Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

A ja mam inne zdanie;))) okaze msie!!! Jak narazie poczekajmy;))))))) zobaczymy co los przyniesie;) A widzisz ze mowilam prawde o Godze????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie opowiedz nam ile mialas lat kiedy zaszlas w ktorym cyklu? i wszystko.. prosze;))))))))))) moze zdobedziemy doswiadczenie;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej pracki;))))))))))) bede myslala o Tobie!!!!!!!!! i przekaze wszystko malgosi;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moj termin na 29.09, ale nie ma co sie kierowac bo to jest moj pierwszy cykl po poprzedniej ciazy ;) pierwsza ciaza : 24 lata (narodziny malucha - 25 lat), pierwszy cykl staran gdyz ciaza nieplanowana ;) druga ciaza : 26 lat, 4ty cykl staran (i ten 4ty z testem owulacyjnym), ale ciaza utracona w 4tym tygodniu ... :( trzecia ciaza : 28 lat, planowana, pierwszy cykl staran W ogole moje 3 poprzednie ciaze byly wszystkie z terminem na poczatek marca, starsza corka urodzona 4/03, druga ciaza termin na 1go marca, trzecia ciaza termin na 5/03 urodzona dwa tygodnie wczesniej ;) A teraz bedzie wyjatek (nie mamy cierpliwosci czekac ze staraniami do maja ;) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. malagosia..........29...........1.......................ok.29.09 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko pozazdroscic Malgosia;)))))) po tym co napisalas nie ma bata ze nie zajdziesz.. 1 sze cykle staran;)))0 super teraz pewnie tez tak bedzie!!!!!!!!!!!! Mojego M nada ni8e ma... a mi nadal niedobrze.. i zgaga.. ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzisiaj zeszło :o ale jeszcze na koniec weszłam zobaczyć co tu słychać ;) Amarie nie chce zapeszyć ale ja w tym czasie co Ty teraz też miałam taki ciągnący przeźroczysty śluz... Ide spać bo juz padam...Miałam zrobić coś szybkiego na jutro na obiad a mój mąż jakies smaki miał dziwne ;) ja jestem w ciąży a on ma zachcianki ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie @ Agnes - wysłałam wam wczoraj wiadomość na meila. Troche to zajęło bo net mi nawalał, dlatego tez was opusciłam, bo nie ładowała mi sie wogole strona, wiec nie sposob było rozmawaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie mialam zajrzec rano ale poszlam spac o 4.30 i nie dalam rady wstac.. nie moge wczesnie sie polozyc.. chyba musze jakies tabsy nasenne kupic.. chociaz sie wyspie... ehhh.. goga ale Ci plasu maz narobil co Ty w koncu ugotowalas?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - juz wysłałam. Rzeczywiscie sprawdziłam poczte i wczoraj wysłało mi tylko do amerie. nie wiem czemu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes robiłam nóżki na dzisiaj i mojemu R. tak zapachniało że jeszcze musiałam mu usmażyć pół kilo grzybków boczniaków które zjadł wczoraj na kolacje...wszystkie :o bo jemu się grzybków wieczorem zachciało ;) kto tu jest w końcu w ciąży ;) Jak sie czujesz dzisiaj? Mam nadzieje że idziesz do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja ciągle z Wami jestem, tylko teraz nie mam za bardzo czasu. Jutro ślub i w związku z tym mnóstwo roboty. Tyle ostatnio tu naklikałyście, że szok :) Ale super, jest co czytać :) Bardziej intensywnie wrócę do Was jak już się ten cały ślub skończy ;) jak możecie to prześlijcie na mojego maila linki do Waszych profili na nk, pooglądam sobie Was ;) Tymczasem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja odswiezam tabelke STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK............19............duzo.................25.25.09 malagosia..........29...........1....................... ok.29.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 Olka.P..........28................4..................ok 02.10 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. HopeU.............27............2......................ok.16.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........ ide robic obiad, nie mam czasu czytac nawet co piszecie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nie wiem jak odnaleśc amerie i Ahnes ;-( Daguś to co Ty jeszcze robisz na kafe ?! Szykuj sie do ślubu kobieto! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN amerie.........23................4....................ok 20.09 HopeU................27...........2..................21 .09.09 smileEveryday......22............3.................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6..................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3....................ok0 2.10 Olka.P..........28................4....................ok 02.10 banmon........26................4.......................07. 10 agnes19...........19.............dużo!!! ............ok.9.10. malagosia..........29...........1....................... ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................7............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........4............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta.. znalazlam Cie;))))) przyjmij moje zaproszenie i poogladaj sobie inne dziewczynki;)))))) Sliczna z Ciebie kobietka!!!!!!!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No agnes juz Was pooglądałam :-) Ciebie to zupełnie inaczej sobie wyobrażałam ;-P Co do reszty dziewczyn to nie miałam jakiegos wyobrazenia, bo sie poprostu nad tym nie zastanawiałam. Jedynie co do Hope mam jakieś wyobrażenie, ale pewnie innaczej bedzie wygladał niz sobie wyobrażal. Goga - takie pierwsze moje skojarzenie ( ale tylko pierwsze ) to mam cos ciut ciut z Hilary Swank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja dzis, odkrywam forum i troche po roznych tematach laze :) ale tutaj jest ruch !!! skad sie tyle ludzi nabralo ??? na niektore fora sie wchodzi i jest jeden post na tydzien :) fajnie tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wysłałam Ci zaproszenie :) Amarie hahaha dooobre ;) to niestety nie jest to co lubie najbardziej :o ale jak trzeba no to cóż. I znowu dzisiaj nie wiem co zrobić na jutro :o to wymyślanie co ugotować jest głupie :o Daguś jeszcze raz wszystkiego najlepszego i udanej imprezy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie jest fajnie, bo w niektorych tematach troche jest roznych palantow :) no ale wracajac do sedna sprawy, zapowiedzialam mezowi ze dzis sie bedziemy starac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×