego opinia , ze niby mam tyłozgiecie. Bo dziwne jest to ze bylam u kilku innycg ginekologow i zadent tego nie zobaczyc, no a przeciez nie moglo smi sie to zrobic z dnia na dzien. A jesli chodzi o cylk to chyba akurat ten mam bezowu, bo nic nie czyje, nie czuje jajnikow, ani nie mam sluzu, mam tylko troche wyzsza temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zawsze czyje owu i do bardzo, wiem mam nadzieje ze to jedne taki cykl mi sie trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co sie dzieja z Malutka i Guzia? Czy one nie sa teraz w szpitalu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....8.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.........4.................28.05.2010.........?..........? Dagus83.........3.................26.05.2010...........?.........? Dopisałam sobie termin wyliczony z neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. nie wiem od czego zaczac... heh a wiec bede chyba musiala was opuscic.. porobilo sie nie wiem jak to powiedziec nie chce mi przejsc przez gardlo po wczorajszej nocy... wszystko skonczone... juz niw ma odwrotu.. koniec nas koniec staran wiec juz tu nie pasuje.. zamknelam sie w domu i placze.. probuje sie uspokoic.. chyba te bole to nerwy dzisiaj jeszcze bardziej nasilone... brakuje mi slow.. rozpieprzone zycie.. Zalamka.. musze dojsc do siebie.. gratuluje dagus...moje wy ciezarowki i przyszle ciiezaroweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no co Ty!!! nawet nie żartuj!!! Co się stało??? Napewno nie jest aż tak źle :o nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×