Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Wiecie co??????????????? Wykoncze sie... zamiast byc lepiej to gorzej i mam taka zgage ze szok!!!!!!!!!!!! A w gardle to chyba jakis robal mi siedzi \bo mnie tak na wymioty zbiera!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ja też po tobie łaziłam ;) agnes lec do apteki i zakup sobie chociaz polopirynkę i łyknij dwie na noc zobaczysz, że z rana już będzie lepeij albo gripex se kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes prosze iść najlepiej do pana doktora...ewentualnie do pani doktor :) kobieto powinnaś coś wziąść bo się wykończysz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jak.. apteka jest 6 km stad.. a ja nie mam samochodu ani prawojazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes lanie powinnas dostać, i twój M też, że cię nie namówił na żadne tabsy i nie poszedł kupić, musisz dbać o siebie :) ja laseczki idę się walnąć bo mięśnie nadal bolą jak diabli i głowa do tego pęka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie ja pierwszy test robiłam 2 dni przed terminem @ i wyszedł negatywnie choć było napisane na nim że wykrywa już 2 - 3 dniową ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra :o to aż 10 dni dłuższe niż ja :o z jednej strony dobre to jest ale z drugiej mniej staranek rocznie Ci wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu.. Nie dalo rady... Nie moge sie dodzwonic do M. wiec po tabsach........... Ale mnie nosi... Niedobrze mi!!! Masakra... Ale zrzedze!!!!!!!!!!!!!!11 Ale dziewczyny... nie zycze Wam tago co ja przechodze... prosze Smile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bidulko :( chyba nie masz wyjścia i jutro do lekarza :o Amarie a o co Ci chodziło dzisiaj rano? Jak nie chcesz to nie pisz, ale napisz chociaż czy to nic złego bo się zmartwiłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie chodziło mi że jak sie o dzidzie nie starasz to mniej razy masz to dziadostwo @, no bo juz przy starankach to gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie kawe moze postawi mniwe na nogi... jeszcze dzisiaj nie pilam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnes ale Cię zmiotło kobietko... Umówiłam sie wreszcie do tego gina, znalazłam jego wizytówkę ;) ide 5 października czyli za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×