Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

będę trzymać kciuki co by się wszystko dobrze ułozyło, z mężem i z pracą :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuje sie... juz jestem spokojna bo wiem ze dam sobie rade.. a j niech zadba o siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale koniec o mnie powiedz lepiej Goga jak tam dzidzia?;p A Ty Banmon moze byc jakas kawiarenke zalozyla????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale mieszkacie ze sobą nadal? ciężko jest mi ci cokolwiek poradzić, wiem, że wszystko się ułoży kwestia 'dotarcia się' jak to się określa ;) wierzę, że się mądrze dogadacie, bo przecież się kochacie, niedawno co braliście ślub, staracie się o dziecko takich przecież rzeczy nie robi się jak nie ma miłośc... teraz tylko potrzeba mądrości którejś ze stron żeby sprawę załagodzić, a że ty widać mądrzejsza jesteś to dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes trzymam kciuki żeby Ci sie wszystko poukładało. Dzidzia mam nadzieje że dobrze, w każdym razie juz zauważyłam że mi się chyba lekko brzucho zwiększyło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam pod prysznic, oczy same mi się kleją a pewnie jak się wykąpię to się rozbudzę i zasnąć nie będę mogła :( cholera za krótkie weekendy, powinny trwać trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że już wszystkie się rozeszły na dobre, agnes trzymaj się cieplutko 🌻 dobrej nocki spadam do wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, przykro mi, że tak nie fajnie między Wami się układa :( Goga, ja też zauważyłam u siebie, że brzucho mi się zaokrągliło, ja się tym akurat nie martwię, bo ja chuda jestem, zawsze mam niedowagę, więc można powiedzieć że teraz zaczynam mieć brzuch ;) Byłam dzisiaj u mojej gin. Robiła mi USG, z dzidzia wszystko ok, ładnie rośnie 1,12cm, seduszko pieknie bije :) No i kolejne zdjęcie do kolekcji :D Doktorka wyliczyła mi termin na 26 maja, czyli tak jak internetowy kalkulator :) Dzisiaj czuję się deczko lepiej. Rano udało mi się niezwymiotować śniadania, ale przed troche mnie poszarpało. Wczoraj była masakra. Miałam się spotkać z kumpelami, ale tak mnie wzięło na przytulanie do sedesu, że po już nie miałam na nic siły, bo wszystko mnie bolało :( Naprawdę, nudności i wymioty to (póki co) najgrze co może być :( Skutecznie odbierają siły i chęci do normlnego funkcjonowania. Mój mąż już wczoraj niewiedział jak ma mnie pocieszyć, bo siedziałam i ryczałam i miałam mega doła. Ale dzisiaj już jest lepiej :D Dobra wracam do pracy. Koniec przerwy śniadaniowej ;) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Daguś fajnie że dzidzia ładnie rośnie :) Oj dobrze że nie mam tych wstrętnych mdłości :o i mam nadzieje że juz nie przyjdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :) ależ dziś słaby ruch Daguś na pociesznienie moge powiedzieć, że niektóre dziewczyny oddały by wiele za możliwośc przytulania do kibelka z takiego powodu ;) i to pewnie nawet i dłużej niż przez pierwsze 3 m-ce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo, zasiadłam sobie z reddsikiem bo myślałam, że bedzie co poczytać a tu zonk :( mam nadzieje, że u agnes wszystko się układa :) no i amerie się w ogóle nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Agnes też nie ma :( Amarie juz wieki tu nie było :( ale chyba jedzie za pare dni do Polski :) mam nadzieje że pójdzie do tego gina i chociaż po powrocie się odezwie ... Ja nie przy piffku ale przy herbatce tu zasiadłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki na topiku dziewczyny... Przykro mi,ze niektórym się nie układa, naprawdę. Bo łączy nas tu w sumie jeden bardzo ważny cel. I każda wie o czym mówię. A jeśli w związku jest coś nie tak to dziecko nic nie pomoże i nie sprawi że wszystko bedzie nagle OK. Wiem,że niektórych rzeczy nie da się przewidzieć i wiele spraw wychodzi w tzw. ,,praniu''... Takie zycie, niestety... Ale prawdą jest ze nie ma idealnych związkow i w KAZDYM zdarzają sie niejasności, podejrzenia, kłotnie większe lub mniejsze i wieeele wieele negatywnych zdarzeń... Tego nie unikniemy, niestety:( Agnes, Marzenka ja trzymam za Was kciuki i wierzę że Wam się ułoży i przetrwacie trudne chwile. Sama przez to przechodziłam i wiem co mówie. W moim przypadku też telefon milczał przez 2 tyg. Było mi strasznie cięzko .Faceci to zupełnie inne stworzenia niż my. Na prawdę. Przetrwaliśmy swego rodzaju kryzys i od prawie roku(odpukać) nic złego się nie wydarzyło. Wiecie...ja na chwilę obecną uważam,że jestem w szczesliwym związku,ale zycie jest tak nieprzewidywalne,że nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć... Ale trzeba myslec pozytywnie, mimo wszystko:) Ja dziś siedzę i się ucze, bo w piatek mam obronę. I na chwile obecną czuje ze nic nie umiem a mam oprócz obrony pracy dodatkowy egzamin dyplomowy:( Trzymajcie za mnie kciuki:) Przydadzą sie:) Pozdrawiam wszystkie gorąco:) Zajrzę do Was pozniej jak któraś się może zjawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile trzymam kciuki :) a to mgr? czy inz? ja też miała na obronie od razu egzamin dyplomowy (zawodowu) jak zwał tak zwał w każdym razie miałam dodatkowe pytania zawodowe, ale obrony nie ma się co bac jeszcze nie słyszałam, zeby ktoś nie zdał :) strach jest wielki ale wiem, że zupełnie niepotrzebnie, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ucz sie ucz i daj znać jak było :) trzymam oczywiście kciuki :) ja się bronie tydzien po Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wlaśnie się wykąpałam i zaraz spadam na zakupki, ostatnie przed czwartkowym wyjazdem :) nareszcie !!! Jeszcze tylko jeden dzień w pracy i wakacje !!! Mam tylko nadzieję że pogoda w Polsce się poprawi ;) Agnes mam nadzieję , że wszystko się ułoży. Trzymam kciuki :) Dagus wspólczuję ci tych sedesowych posiedzeń, ale pewnie niedługo się skończą i pójdą w niepamięć . A podobno to zdarza sie tzw pierworódkom, w drugiej ciąży będzie lepiej ;) Banmon mam przepis na kawkę mrożoną tzw frappucino ze starbuksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile pewnie że będziemy trzymać kciuki :) A obroną się tak nie przejmuj , jak przeszła praca to nie możesz nie zdać, chyba że nie ty ją pisałaś ;) żarcik Na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka mam nadzieję, że wyjazd będzie udany :) no i czekam na przepis na frapucino bo uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×