Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Zycze dobrego skoku w Nowy Rok, i szampanskiej zabawy dzisiaj! _$___________$$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~ _$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ____$.~~~~.$_$___~~~~~..~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$___2010 __$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$ ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza : jestem z Tobą - disco polo - zaje.....:) Wiesz , kiedyś byłam z kolezanką na kolonii ( my jako kadra ) i tam były też dzieciaki z Czarnobyla z jakimś zespołem. Główny facet z tego zespołu zauroczył się moją koleżnką - a wtedy właśnie disco polo wchodziło. :) Pamiętam jak oni się tego uczyli , żeby zagrać i zaśpiewać na potańcówce dla dzieci:D:D:D. Ubaw po pachy. Oj wspomnienia ..... ale miłe i wesołe. :):) Zuza - no to toast za stary rok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Sylwią, ten rok będzie nasz! Zuzka piję za wszystkich facetów z wyjątkiem debili, którzy nas rzucili, po prostu takich kobiet się nie rzuca - koniec, kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione zyczenia Swiateczne i wszystkiego naj,naj...w 2010 zyczy .....farciarz :P:D:) Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko!!!! hmmm....6 lat mlodszy??? przebil mnie cwaniaczek!!!:P proponuje sprawdzic dokumenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka jesteś pozytywnie zakręcona! Co do nowego obiektu to szaaa... wszystkie będziemy czarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic - farciarz? Coś dobrego się wydarzyło? Dużo miłości w Nowym Roku Ci życzę! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka : 6 lat? to tyle co nic :) Jak się spotkamy kiedyś opowiem ci o innej różnicy. Trzymaj się i pamiętaj - lat masz tyle na ile sie czujesz. :):) Salix - dyżur spokojny? tego ci życzę :) Kmicic - walcz o białogłowę - co ci będzie jakiś "gówniarz" sprzatał sprzed nosa taką partię :):):):):D:D:D Dziewczyny - bawimy się !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza to walka na odleglosc :( zeby tak blizej to moze i nawet goscia na gole......szable wezwal na pojedynek :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic - spoko - nie wymiękaj . Na odległość się najlepiej uwodzi :):) Próbowałeś chociaż? czy od razu wymiękasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wymiekam??? trudno powiedziec,uwodzenie....hmmmm....juz zapomnialem jak to sie robi,mea culpa....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic - do jasnej cholery : :):) mam Ci udzielić lekcji :):):) Chłopie - nie marnuj szansy - na to zawsze jest czas. A tak na poważnie - o ile poważne może być to co czuję. Próbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=JaPL7b9KRH4 Ten utwór dedykowałam mojemu facetowi na 50 urodziny. Ma w sobie coś z naszego szaleństwa. Ja się bardzo cieszę, że ten wieczór spędzam z przyjaciółmi . Tak myslę o Was wszystkich.: Zuza, Salix, Sylwia, Erzulie, Kmicic, Boogusia , Myrevin, : kogoś pominęłam? niech więc się przypomni. :):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - gapiszonek się pojawił, złożyła nam życzenia. Kmicic - rację ma pikok - walcz o Zuzkę. Nic to że zapomniałeś uwodzenia, z tym jak z jazdą na rowerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszonek : dla ciebie też najlepsze zyczenia. Zuza - nie mów nie - pusć na luz, niech się dzieje co ma być. Niech się dzieje samo, w odpowiednim momencie zareagujesz. CZasem warto - uwierz mi :). A wiecie, ze ten rok może być bardzo przełomomowy w moim życiu?. Że właśnie ja zrobię coś , co nigdy nie mieściło się w moich ryzach. Narazie myślę, analizuję, niby wszystko jest za, - tylko ja mam , .... nie wiem jak to powiedzieć.... zachamowania? ... lęk ? .... przed utratą wolności? ....... Sama nie wiem . Całe moje życie było nieprzewidywalne , tak jak ja jestem. I do jasnej cholery mam prawie 50 i dalej jestem nieprzewidywalna ? Jak długo jeszcze? Cholernie dziwny ze mnie egzemplarz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix , kuźwa , to trudne. Chodzi oczywiście o ślub, o małżeństwo. Nie umiem tego ogarnąć. Rozumiem teorię, gorzej z moim myśleniem. Moim charakterem - moją wartością największą jest wolność. Nie umiem tego przelać na pisane słowa. :( Wiem, że to dobre wyjście , dające jakieś tam poczucie bezpieczeństwa nam obojgu, ale...... kuźwa, ja zawsze mam jakieś ale ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza : jestem cały czas. Popijam szampanka i doskonale się bawię . :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampany gotowe? Dziewczyny życzę Wam mniej trosk, więcej dystansu , dużo dni z uśmiechem na ustach i czasem bywania na kafe.I dziękuję za to , ze jesteście . :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo miłości i szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Noworoczny spokojny wieczór. Po wczorajszym szampanie spałam prawie cały dzień a i pogoda nie zachęcała do spaceru. Cieszę sie na jeszcze dwa dni wolnego. A jak u Was? erzulie śpi a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na tę aneczkę dziwkę
PODANA STRONA ZAWIERA WIRUSY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za ostrzeżenie. Dzisiaj miałam wolne, byłam trochę na spacerze. Jak to dobrze, że koniec świętowania. Moje noworoczne postanowienie to oczywiście schudnąć. Może jak napiszę o tym tutaj to wreszcie się uda? W każdym razie będę informować o postępach, jeśli oczywiście takowe będą. Czy ktoś jeszcze ma jakieś postanowienia noworoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×