Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Do mnie ciągle jeszcze tak do końca nie dotarło, że będę mamą ;) hehe Ale bardzo się cieszę, że dzidzia rośnie i ma się dobrze. HopeU, Ty nasza forumowa wróżko :) Asiu, ja przypuszczam, że to plamienie owulacyjne, niektóre babki tak mają i nie ma się tym co przejmować, wizyta u gin, napewno nie zaszkodzi :) banmon, nie ma to jak dzień w domku popracować, więcej luzu i swobody, zrobisz co masz zrobić a potem freee :) Spadam jeść śniadanko Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joasia dobrze że idziesz do gina, myśle że wszystko będzie dobrze, daj znać jak wrócisz. Daguś fajnie że widziałaś swoją dziewczynkę :) ja swojego szkraba idę oglądać w poniedziałek :) nie moge sie doczekać ale troche się stresuje :o mam nadzieje że jest ok... Banmon dobrze masz że możesz dzisiaj w domku popracować :) luzik przynajmniej ;) wyśpisz się :) Jakie masz teraz pazurki??? :p hahaha wiesz co moj mężuś też mnie nie chce za bardzo na horrora zabrać do kina ;) więc pewnie nici z "Rec 2"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4...........?.............?............ ............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Goga więc lepiej ten horror sobie odpuść, w twoim stanie takich rzeczy nie trzeba oglądać ;) a moje pazurki wyglądaja tak że końcówki mam granatowe a po skosie taki pasek srebrnych świecidełek Oczywiście już się zastatnawam jakie sobie zrobic na święta i sylwka..... musi być cos w miarę neutralnego żeby do wszystkiego pasowało Dacie wiare, że niedawno co wstałam :o przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he banmon ja też dopiero sie zwleklam z łóżka ale u mnie po 10 jest a plany miałam na rano iść do sklepu i nic z tego. Muszę zrobić obiad i na 14 do pracy niestety. Nic mi sie nie chce czekam na @ i narazie nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he banmon ja też dopiero sie zwleklam z łóżka ale u mnie po 10 jest a plany miałam na rano iść do sklepu i nic z tego. Muszę zrobić obiad i na 14 do pracy niestety. Nic mi sie nie chce czekam na @ i narazie nic nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie też nic nie zrobiłam poza zaścieleniem łózka i wypiciem herby ;) no ale muszę się wziąć za siebie... :o pewnie znając zycie prezentację będę robiła w niedzielę wieczorem... nie chce mi się teraz a co najgorsze nie mam w ogóle pomysłu jak ją ugryźć Hope a czy są jakiesz szanse zebyś jednak tej @ nie zobaczyła? staraliście się cosik ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja też pospałam dzis do 10...No przesada:) Ale ogólnie czuje sie super:) Zadnych mdłości,zmęczenia, nic:) Aż się dziwie, bo przeciez to już 7 tydzień czyli cokolwiek powinno mi sie przytrafić z ciązowych dolegliwości. Ja bym normalnie góry mogła przenosić. A jeszcze cieszę się myślą ze nie długo bedziemy mieszkać razem bo już mieszkanko niby jest, ale nie chce zapeszać:) Ale w sumie odkąd jestem w ciąży to praktycznie R. codziennie jest ze mną mimo że dzieli nas 50 km:) STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010..........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? Już powracam do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile tzn że wynajmujecie mieszkanko czy zdecydowaliście się na zakup? może się każe że blisko mnie będziesz mieszkała bo mowa tu o Kielcach ? a co do mdłości to nie masz do czego tęskić i tylko się cieszyć że tak dobrze ciąże znosisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z banmon, Smile nie masz za czym tęsknić, bo te ciążowe dolegliwości są bardzo męczące i wykańczające. Dzisiaj byłam u mojej gin z wynikami. Nie badała mnie, powiedziała że da mi dziś spokój, jedynie zważyła (schudłam tylko 10dkg w ciągu 2tyg więc to już sukces) i zmierzyła ciśnienie, byłam w szoku bo tylko raz w życiu miałam takie niskie 90/60, a to było po tym jak miałam zapaść. Nie wiem jak ja mogę jeszcze chodzić. Ale doktorka powiedziała, że niskim ciśnieniem nie trzeba się martwić, tak może być, powodem do zmartwień jest za wysokie. W przychodni jak mnie doktorki inne zobaczyły to się deczko przestraszyły, bo ponoć jestem blada i chuda ;) Ale cóż się dziwić po takich ciężkich 6tygodniach. Na szczęście jest coraz lepiej i mogę już jeść :D Więc niedługo będę lepiej wyglądać :) Miłego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację:) W sumie to jest jeszcze czas na ewentualne dolegliwości. Muszę zrobić szereg badań i dostarczyć lekarzowi na nastepną wizytę. Nie mogę się zebrać do tego. Banmon planujemy zakup, bo się okazało ze najlepszy kolega R. przenosi sie do większego i chce sprzedać mieszkanie. Trochę drogo,ale jest śliczne:) A poza tym to nie beda pieniadze wyrzucone w błoto, bo zawsze można je pozniej sprzedać albo wynając.Tak to tłumaczymy. To mieszkanie jest na Ślichowicach,a z tego co pamiętam Ty mieszkasz na KSM? Może sie mylę, ale to i tak nie problem żeby się spotkać:) Jedno i to samo miasto:) Ja nie widzę problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś pocieszyłaś mnie tym że już lekarz mniej wiecej określił płeć dzidzi:) Strasznie bym chciała już wiedzieć. Chociaż czuję ze bedzie chłopczyk:) A następna wizyta to bedzie właśnie 12 tydzien. Może cokolwiek zobaczy, ma podobno bardzo dobre usg:) Ale boję się tych badań genetycznych. Powiesz mi jak one wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale super mi też się marzy w końcu własne mieszkanko ale na to trzeba będzie jeszcze poczekac.... myslę, że bardzo dobrze robicie kupując mieszkanie a nie wynajmując w końcu po co komuś kredyt spłacać ;) kiedy w takim razie przeprowadzkę planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jestem. Zgłupieje, wiecie, w 16 dniu cyklu dostałam okres, te plamienia to moja miesiączka, u mnie w środku wszystko gra, niczego lekarz nie znalazła. I planuj dzidzie..o masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to okres ? a co lekarz na to? przepisał jakieś hormonki ? tzn że niby 2 dc miałaś owulację? o kurczaki jak dziwnie !!! pisz co lekarz powiedział na taki krótki cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to fajnie wreszcie będziecie razem :) kiedy planujecie sie tam juz wproeadzić? zdążycia na święta? :) wiesz co przyznam sie że ja też się troche boje tego usg genetycznego... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma się czyn steresować lekarz pomierzy dzidzię wzdłuż i wszerz i na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczyny, to nic strasznego :) Normalne usg tylko bardziej dokładne i przeprowadzone przez lekarza, który potrafi wiele wypatrzeć na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie. Mierzy dzidzie wzdłuż, patrzy czy ma rączki, nóżki, głowę, czy mózg jest prawidłowej budowy, czy jest żołądek i pęcherz moczowy, czy serduszko bije i w jakim rytmie, sprawdza czy jest prawidłowo rozwinięte, mierzy przezierność karkową, patrzy czy jest kręgosłup, itp. Jedynie nie jest to zbyt przyjemne, przynajmniej dla mnie nie było, bo mnie bardzo wyściskał, ale pewnie to z tego względu, że jestem strasznie chuda (przy 177cm 56,7kg) i brzucha jeszcze praktycznie rzecz biorąc to nie mam, no i na dodatek mam tyłozgięcie, które jeszcze się całkiem nie wyprostowało, więc musiał trochę pomanewrować żeby się do dzidzi dostać ;) Asia, strasznie dziwna ta Twoja @, co dwa tygodnie, ale skoro lekarz nie wypatrzył żadnych nieprawidłowości to chyba ok, może to jakiś wypadek przy pracy Twojego organizmu, taki jednorazowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy jeszcze przed świętami, ale nie wiem czy damy radę. Bardzo bym chciała. To fajnie, już się postaram nie przejmować tymi badaniami az tak bardzo i mam nadzieję ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia skoro lekarz nie widzi nieprawidłowości to widocznie jest ok. Moze jakiś czynnik sprawił ze akurat w tym cyklu jakoś tak dziwnie wyszło. Róznie przecież może być. Nie przejmuj sie, bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała, że to jej wygląda na okres i dała mi luteinę, na unormowanie i za 2 cykle mam się stawić. W czerwcu odstawiłam tabletki, w październiku brałam antybiotyk, może to miało wpływ, organizm dochodzi do siebie...i co teraz z moimi cyklami, hahaha, no to teraz czekam aż się skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc teraz nie ma co wyliczać owulki tylko trzeba męczyć swojego M przez cały cykl ;) w końcu się trafi ;) trochę dziwne tylko, że nie zleciła ci jakis badań porobic.... hormony czy cos innego. Ja tez kiedyś brałam luteine przez trzy cykle na unormowanie ale u mnie to raczej chodziło o to żeby skrocić @ bo same cykle miałam regularnie tylko @ trwała czasami nawet 9 dni :( myślę, że luteinka ci powinna pomóc, poza tym czytałam kiedyś że luteina sprzyja zajściu w ciąże :) akurat wtedy było mi to nie na rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to juz nas chyba opuściła i nie zamierza wcale wracać :( Amerie pisz co u Ciebie.... mam nadzieje, że same pozytywne zmiany :) Agnes a ty babeczko gdzie uciekłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie nie wiem bo w środę miałam ale pewnie dziś jakiś % wieczór będzie ;) winny albo piwny ;) w ogóle to muszę sobie amaretto kupić do kawki ;) dziś robiłam kawę z miodem jak dla mnie pychotka polecam :) a ty Goga jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten miód kiedy dodałaś? Dzisiaj nie mam planów na wieczór, siedze sama bo mój mąż to z jednaj roboty do nastepnej i pewnie wróci koło 21... Będe Garfielda oglądać o 20,00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakim programie leci? my pewnie nie bedziemy oglądać bo do sklepu trzeba jechać..... miód na samym dnie później mleczko, kawkę i piankę z mleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×