Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

nawet nie mam pomysłu co to mogłoby być ;) jutrzejszą wizytę odwołam więc dopiero pewnie na grudzień się z nim umówię-mam nadzieję, że będą wolne terminy, jeśli nie to chyba wybiorę się jednak jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ginowi powiedz koniecznie, może faktycznie to ten mięśniak... W koncu od tego jest żeby rozwiać nasze wątpliwości no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie perfekcyjna pani domu he he A tak naprawde chleb sie skończył a już kiedyś jeździłam i szukałam bezskutecznie, a tak wypróbuję noawy przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu poszlabym jutro, lepiej, tak jak mowi Ola rozwiazac ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wytłumaczy mi to przejrzyście ;) do mojego M się nadal nie odzywam, stan wojenny między nami ciągle jest, nawet nie potrafią mi przechodzić przez gardło grzecznościowe zwroty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mężuś będzie szczęśliwy ! A przez żołądek do serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze, że ja lubię piec ciasta i inne pierdy ale, że w mieszkaniu które wynajmujemy jest taki piekarnik, że szkoda słów to po prostu nic prawie w nim nie robię..... drzwiczki są nieszczelne to po pierwsze a po drugie to taka stara Eva i przypada to cholerstwo elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon najważniejsze że wykorzystałaś go w czasie owulki ;) A tak na serio nie warto kłocić sie i to jeszcze w niedzielę , może jednak skoczycie do tej kawiarni , tak na zgodę , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie skończymy, przecież nie będę siedziała jak mruk w kawiarni a nie mam ochoty się odzywać, to już się od piątku ciągnie.... chyba mam jakieś chujowiaszcze dni cyklu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tez sie przyznam ze mojego besztam i tez jest stan przedwojenny bo ostatnio nagial troszki pare rzeczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nic konkretnego nie poszło, jakieś takie złe emocje i niedomówienia i się tak ciągnie, nałożyły się jego złe dni na moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie przez to ból brzucha ;) podbrzusze mie bolało jakby mi ktoś to macicy jakiś płyn wlewał i próbował ją na siłe rozszerzyć nerwowy ból brzucha jest zupełnie inny i w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj nawet mojemu jesc nie zrobilam choc pytal:, on zapomnial napisac ze zyje przez cztery godz wiec ja nie mam zamiaru mu mjesc robic. raczki ma a gotuje niezle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no dosłownie chodzę ciągle podminowana i sama się nakręcam, wkurzam się nawet na to, że weekend mam przez to zjebutany ;) to ewidentnie wina hormonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze zaciazylas???:P Jak sie macica rozszerza to podobno bardzo boli!!!! Moze sie rozpulchniasz zeby zrobic miejscolinke dla dzidziolka??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka usta sobie poparzyłam jak bigosik podżerałam ;) No to chyba musisz poczekać aż ci te nerwy przejdą , na siłe nie ma się co godzić, jeszcze sie tylko bardziej pożrecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja Ola już też przerabiałam godzenie na siłę Agnes macica się rozszerza ale znacznie później ;) nawet gdyby się cudem okazało, że się nam udało to nie ma szans żebym była to w stanie teraz odczuć ;) może mam coś z hormonami nie tak albo może takie akcje się zdarzają raz na jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę na bigos ale wstyd się przyznać robić go nie umiem :o ani razu nie wyszedł mi nawet w połowie tak dobry jaki byc powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Banmon coś w tym jest :D A jak tam sprawa z cyckami, że tak sobie pozwolę na takie dosyć intymne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena mowila ze zaczal ja bolec przed okresem,a do niego juz nie dlugo:P wiec wszystko mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha:P no to mnie rozbawilas Ola:) "sprawa z cyckami" hahahaha:) jestes the best:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę przesłać , ale uprzedzam że jest jarski, bo ja mięska nie jem :) Ale i tak pyszny i mocno grzybkowy hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×