Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Smile nie jakos ale bardzo dobrze ją obronisz :) Bamnon specjalnie dla ciebie : ( przepis z blogu pt' moje wypieki') Czekoladowe frappuccino Składniki na 3 szklanki 200 ml: * kawa: 4 łyżeczki kawy instant zaparzone w pół szklanki wody * 1,5 szklanki lodów czekoladowych * 2 szklanki lodu * 4 łyżki czekolady w proszku Kawę zaparzyć i schłodzić do tempertury lodówkowej. Zmiksować blenderem lub foodprocesorem z resztą, aż składniki się połączą, a lód pokruszy. Podawać natychmiast z bitą śmietaną. Chociaż szczerze mówiąc serce mi się kraja jak słyszę jak mikser walczy z kostkami lodu i robię to swoim sposobem tzn: trochę więcej kawki, miksuje z lodami waniliowymi dodaję odrobinę (powiedzmy że odrobinę ;) likieru kawowego) wlewam to do szklanki i dodaje kostki lodu Pycha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka zrobie to twoim sposobem bo mnie ten pomysł z miksowaniem lodu nie pasi, szkoda mi urządzenia ;) więc w weekend robię twoje frappuccinko :) mniam :) dla takich chwil warto życ ;) a starbucks'owe frappucciono wymiata wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki. Ola pogoda w PL troszke nieciekawa przynajmniej u mnie, jutro ma byc snieg i 1 stopien i wypogodzi sie w weekend a ja wracam w niedziele wiec nie skorzystam :-o ide jutro na badania i nie wiem czy zalicze gina, jakos mi pod gorke ale musze sie zmobilozowac tylko nie mam nic umówionego :-o narazie to chodze po sklepach :-) to mile uczucie bo ostatnio nie mialam czasu na nic kompletnie. Agnes musi byc dobrze trzymaj sie dzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............przerwa...........o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta i Agnes widze ze piszecie na innym topiku. To smutne co sie stalo tam, nie potrafie sobie tego wyobrazic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starcialm moje dziecko;( plod jest nie zywy ,zmarl w 8 tyg ... ide do spiztala;(;(;(;( nie chce mi sie zyc;(;( starcilam to co najcenniejsze nosilam w sobie;( jakie zycie jest niesprawiedliwe...wykasujcie mnie z tabelki nie mam teraz sily na to;( prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka, tak mi przykro :(Boże, jakie to niesprawiedliwe. Bardzo Ci współczuję. Ściskam mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy z Toba kochana, cokolwiek bysmy ci napisaly wiem ze to nic nie da..... Strasznie mi smutno bo bylas pierwsza z nas. Pamietaj ze czas zaleczy rane.... ale blizna zawsze zostanie w sercu niestety. :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka strasznie mi przykro :( dokładnie wiem przez co teraz przechodzisz, wiem jak się czujesz i pewnie teraz mi nie uwierzysz ale czas naprawdę leczy rany... trzymaj się kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki coś ten nasz topik ostatnio przygasa :( kiedys był tutaj taki ruch... wiecie, że ostatni przychodzą mi mysli do głowy że może powinnam się wstrzymac ze staraniami..... wizja jakiegos tam rozwoju zawodowego trochę mnie nęci.... no ale oczywiście doszlismy do wniosku, że staranka będą nadal, i tak nic na z tego nie wychodzi więc lepiej nie odkładać na później, ale jakoś już nie mam tego cisnienia co kiedyś, nastawiłam się bardziej na to że z nowym rokiem ruszam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje banmon. Każda zajęta swoimi sprawami jak to w zyciu bywa... Ja umówiłam się na badania szczegółowe do gina na 9 listopada. Bo z jednej strony staramy się przecież krótko a z drugiej mam takie czasem dziwne myśli:( A tak bede wiedziała na czym stoje i czy wszystko w porzadku. Bo zawsze to tylko cytologie robilam a zadnych innych badań nie:( Niby nie mysle juz tak bardzo o dziecku...Wczesniej bardziej sie mobilizowałam np z kwasem foliowym...Bedac na wakacjach nie wzielam ani razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę smile że to najlepszy sposób, żeby nie myslec. Utwierdziała mnie jeszcze w tym znajoma z pracy która właśnie jest w ciąży po ponad rocznych staraniach i jak przestało jej zależeć bo zmieniła pracę i chciała się wstrzymać to akurat zaciążyła :) a konkretnie jakie badania masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Banmon masz racje że ostatnio coraz mniejszy ruch na topiku :( U mnie wczoraj do 20 prądu nie było :o no i chcąc nie chcąc jedliśmy kolacje przy świecach ;) Wogole to zimno okropnie ale przynajmniej jak narazie przestało sypać śniegiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............przerwa...........o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5..................... . ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE :-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................8............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marzenka jest w szpitalu, dzisiaj bedzie miala zabieg... Prosila abym Was pozdrowiła... Jak bede wiedziala wiecej to napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ❤️ Wybaczcie ale nic nie napiszę bo jak przeczytałam o MARZENCE to mi normalni 😭 po policzkach ciurkiem płyną i nie jestem w stanie nic kliknąc bo muszę się uspokoić 😭😭😭 AGNES 19- widzę że masz kontakt z Marzenką przekasz jej proszę że mocno ją tulę ❤️i że wiem że wkrutce zaświeci dla niej słoneczko bo poprostu to wiem ❤️ MARZENKA S - tulę Cię MOCNO ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×