Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

tez tak mysle;) u nas napewno nie obedzie sie bez fotografa:) uwielbiam takie slubne fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mowa o weselach ja też nie chciałam dużego ale w sumie wyszło na 160 osób i podobnie jak u Oli kilka dni odczuwałam to wesele bo jeszcze z poprawinami. Nam rodzice wszystko sponsorowali chcieliśmy sami ale taki zwyczaj i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście takie sparwy jak kamerzysta fotograf i inne szczególy sami opłacalismy, sami też wybraliśmy salę dekoracje i inne pierd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to planowalismy slub nad baltykiem:p taki szalony pomysl:p wziac samochod, suknie, garnitur i mame i jechac nad morze a tam wejsc do Kosciola i poprosic o udzielenie sakramentu slubu:p no ale to nie las vegas:p i wszystko trza zalatwiac, placic i CZEKAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLE MAM SWOJA SUKNIE SLUBNA I W PRZYSZLYM ROKU NAPEWNO ZROBIMY COS SZALONEGO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie...teraz to praktycznie na wszystko trzeba czekac i za wszystko trzeba placic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja spadam odzwiedze Was jutro dopiero...milej niedzieli zycze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo morze albo gory i prawdziwa podroz poslubna:P w sukni slubnej a j w garniturze bedzieny przenierzac droge a na miejscu delektowac sie cisza, spokojem, podziwiac uroki i pielegnowac nasze uczucie:P i of course bawic sie w meza i zone:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu dzieki mnie???? i dziekuje:P ciesze sie ze na cos sie przydalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzyn sie Asia::P i napisz jutro co i jak:) tylko za wczesnie nie rob testow Kochana:( to cierpliwa trza byc:p albo przynajmniej sie starac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uciekajcie Kochane:) moj m spi, a ja siedze 12 godzine przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test to ja najwczesneij zrobie w 30 dc czyli w srode:P jak @ nie przyjdzie... dobra teraz to juz naprawde lece;) papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes przed kompem to ty długo nie wytrzymasz bo oczy cię zaczą boleć, lepiej wybierz się na jakiś spacer jak twój M wstanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... , . - . - , _ , ....... ......... ) ` - . .> ' `( ....... ........ / . . . .`\ . . \ ........ ........ |. . . . . |. . .| ........ ......... \ . . . ./ . ./ ......... ........... `=(\ /.=` ......... ............. `-;`.-' ............ ............... `)| ... , ........ ................ || _.-'| ........ .............. ,_|| \_,/ ........ ....... , ..... \|| .' ............. ....... |\ |\ ,. ||/ ............. .... ,..\` | /|.,|Y\, ............ .... '-...'-._..\||/ ............. .......... >_.-`Y||.............. .............. ,_|| ............... ............... \|| ........... ................ || .......... ................ || ........... ................ |/ ........... To dla Was dziewczynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny dziś nocy obudził mie bardzo silny ból podbrzusza trochę zaczyna mnie to niepokoić bo w ostatnim cyklu też miałam cos takiego właśnie tak na 3-5 po owulce, to jest taki ból jak miewam w tych bardziej dokuczliwych @, boli jak cholera i nie wiadomo nawet jak się położyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnam to ginowi powiedzieć jak w końcu się do niego wybiorę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powiedz ginowi, niech sprawdzi tym bardzej ze Ty tez masz miesniaka, prawda?????? A widzisz jak to cholerstwo moze sie powiekszyc..:( lepiej sprawdzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bedzie tak najlepiej:P i sama nie bedziesz sie zastanawiala co to jest;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzeliłaś w 10 he he Bułeczki smarowałam i wstawiałam do piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×