Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

tylko mleczko ubite trzeba nalać zaraz po miodzie a później powolutku dolewac kawkę i wychodzą piękne warstwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polsacie będzie o 20.00 :) lubie takie bajki ;) Ale mnie wzięły te Twoje kawki :) super wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wzięły te kawki ;) generalnie nie jestem kawoszem i takie lekkie kawki to jedyne jakie pijam ;) z miodem według mnie jest bardzo dobra, fajny ma smak, no ale jak ktoś lubi taką niesłodzoną to takiej kawki nie polubi. Ja to zawsze coś do kawy dodaję, cukier waniliowy albo migdałowy, czasami cynamon i jest świetna. A le to mozna kombinować na wiele sposobów ;) co kto lubi, najlepsze są z alkoholem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie kawe lubie chociaz teraz to mnie jakby odrzuciło i chwilowo nie pije :o ale mój mąz to by tylko kawe pił więc jemu robie :) no i jak ktoś przyjdzie :) zawsze to wrażenie robi :) no z alkoholem tez musze zrobić :) fajnie tak samemu zrobić bo wcześniej to na "inną" kawe chodziliśmy do kawiarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też własnie chodziłam do kawiarki aż w końcu nauczyłam się robić sama z którego to powodu mój M się cieszy bo taniej wychodzi ;) ale ostatnio przeczytałam że w kielcach otworzyli jakąś nową klimatyczną kawiarnie i chyba muszę jutro się tam wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdecydowanie taniej :p ale fajnie tez czasem wyjść na kawkę bo to nie to samo jednak :) więc masz racje idź obczaić nową kawiarnię ;) Tak późno się na zakupy dzisiaj wybieracie :o już dzisiaj by mi sie nie chciało :p znaczy w sumie nie tak późno ale jak jest ciemno to się mi wydaje że noc... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zazwyczaj tak późno jeździmy bo wracamy z pracy powiedzko koło 17,30 później obiadek a po obiadku mój M musi obejrzeć Fakty, ale powiem ci że takie późne zakupy mają swoje plusy bo najczęściej jest już mało ludzi w sklepie i nie trzeba byle przy kasach stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem właśnie bo nam tez sie czasem zdaża tak późno jeżdzić, czasek koło północy nawet :p i faktycznie luzik w sklepie i co najważniejsze przy kasach ;) tesco 24 h na dobe więc spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głównie wiosna czy latem jak ciepło jest bo teraz jak zimno wieczorkiem to do łóżeczka mnie ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a niekoniecznie :p chociaz wiosną i latem późno chodzimy spać i nocne piwko też sie zdaża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece sie kapać żeby zdążyć zanim Garfield sie zacznie :p żeby sobie później bajki nie przerywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak dobra baja :) a my ze sklepu wróciliśmy, winko zakupione :) piwko dla M :) więc rozpoczynam tradycyjnie piatkowy wieczór :) zdrówko dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...przepraszam ze tak zaglkadam od czasu do czasu ale narazie pomieszkuje u mamy a tu nie moge tak czesto na kompie siedziec...szukamy z moim K nowego mieszkania zdecydowalismy sie ze chyba kupimy na wlasnosc jakies ladne...ale narazie czekam az wroci z delegaci. Wczoraj w koncu bylam u fryzjera;D i...nie jestem juz blondynka taka jasna mam takie bardzo ciemne blond i od spodu czarne...hah;) jade dzisisaj do mojej przyszlej tesciowej:) Dzis mam wolne jutro tez wiec jade dzisisaj do mojej przyszlej tesciowej:) Miesiaczki nadal nie ma i sie zastanawiam czy ja czasem juz nie wpadalam...ale by bylo....hahah...ale poczekam do tego 25 i zobaczymy co lekarz powie. Nic biegne na autobus bo tesciowka juz czeka z kawusia:) buziaczki dla wszystkim.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...przepraszam ze tak zaglkadam od czasu do czasu ale narazie pomieszkuje u mamy a tu nie moge tak czesto na kompie siedziec...szukamy z moim K nowego mieszkania zdecydowalismy sie ze chyba kupimy na wlasnosc jakies ladne...ale narazie czekam az wroci z delegaci. Wczoraj w koncu bylam u fryzjera;D i...nie jestem juz blondynka taka jasna mam takie bardzo ciemne blond i od spodu czarne...hah;) jade dzisisaj do mojej przyszlej tesciowej:) Dzis mam wolne jutro tez wiec jade dzisisaj do mojej przyszlej tesciowej:) Miesiaczki nadal nie ma i sie zastanawiam czy ja czasem juz nie wpadalam...ale by bylo....hahah...ale poczekam do tego 25 i zobaczymy co lekarz powie. Nic biegne na autobus bo tesciowka juz czeka z kawusia:) buziaczki dla wszystkim.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile to już czasu marzenka nie masz @? może rzeczywiście ci się udało :) twój przyszły już ci się oświadczył czy trzyma niespodziankę na święta? ;) a ja dopiero śniadanie zjadłam, spaliśmy strasznie długo i jescze w piżamach urzędujemy..... i znowu dziś nic nie załatwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a kiedy masz sie wyspać jak nie w weekend ;) U mnie dzisiaj słoneczy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda Goga :) nawet znalazł się czas żeby po mieście polatać ;) u nas też pogoda fajna :) a gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend to mały ruch na topiku :o Ja zaraz pojede z mężem na zakupy bo przez dzień jakos nie było kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ola tak mi przykro:( ale napewno Pan Bog wkrotce wynagrodzi Wam te strate... Marta- pewnie ze o Tobie pamietam Ty lepiej czescie4j pisz:) dbaj o siebie i dziecinke:P niech sobie rosnie Fasolinka kochana:) Goga.. tez bym Garfilda ogladnela:p HopeU ja Cio zycze tej wymarzonej dziewuszki:):)):):):):): Banmon dzieki za pamiec:) dagus trzym sie kochana:) dbaj o maluszka:) Amerie szkoda ze nie zagladasz:( teskno za Toba:) Ja dziewczynki nie mialam chwili pisac.. jak nie to to co innego!!!! ostatnio tylko spie i spie wiec rowniez nie mialam jak pisac.. tylko ze spie w fdzien bo w nocy siedze i oka nie moge zmruzyc... klade sie dopiero ok godziny 6 lub 7.. a potem spie i spie.. ale chodze jak zamulona.. i taka wkurzona na maksa..... Ale czytam Was tylko zanim mi sie komp zaladuje to musze cos innego zrobic i nie mam jak isac.. A banmon zaszla pewna pomylka ja chodze do kosmetyczki o imieniu Elwira na sienkiewke:) wiec nie tam dgzie Ty:P pewnie cos zle napisalam:) msze isc do giona niedlugo bo mam pewna klopotliwea sprawe ale o tym napisze poznum wieczorkiem bo przyszedl brat i zmykam sprzatac bo taki burdel w domu ze szok!!! buziaki kazdej i fasolinkom tez:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cię chyba agnes źle zrozumiałam .... a czemu ty tak sobie dzień z nocą poprzestawiałaś ;) według tabelki mamy prawie ten sam dzień spodziewanej @ więc i staranka w tym samym czasie ;) mam nadzieje, że starcza ci na nie sił ;) a ja się zdrzemnęłam popołudniu bo strasznie mnie głowa bolała i pewnie teraz nie zasnę w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? tak sobie wkleję, żeby nie trzeba było daleko szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie nie wiem czemu tak banmon:( po prostu nie moge spac a jak przychodzi godzina 6, 7 to zasypiam nawet nie wiem kiedy:( jeszcze tak nie mialam.. ale czasami organizm plata figle.. a ja wcinam tiramisu od tesciowej:) pycha.. w koncu cukiernikiem jest:P teraz czekaam na sernik i szarlotke bo to moje ulubione ciasta:) tyle jeszcze mi sprzatania zostalo ze szok ale teraz przerwa nie ma bata!!!! a co do staranek to nie licze dni ani nie wypatruje owulki.. po prostu sie kochamy i zazwyczaj duzo..:P razy dziennie a potem przerwa:) w tym miesiacu nie patrze czy zajde czy nie.. nadal nie mam sil nie mysle o tym..... nie chce znowu ryczec..... wole podczytywac o newsach:p u naczych zapakowanych:):):):):):):):): to jak mndzis Banmon nie spisz to pisz ja napewno Ci odpisze:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek mam nadzieje ze pojde do kina bo jest premiera drugiej czesci "zmierzchu":P ksiezyc w nowiu")?):):)):) juz sie doczekac nie moge!! jestem wielka fanka!!!!!!!! zamiast uczyc sie do matury czytalam ksazki :P A Ty Banmon masz rzeczywiscie termin dzien przede mna wiec bede trzymala kciuki:) a ciekawe co z Magda????? bo nie pamietam czy wyjasnilo sie to czy to napewno ciaza???????? Wiesz moze cos Banmon????? Chyba ze nie doczytalam:::::(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Magda się wyjaśniło, z tego co pamietam pisała tak na drugim forum, ja troche liczę jednak kiedy owulka będzie, generalnie ostatnio mam starszna ochote na przytulanka no i się wkurzam bo niby najlepiej to byłoby co dwa dni.... ale jakos nie mogę wytrzymać, najwyżej się nie uda cieszy mnie to bo znowu radość z sexu wróciła a na prawdę miałam z tym mocny problem.... tylko że teraz to znowu za często ale co z tego jak mam ochotę ;) wiem, że owulkę będę miała w poniedziałek więc pewnie armii do tego czasu nie starczy :D a w ogóle to piwko se sączę :) zdrówko :) a tiramisu to bym chętnie wciągneła, pychotka, musisz się o przepis wypytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miło ,że o mnie pamiętacie.Do ginekologa idę w środę i w sumie wtedy wszystko się wyjaśni-ale nie mam @ od 3 tyg , powoli zaczynają sie mdłości i bardzo bolą mnie piersi no ale zobaczymy.Napiszę więcej jutro.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zapytam:0 ja nie mam sily a kolejne rozczarowania wiec traktuje kochanie sie na spontana::P jak przed slubem:) a ponadto ja i m mamy bujna wyobraznie a ostatnio tego nam brakowalo:( teraz znowu do tego wracamy:P oczywiscie chcialabym miec niespodzianke na swieta:-0 ale nie ludze sie.. boje sie ze ze mna jest cos nie tak.. jakas zylka mi sie zrobila na wardze i boli jak dotykam.... w polowie grudnia musze isc do gina.. mam nadzieje ze to nic powaznego.. choc do m strasznie panikuje!!!!! wiecie.. ja nawet z domu nie wychodze.. tylko jak na jakies zakupy do kielc.. do znajomych nie.... a szczegolnie rodziny ktora jest blisko.. a to przez ciotke.. jest w 20 ktoryms tam tyg ciazy.. i jak ona przychodzi albo ja na nia wpadam to mi glupio.. plakac mi sie chce... wiem ze nie powinnam ale jej ciaza mnie dobija.... potrafi tylko narzekac a jest ladna ma juz jedno dziecko niedawno przeprowadzila sie do wlasnego domu ma fajnego meza mojego wujka!!! i jej malo!!! a ja mam kroliki.. kajtka i chomika.. a zamiast tego wolalabym malego brzdaca... trudno jest.. Ty wiesz o tym Banmon.... czekac na cos tak upragnionego to bol ogromny bol.. Ciotka- czyt. magda chcicala dziecko jak se przeprowadza.. i ma.. a my... czekamy i kazda z nas cierpi bo widzimy jedna kreske!!! A ona wczesniej nie zaszla.. wiem ze nie powinno sie tak mowic ale czasami trudno to wszystko ogarnac i byc fair.... zdrowko Banmon!!! Ja dzis nie pije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki za Ciebie Kochana:) ale trzy tyg bez @ to musi byc Fasolinka:P Dbaj o siebie i pisz co i jak po wizycie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×