Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

jestem...sledzia jadlam i ciastooo...:) wiesz co mam glupie mysli ze moze ona ma kogos innego...bo jak to inaczej mam wytlumaczyc co? jak on moze tak tam byc i nie martwic sie o nas?;( ciekawe czy przyjedzie dzis do domu...nawet teraz nie mam jak sie dowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz macie chyba mnie dosc i tych moich smutasow;(((( ale ja nie moge o tym nie myslec a mam tylko was;((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl tak.. Wiem ze takie mysli przychodza bo czsami sama miewam takie ale to sa odchyly jak sie klocimy z M..... K napewno mysli.. Moze tez praca sie mu przedluzyla.. Albo mu glupio wracac jak narazie.. daj mu czas.. Ty tez musisz przemyslec wszystko bo czasami podczas klotni puszczaja nerwy ale Ty nie mozesz sie denerwowac;(9(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro sie umowilam z kolega na sok:) wieczorkiem...ciekawe co w dzien bede robic,mama do pracy...chyba pojde do kuzynki do pubu posiedziec bo jak bede siedziala caly czas w domu to oszaleje patrzac ciagle na ten telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie siedz w domu.. To dobija;( Najpierw pub;) Fajnie.. rozerwiesz sie!!! A dzis zostaw ten telefon, najlepiej go wylacz.. Ty nie bedzies z co chwila patrzyla a On jak zoibaczy ze masz wylaczony.. to tez sie zmartwi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zobaczy bo nie dzwoni do mnie ani nie pisze...ale moze masz racje wylacze go bo jakby tak przypadkiem zadzwonil to ... bedzie mial zonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie napisal do mnie jego brat czy wrocil krzysiek juz....HAHAHA smiech na sali...nie umialam sie opamietac i mu anpisalam co z jego brata za ziolko....napisalam mu ze nie chce go widziec na oczy ze jest wrednym chamem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj.. Wrocil.. To dobrze.. Niech posiedzi w domu niech zobaczy jak opiekujesz sie domem.. Niech sam sie zmierzy ze swoja samotnoscia i dojdziree do odpowiednich wnioskow;) Mialas wylaczyc tela Pieronie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy on wrocil tylko jego brat mi napisal "czy wrocil juz krzysiek" a ja mu napisalam ze nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta jak wrocil to mu i tak to na reke ze mnie nie ma bo bedzie se mogl na kompie siedziec ile bedziw chcial;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam... Zle przeczytalam.. Nie zadreczaj sie tym... Tu tylko potrzebny jest czas.. A naprawde nie wiem ile Twoj K go potrzebuje... Porozmawiajmy o czyms innym, zebys nie myslala;( Bo jeszcze Ci cisnienie skoczy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta juz koniec rozmow o mnie i o K bo nie bede zasmiecac tego topiku naszego... Lepiej niech sie zjawia nasze gwiazdy i napisza co u nich pozytywnego slychac... Amerie dodala znowu ladne zdjatka na Nk...slicznie wygladasz amerie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gtez jestem cos glodna ale nie wiem co zjesc... Moj starszy brat przywiozl karpia dzis bo zlowil i bede go jutro robila na obiadek ;) a dzis na kolacje hmmm...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przyszedl moj mlodszy brat wiec wlaczy mi glosniki do laptopa i poogladam sobie filmiki na you tubie:):):) sie posmieje... a tymczasem musze konczyc bo musze zdac narazie laptopa bratu;( Bede jutro....buziaki dziewuszki moje kochane;*;*;* dzieki za wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz sobie Amerie;pp i koniecznie popros meza niech Ci poprawi humorek;) Bo taka smutna jestes...;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę... Marzenka na pewno wszystko sie ułoży , zobaczysz... Faceci są po prostu na innym poziomie emocjonalnym :( będzie dobrze, trzymam kciuki :) Agnes chyba jakas telepatia miedzy nami działa! dzisiaj po pracy bylam na zakupach i co kuppilam? kapuste!!! na gołąbki oczywiście ;) Będą w sobotę,zapraszam:) Banmon a co ty wytwarzasz? Goga robię ozdoby choinkowe (serduszka z filcu i polaru , z wyszywanymi napisami i koralikami , wypchane watka i z wkladka zapachową , a także zawieszki i magnesiki na lodówkę z masy solnej, takie piernikowe ludziki) myślę też nad aniołkami do powieszenia , zobaczymy co z tego będzie , nigdy nie sprzedawałam moich wypocin ;) Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA tak w ogóle to od wczoraj brzuch mnie boli, czuję jak mi się macica zwija i roluje , czyli @ w drodze :( A ja głupia kupiłam sobie wczesniej test he he naiwna Teraz powaznie spadam do mojej manufakturki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dosławonie dopiero od 20min jestem w domu..... po pracy pojechaliśmy cos zjeść, później niezbędne zakupy zrobiliśmy i tak oto zleciało, masakra zmeczona jestem strasznie ale pocieszam się, na jutrzejszą wyprawę tylko ta pogoda mnie dobija maksymalnie :( marzenka na pewno wszystko się ułoży w końcu jesteście rodzicami :) Olka bardzo fajna sprawa z tymi ozdobami :) czyli pierwszy raz będziesz je sprzedawać? w takim razie powodzenia, obyś zarobiła na wypasionego SYLWESTRA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że mam pecha i nikogo już nie ma :( no trudno :( ja smigam do łóżka :) do usłyszenia w niedzielę czekam na dobre wieści :) czyt. dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33.............2...................? ?? Marta82..............26................4................ ..03 .10 Magda8080..........29.............3...................ok 02.10 Olka.P................28................4............ok 03-04.10 banmon..............26................4................0 7.10.09 agnes19.............19.............dużo!!! ............ok.9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30.............6..................ok .22.10 SmileEveryday......22............4...................o k.26.10 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ....................8............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........5............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........ No to czekamy na Marte i Olke;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×