Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

no cóż trzeba czekac cierpliwie do dnia @ teraz ciężko jest wyrokować cokolwiek..... jeśli są na prawdę dużo jaśniejsze tzn mocno widzisz zmianę to może przejdz się do lekarza i zapytaj co to może oznaczać..... jeśli cię to niepokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Amarie przykro mi strasznie że tak sie u Ciebie stało :( ta wstrętna @ dała Ci popalić w tym miesiącu :( ale mam nadzieje że z wizyty u gina w Polsce nie zrezygnujesz i wszystko mu opowiesz i że po tej wizycie będziesz w lepszym nastroju 🌼 Agnes dalej tak masz :o ciekawy przypadek jesteś ;) myśle że to nic złego, czekaj cierpliwie do piątku ;) A co z Małgosią, Agawą i Magdą??? Nic nie piszą :o Banmon jesteś następna :) licze na Ciebie ;) Ja byłam wczoraj u gina i od razu potwierdził ciąże :) ale jest to ciąża wysokiego ryzyka :( przez tego cholernego mięśniaka co go mam w środku :( Mam iść znowu za 3 tygodnie i powiedział że wtedy już będzie chciał wysłać mnie na kilka tygodni zwolnienia żebym leżała w domu. No i wogóle już teraz mam dużo leżeć i dostalam tabletki na utrzymanie ciąży i mam brać podwójną dawke. To tyle u mnie. Dzisiaj mam wolne bo ide sie spotkać ze swoim promotorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga daj znać jak wizyta u gina :classic_cool: Nie karz nam czekac w niecierpliwości ;-/ Agnes ja tez nie wiem co moga znaczyć jasniejsze sutki. wiem tylko ze w ciązy robia sie ciemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Wszystkie takie zalatane :-o Goga musisz na siebie uważać i tak jak kazał lekarz dużo leżeć Amerie z drugiej str dobrze ze @ sama przyszła i nie musialas brac czegoś na wywołanie. Ja jeszcze 6 dni i jadę do Pl :) Agnes dziwne to u ciebie z tymi brodawkami, idź nawet do ogólnego lekarza i pokaż, ja nie chce pisać swoich opini bo nie będę cię wkrecac. Zimno strasznie u mnie :-o Marzenka jak tam twoje sprawy sie potoczyły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka P. ja na poprawe humoru i ostatnio nie tylko stosuje sprawdzona metode - zakupy. Niestety nie omijam działu dziecięcego , bo mam malutkiego siostrzeńca, któremu lubie kupować szmatki. Zreszta przyznam sie wam do czegoś, tak z innej beczki. Nigdy mnie nie kreciło do tego żeby miec dzieci. Zawsze mówłam ze mam czas, ze chce pracować, a nie w pieluchach siedziec. I dopiero gdzies tak pod koniec ciąży mojej siostry zaczełam się nad tym powaznie zastanawiac i stwierdziłam ze jakos mi pusto w zyciu. I powoli przez kilka miesiecy dochodziłam do myśli ze czas u mnie na dziecko. A jak sie mój siostrzeniec urodził i zobaczyłam taka cudowną krusznke w szpitalu to normalnie cudem sie nie popłakałam ze szcześcia. Jestem przeszczesliwa ze mam ukochanego mojego siostrzeńca. I teraz wiem ze czas na to żebym ja urodziła dziecko ;-) I powiem wam jeszcze jedno - przez całą ciażę mojej siostry mówiłam ze mój siostrzeniec jest "jedyna szansa" na to aby rozwinął się u mnie instynkt macierzński. No i do ostatniej chwili myślałam ze nic z tego. Ale na szczęście jak go zobaczyłam od razu poczułam instynkt macierzyńki. No dobra koniec moich wywodów ;-) Myslę że wiecie o co mi chodzi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to Cię wreszcie dopadło i też poczułaś instynkt macierzyński :) fajnie :) teraz już przepadłaś bo jak Cię dopadło to nie puści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Goga sorki nie zauważyłam wczesniejszej Twojej wypowiedzi. Nie martw sie będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga najwazniejeszce sa 3 pierwsze miesiące. Dużo odpoczywaj, lez nie przemęczaj sie i przede wszystkim nie stresuje sie ;-) a zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze. Ja byłam ciąża na podtrzymaniu i jestem cała i zdrowa ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pewnie pisałas w tym samym czasie co ja , tylko ja długo pisałam moje wypocinki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzięki 🌼 ja cały czas mam nadzieje że będzie dobrze i innej myśli nie dopuszczam... Jeszcze nie wiem kiedy obrona, może dzisiaj mi coś powie. To ja zmykam narazie, jade do Krakowa na uczelnie bo mi promotor ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Goga nie martw sie kochana;) bedzie wszystko w porzadku;p tylko musisz sie nie przemeczac Kochana, to podstawa;p Marta na kazdego przychodzi odpowiedni moment do podjecia takiej decyzji;p Tobie przydalo sie zostac ciocia;)))))))) Amerie tak mi przykro;( mam nadzieje ze jak bedziesz w Polsce to wszystko sie wyjasni;p a moze podczas odpoczynku od staranek sama mniespodzianka sie zjawi;pppp do lekarza mam zamiar isc w poniedzialek ale watpie bo moj maz nadal mi ubezpieczenia nie zalatwil.. szkoda gadac... ide dziewczyny bo mnie nosi.. na dodatek mam uplawy i ciagle musze sie myc... szlak mnie trafi i bedzie spokoj!!!!! w cholere z tym wszystkim... powinnam... ejhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes sorki ze tak pisze ale może masz infekcje i przeniosło ci sie na sutki też bo piszesz ze masz uplawy. Białe plamy na moje oko to jakieś grzybki :-o Mnie też coś dopadlo jakieś uplawy i na dodatek katar :( My kobietki jesteśmy delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes sorki ze tak pisze ale może masz infekcje i przeniosło ci sie na sutki też bo piszesz ze masz uplawy. Białe plamy na moje oko to jakieś grzybki :-o Mnie też coś dopadlo jakieś uplawy i na dodatek katar :( My kobietki jesteśmy delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i masz rascje ale i tak tego jak natazie nie sprawdze.... A Marta co mammowic???????????? On sie zachowuje jak.... szkoda gadac... ide spac bo znmowu mnie zcina.. slaba jakas jestyem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 banmon...............26...........4........................0 7.10 agnes19..............19...........dużo!!! ..............ok. 9.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5.................... ok.02.11 Marta82.............26............5.........................02 .11 CIĘŻARNE :-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................11...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo znowu kijowo z mezem Marta.. Jak tu myslec o dziecku jak ciagle jest do dupy??? Jem ostatnio tak duzo ze szok.. a zamiast przytyc to schudlam od tych nerwow.. niedlugo do morawicy trafie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam o czym z nim rozmawiac../ ide doprowadzic dom do porzadku bo oczywiscie m zrobil burdel jakich malo... mozew skoncze za rok.. pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnes
myślę że powinnaś zbadać poziom prolaktyny. wysokie stężenie powoduje nieciekawe objawy(niektóre masz...) w tym problemy z poczęciem! niestety wiem co piszę bo dopadło mnie to cholerstwo... :( poczytaj o hiperprolaktynemii na necie jeśli będzie ci pasowało do twoich objawów to koniecznie zrób badanie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ale sama nie wiem dzieki... juz sie pogubilam.. musze w samotnosci pomyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki Goga w takim razie odpoczywaj jak najdłużej i się nie przemeczej niech twój M teraz koło ciebie skacze ;) agnes tez uważam, że pownnas się wybrać do lekarza tym bardziej że staracie się o brzdąca to musisz byc pewna że na nic nie chorujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×