Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

A tą mozzarelle układam zpomidorami tak samo jak ty, do tego dodaję posiekana bazylię , można też dodaćdrobne piórka czerwonej cebuli, całość skrapiam oliwą, sól , świerzo mielony pieprz i ewentualnie odrobina octu balsamicznego :) a czasem jak mnie najdzie to robię sobie kanapkę z mozzarella, pesto i suszonymi pomidorami mmmmmm pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie!!!!!!!] jak zawsze:( nie mialam czasu pisac bo bylam na zakupach. ponadto wrociwszy zagladnelam do tej ciotki i powiem Wam ze fajnie bylo:p usmialam sie po pachy:) m.in z tekstow coski ciotki. ale najlepsze bylo kopanie dzidziusia- mowie Wam dziewczyny, cudowne uczucie:P ten maluszek wywijal jak najety:p fajny dzionek:p zycze Wam takiego uczucia tylko w sposob bezposredni nie jak ja- posredni:p buziaki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie @ jeszcze brak... moj M juz powoli cieszy sie ze sie udalo ale ja ciagle czuje ze zaraz dostane okresu...:( tak bylo w zeszlym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Nie miałam wczoraj nawet chwili zeby do Was napisać. Okazało się że wszystko się ,,oczyściło'' samo i nie muszę mieć zabiegu. Szczęście w nieszczęściu. Lekarz kazał wrzucić na luz i nie zabezpieczać się, więc mam nadzieję że wszystko się ułoży. Chociaż ja i tak się boję wiec ten cykl po prostu odpuszczam...Chyba psychicznie jeszcze nie czuję sie na siłach...Chociaż czasem mam dni że znów chcę być w ciąży a za chwilę sobie wszystko przypominam i boję się...Ten strach jest nie do opisania...Strach przed kolejną utratą...Jak sobie to przypominam to łzy same się pojawiają choćbym przed chwilą w głos się śmiała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon,Ola Wy zazdrośnice jedne:) Ja tam nikomu nie zazdroszczę ciąży, dzidziusiów..Cieszę się szczerze ich szczęściem. Zazdrość jest dla mnie najgorszą rzeczą na świecie. A przez nią można czasem WIELE stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny? chyba jak dzisiaj wybiore sie z M do miasta to kupimy test i jutro rano zrobie...chociaz szczerze mowiac boje sie rozczarowania i tego ze tdo tej pory to ta wredna @ przylezie...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to dobrze ze wszystko samo sie oczyscilo i nie bedziesz musiala przechodzic przez ten zabieg...zobaczysz nie obejrzysz sie a bedziesz juz z brzudszkiem chodzila:):* zreszta mam nadzieje ze my wszystkie dziewczyny ujrzymy niedlugo te magiczne 2 kreseczki!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak życzę ci dwóch kresek :) Smile zobaczysz będzie dobrze U mnie pogoda okropna ciągle leje i chyba przez to samopoczucie jest okropne :-o Mogłabym spać cały dzień a tu na 14 do pracy. Ja jakos wogóle sie nie cieszę ze świat nie mysle o tym i szczerze nie lubię świat bo wszyscy wtedy są do przesądy sztuczni. Prezenty można dawać cały rok a nie tylko w święta. Ehhhh Trzymajcie się laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Smile fajnie że wszystko w porządku i nie bój sie bo teraz musi być dobrze :) Asia trzymam kciuki ;) który to już Twój dzień cyklu? U mnie po wczorajszej wizycie dobrze. Dopiero wczoraj mój gin się przyznał że na początku sam sie bał co będzie ze mną a raczej z dzieckiem :o ale już wróciło do normy i musze uważać żeby sie nie powtórzyło i następna wizyta za dwa tygodnie. A malucha wczoraj nie widziałam bo usg miałam robione pare dni temu jeszcze w szpitalu :) i wtedy widziałam jak sobie tam fika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU mam nadzieje że u Ciebie szybko słońce wyjdzie i humor Ci sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga u mnie dzisiaj dopiero 29 dc... wiec wczesnie jeszcze jest:( u mnie lalo niezle ale tylko przez jakies 5 min a teraz wyjrzalo sloneczko i mozna powiedziec na pieknie na dworze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to może jeszcze poczekaj dzień czy dwa, może akura ta wstrętna @ nie przylezie ;) U mnie dzisiaj czasem słońce a czasem chmury ale jak narazie deszcz nie pada tylko bardzo wieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo jedziemy na zakupy wiec przy okazji kupimy test zeby pozniej specjalnie po niego nie leciec...no i jutro bedzie 30 dc to rano moze zrobie test jak okresu nie bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja niedawno wrocilam z kielc:P kupilam piekne bombeczki i jestem zadowolona tylko spac mi sie chce bo zmeczylam sie, no ale sprzatanie:) Brzuch mnie boli- masakra..... ale jest fajnie:P ciagke smieje sie sama do siebie jak wspomimam jak dzieciaczek mnie kopal:P to juz 6 m-ac wiec fajnie widac jego nozki, raczki:P a ciekawe jakie to uczucie jak blizniaki na raz kopia:) zmykam bo j nie ma i musze zdarzyc zanim wroci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........? Zeby nie szukac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........? Hej. Wycinam się z góry, nie wiem jak to teraz z moim cyklem, fajnie macie, macie na co czekać....Trzymam kciuki te które czekają na dwie krechy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope uszy do góry kiedys będzie lepeij :P Asiaaak trzymam kciuki :) 29dc to test powinien dobrze pozakać Ola schabowe są w kawałku takim jak na kotlety nie w kosteczke krojone Joasia zobaczysz po luteinie szybko wszystko ci się unormuje Smile to dobrze, że wszystko gra i nie ma przeciwskazań do kolejnych starań, trzym się 🌻 Agnes może rzeczywiście tak jak mówi Goga dzis normalnie prześpisz noc :) Goga dużo odpoczywaj :) a Ola pewnie łóżko psuje ze swoim M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Smile trzymaj sie i nic na siłę :) Jeszcze z m nie psujemy łóżka :P Na razie pije sobie kawkę , bo skonana dzisiaj jestem strasznie , a jeszcze trochę wysiłku przede mną ;) Opowiem wam coś. Wczoraj wieczorem leżymy sobie z m łóżku ( tylko lezymy, ponieważ plan rozpłodowy nie zakładał niczego innego :( ) i naszedł mnie taki jakis melancholijny nastrój. Mówię do m : "Zobacz jacy szczęściarze jesteśmy, jesteśmy zdrowi , mamy siebie. Tyle ludzi jest samotnych, nie może znaleźć swojej drugiej połowki..." Na to małżonek , jakby od niechcenia : "No ja dalej szukam swojej..." Ma chłopak szczęście że nic ciężkiego nie miałam pod ręką . Taki mi się dowcipniś trafił, gorzej nawet : sama go sobie wybrałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żart mu się wyostrzył ;) dobre, dobre :D kawka o tej porze? ja bym miała problemy ze spaniem. No ale musisz się postawic na nogi przed psuciem łóżka ;) ja dziś znowu prawie ze łzami w oczach wstawałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze mówiąc ta kawka tylko w tym celu :) Jakaś dzisiaj padnięta jestem , miałam problem ze spaniem, później cały dzień ziewanie, może ciśnienie niskie? A tobie w końcu ten nerw przeszedł? Już z m zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ci zazartowal:P ja usnelam na siedzaca bo juz nie dalam rady i dopiero wstalam.. jaka ja jestem wsciekla!!!!! i na dodatek tak mnie muli ze to glowa mala a nie jadlam dzis nic niezdrowego!!!!! zaraz bedziemy sprzedawac auto:P i jak zdarzymy to na ksiezyc w noweiu pojedziemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M do mnie zagaduje ale ja nie mam zamiaru tak tego zostawić, on ma taki system,że jak emocje opadną to zaczyna powoli rozmowy zaczynac jak gdyby nigdy nic a ja chcę, że on mi powiedział, że źle zrobił i chcę wiedzieć, że on czuje, że popełnił błąd nerwa jako takiego nie mam, chodze tylko jakas przygaszona, i coraz mocniej czuję, że się nam nie udało w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×