Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Widac nic nie zrozumial.. jak narazie odpocznij od niego.. na serio.. zajmij sie soba.... a o nim zapomnij na jakis czas.. odetchnij od jego glupoty... po prostu cos mu sie w glowce poprzewracalo i chyba mysli ze sam jest... niech mysli zmadrzeje narazie wylacz go ze swojich mysli i odpoczywaj... Bo martwie sie o Ciebie.. Kochana ciagle zdenerwowana;(( prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc po raz kolejny... Piersi mi urosly!! Szok.. Dosc ze mam takie duze.. w trumfie facetka mi powiedziala ze rozmiar E.. to urosly.. na serio tarzaz zauwazylam bo sutki mnie bola... jakby je ktos podapal.. masakra... no i mam palmy wokol sutkow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba mam goraczke... bo tak mi goraco i wypieki mam i cala goraca jestem.. gdzieniegdzie czerwona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marzenka ten głupek (że tak sobie pozwolę nazwać twojego faceta) pewnie sobie tłumaczy że ty po prostu masz ciążowe humorki i dlatego sie nie przejmuje, w kocu to tylko facet . Mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy :) fasolka zobowiązuje ;) Agnes coś w tym jest, może te wasze szaleństwa odniosły skutek :) Gołąbki planowo już jutro, zapraszam. A ja dzisiaj dostałm @, niby się spodziewałam ale i tak przykro :( Trochę sobie popłakałam a teraz siedzę i piję żubróweczke z sokiem jabłkowym, w końcu mi wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i poprawiam tabelkę STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ ..03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 banmon..............26................4................0 7.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30.............6..................ok .22.10 SmileEveryday......22............4...................o k.26.10 Olka.P................28............5...................ok.02.11 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........ Trzymam kciuki za resztę staraczek i piję wasze zdrówko chlup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu juz nie plakuniaj;9 wiem ze przykro.. lzy pomagaja ale trzeba zebrac nowe sily na kolejny cykl;p pamietaj ze nie wolno sie poddawac;p na innym topiku jest taka sara ktora ma/miala w chwili obecnej tak beznadziejna sprawe ze szok.. brak slow.. lzy plyna jak sie czyta.. a teraz.. po dlugiejjj odrobinie cierpliwosci jest w ciazy!! Kochana wiec glowa do gory i glosno powiedz "bede mama" A dwie kreseczki w odpowiedniej chwili dadza Ci blogosc ktorej nigdy nie zapomniosz... Wierze w Ciebie i inne dziewuszki;p Czekajmy na kazda przyjdzie kolej;p buziaki Olenka;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnes kochana jestes :) Problem w tym ze nie potrafie wyluzowac i zawsze sie łudzę i przez to rozczarowanie jest jeszcze wieksze :( Ale co tam za dwa dni mi przejdzie i znowu trzeba bedzie "popracowac" nad tym brzuszkiem. A propos staranek to opisane przez ciebie objawy jak ulał pasują do... nie będę zapeszć ;) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam moge poczekac;p nic mi sie nie stanie.. kazda wyczeka na bejbika ale czasami lepiej uslyszec od kogos wesola nowine.. J trzymam kciukasy za kolejny cykl;p prawda jest taka ze dzieki niepowodzeniom stajemy sie pokorniejsi;p i potrafimy sie bardziej cieszyc tym co nam dane;p bedzie dobrze!!! Najgorsze sa te pierwsze dni.. ale po to tu jestesmy zeby sie i cieszyc wspolnie ale i smucic niestety;( Ale bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Widze że jestem pierwsza;) Ciekawe czy ktoś dzisiaj tu zajrzy? No to czekam;p Ide sprzatyac, bo jutro niedziela;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nadal pustki;((((( Dziewczynki.. mam pytanko bo wczoraj z mezem zauwazyla ze mam biale sutki.. nie wiem dlaczego.. napuchniete i biale.. dookola normalne... nie wiem co jest.. moze spotkalyscie sie juz z czyms takim??? zawsze mam rozowiutki a teraz biale.. od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ale debile na tym swiecie sie rodza.. ja sie grzecznie pytam o ten problem a tu jais gnojek mnbie wyzywa... az mi sie ryczec chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ ..03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 banmon..............26................4................0 7.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30.............6..................ok .22.10 SmileEveryday......22............4...................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ok.02.11 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........6............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dotknelam palnika niechcacy.. ale niemota ze mnie.. i mam taka jedna kreske na palcu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja wlasnie wrocilam z uczelni jestem wykonczona wiec nawet nie mam sily pisac ... ale nie ma czym sie chwalic z reszta agnes ty wiesz....ide jesc kolacje i ide spac...dobranoc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie piękny słoneczny dzień chociaż zimno. Dziewczyny w tym cyklu nas poniosło trochę i były przytulanka jedne po drugich zaraz praktycznie więc jest jakieś prawdopodobieństwo bo to było w dniu owulacji :) co prawda nie było z finiszem we mnie :-o ale zaraz po znowu. Kto wie jak to jest czasem sie nie starasz specjalnie i z jednej kropelki coś wyjdzie ehhh Sorki ze wam tak ze szczegółami pisze :-o Wczoraj miałam wspaniały dzień, cały byliśmy w pięknym mieście, pochodzilismy, później pizza i jeszcze wypad nad morze. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI;))))))))))))))) NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33...........2......................? ?? Marta82..............26...........4................... ..03 .10 Magda8080..........29............3.....................ok 02.10 banmon...............26...........4.....................0 7.10.09 agnes19..............19...........dużo!!! .............ok.9.10 HopeU................27............2....................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5.................... ok.02.11 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........6............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NIC WIEK CYKL STARAŃ TERMIN malagosia 29 1 ok.29.09 Agawa33 33 2 ??????????? Marta82 26 4 03.10 Magda8080 29 3 ok.02.10 banmon 26 4 07.10.09 agnes19 19 dużo!!! ok.9.10 HopeU 27 2 ok.16.10 stokrotka987 30 6 ok.22.10 SmileEveryday 22 4 ok.26.10 Olka.P 28 5 ok.02.11 ZACIĄŻONE nick cykl tydz.ciąży termin porodu płeć imię marzenka_s 3 11 23.04.2010 ? ? xkalanderka22 ? 11 24 .04.2010 ? ? -=Goga=- 2 6 28.05.2010 ? ? Dagus83 ? 3 26.05.2010 ? ? Natalya123 2 7 07.05.2010 ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) niedawno wróciliśmy, było fajnie także wyjazd zaliczamy do udanych :) Olka ja czuję, że też dołączę do ciebie w tym cyklu, ale trudno się mówi nie wiem czemu ale nie mam w ogóle ciśnienia na dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ;-) Ja juz dostałam @ z jednodniowym opóźnieniem ;/ Ostatnio mi się 2 dni spóźniła, teraz 1. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym sposobem cykl 26 dniowy zmienil się na 29dniowy. Ehhhh. Ja się nei starałam o dziecko to miałam jak w zegarku, a teraz to chyba na złość, żebym sie niecierpliwiła to sie spóźnia... aha chyba wam nie pisałam - w tym cyklu ide robic badanie hormonu - progesteronu - po jajeczkowaniu, zeby sprawdzic czy mam owu. A jeli nie uda mi sie zajsc w ciaże do konca roku to mój nowy gin, zacznie mnie konkretnie badać w kierunku leczenia niepłodności ( oczywiscie przez moje maleńkie kłamstewko - powiedziałam, ze się staran od stycznia ) TARACZKI NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33...........2...................... ? ?? Magda8080..........29............3.....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... 0 7.10.09 agnes19..............19...........dużo!!! .............ok.9.10 HopeU................27............2.................... o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... . ok.02.11 Marta82..............26...........4................... ..02 .11 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........6............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×