Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

🖐️ jestem jednym chodzącym bólem, każdy mięsień daje o sobie znać, od pasa w górę, nawet oddychanie sprawia mi ból, nie wiedziałam, że tyle mięśni było zaangażowanych w tą przechadzkę ;) Stokrotka, Amerie, HopeU, Smile, Asiaak trzymam za was mocno kciuki :) przecież jest niemożliwością, żeby przy takiej bandzie ktoś nie spadł do dolnej tabelki :) STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? .........? tabelkę wklejam dla przypomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon a od czego masz swoje go prywatnego masażystę ;) skoro Cię wyciągnął na ten park linowy to niech teraz masuje :p Agnes kuruj sie żebyś nam szybciutko wyzdrowiała :) zdrówka życzę🌼 Trzymam kciuki za dziewczyny które są nastęone w tabelce :) ale sie Was zebrało naraz ;) nie ma siły żeby przy takiej ilości którejś z Was sie nie udało ;) dajcie znać :) czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnes :classic_cool: Tak mi dzisiaj zleciało że jak wstakiśmy to pojechaliśmy oddac auto znajomym co byliśmy wczoraj u nich bo wczoraj przyjechali po nas i mieli nas odwieźć ale że ja nie piłam więc dali nam autko żebyśmy sobie wrócili :) miałam okazje prowadzić większy samochód ;) ale super :D tylko znajona musiała mi butów pożyczyć bo ja oczywiście na szpilkach sie wybrałam :p Dzisiaj nie musze gotować bo zaprosili nas jeszcze na obiad więc mam wolne od garnków :) Kurde prace musze kończyć pisać a tak mi się nie chce :o taka piękana pogoda dzisiaj u mnie :) a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie piekna a ja w domu bo chora jestem;( obiad mowisz?? Ale fajnie.. przynajmniej odpoczynek;))))0 Ja na dodatek sama bo J. w pracy;( ciekawe co u Amerie, HopeU i Sm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie... nic nie czuje bo nos zatkany;))))))) No i glowa boli:(((( A Ty jak?///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro już będzie lepiej ;) a za pare dni wyzdrowiejesz :) moze troche głupio zapytam ale masz lekarstwa tak ? Ja czuje się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda też piękna, ciepełko jakby była pełnia lata :) ale ja się dzis nigdzie nie wybieram, nie mam mocy ;) niedawno co łóżko zaścieliliśmy bo się byczyliśmy i tv było trzaskane ;) no ale już domek ogarnięty tyle o ile ;) ja dziś robię obiadek który nie wymaga wielkiego zainteresowania z mojej strony ;) agnes kuruj się ładnie i herbatki pij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon Tobie to sie akurat nie dziwie że nie masz sił na wyjście z domu ;) Twój prywatny masażysta musi sie teraz wykazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylam u lekarza wiec nie mam lekow;))) wole sie wylezec i wygrzac;))))))))0 A mama jest u mnie i sprzatamy bo niby czysto ale wiecie jak to jest;) juz konczymy a potem kurczaczka upieke, zjemy a iweczorem niestety mam korepetycje;))))))))))))))0 musze podszkolic syna kolegi bo ma problemy z matematy7ka;(( a potyem ide spaciulki i wstane dopiero ok 2 bo dzisiaj tak J. dopiero wroci:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga masażysta powiedział, że wieczorkiem mi wymasuje plecki ;) Agnes weź sobie chociaż gripex lub fervex no albo zwykła polopirynkę bo jeśli to grypa to samo lezenie nie wystarczy a taka nie leczona grupa później może dać powikłania.... a czemu ty się bidulko zrywasz w nocy jak twój M wraca? ja bym się nie fatygowała ;) i te korepetycje tez powinnaś przełożyć bo i ty się źle czujesz a i przy okazji dzieciaka zaziębisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sprawa pilna;)))) wiec musze mu pomoc:)) nie ma mi kto jechac do apteki teraz bo J. w pracy;(( ale ma mi kupic cos tam, zobaczy6my..;)) a wstaje bo przeciez musi obiad zjesc..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad w nocy ??? ;> no ty chyba w innym celu wstajesz :D hihi, obiadek to se może przecież sam odgrzać rączki chyba ma ;) oj za dobrze ja myślę on z tobą ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a HopeU właśnie wraca z pracy niestety i dostałam @ wcześniej. Zawsze miałam co 28 dni a ostatnio mo się skraca co cykl i nie wiem o co chodzi :-o Idę odpoczywać Banmon koniecznie masażysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU;))))) jestem z Toba;)))) przytulam Cie mocno!! Nie samutaj sie!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj HopeU 🌻 na pocieszenie powiem ci że mi też się skraca cykl..... :o teraz juz do 25 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a kiedy teściorka robisz ?? ;> bo można powiedzieć że juz po terminie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie bo ci klapsa dam ;) skąd wiesz, że @ się pojawi.... póki jej nie ma to jest nadzieja ;) a teraz masz który dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dalej będę za cibie trzymac kciuki i mam nadzieję, że spadniesz teraz do dolnej tabelki ;) kurczę ale ten czas leci ja już!? mam 10dc a pamiętam jak jeszcze niedawno lamentowałam jak ta @ przyszła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli do wtorku czekasz z testem? ja myślę, że mogłabyś już zrobić ;) a tak w ogóle to strasznie długie te twoje cykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie do gina zawsze warto iść chociażby po to żeby się uspokoić ;) ale miejmy nadzieje, że gin w październiku będzie potrzebny tylko do pokazania bijącego serduszka :) mi się wydaje, że teraz wyluzowałam trochę ale jestem pewna, że pod koniec cyklu znowu będę miała akcje.... :o jakoś nie mogę się postrzymać od wyliczania kiedy będzie owulka lub myślenia czemu jeszcze nie zostałam mamą .... :o na prawdę staram się wyluzowac ale te cholerne mysli same przychodzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ostatnich klopotach nie mam czaasu myslec o ciazy..;(( Doszslam do wniosku ze lepiej poczekac na swoja kolej niz ciagle przezywac dramat gdy pojawia sie 1 kreseczka;(((((((((99999 wole przezyc zaskoczenie w chwili gdy bede sie tego najmniej spodziewala..;)00 i tez wam tak radze to jest lzej na sercu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda piersi chyba każdą bolą w ciąży ja miałam megasy, nabrzmiałe i bolące ;) ale to nie oznacza że jeszcze nie nie mogą zacząć boleć ;) mi owulka powinna wypaść we wtorek jeśli będę miała taki cykl jak ostatnio.... mam nadzieje, że ją wyczuję bo zazwyczaj wtedy boli mnie podbrzusze.... a może jak ją wyczuję to już właśnie jest za późno... w każdym razie można powiedzieć że u mnie staranka już ruszyły więc może się jakoś wstrzelę w tym cyklu.... a sama nie wiem, tak szczerze to wkurza mnie to na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×