Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Zuzka ale fajnie. Poczucie humoru to bardzo dobra cech! Sylwia w kim ty się zakochałaś tak nagle? Skąd go wzięłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - Sylwia rzuciła hasło i się zmyła :) :) a my możemy się wić w meczarniach z ciekawości :):):) SYLWIA Hallo gdzie jesteś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Wybaczcie, zarobiona jestem. No wiec tak: znam go od dłuższego czasu, ale do tej pory tylko z dzień dobry. Prowadzi resteurację, do której wraz z przyjaciółką chodzimy co miesiąc. A taraz największa bomba: jest włochem. Pochodzi z Cortina Dampezza. Bałam sie go, i niebardzo chciałam sie z nim spotkać, ale przekonywał mnie ze "on nie jest talim meńczizną"(pisownia orginalna). Rozczulił mnie tym "meńczizną".Spotykamy sie od ponad miesiąca, i cóż- jest uczucie. Z obu stron. Mam nadzieje że nam wyjdzie. Nie planujemy póki co wspolnego zamieszkania, ale jest fajnie. No i pizzę mam za darmoszkę:). To po krótce tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Dochodzę do wniosku , że Panowie, którzy od czasu do czasu się ujawniają na naszym topiku jednak uważnie go śledzą. :):) Mam nadzieję, ze się dobrze bawią. :D Sylwia - trzymam kciuki, a w brzuchu co masz? :) motyle, szerszenie czy spokojne ćmy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Aczkolwiek nie trafieni ci rycerze. :) Kmicic ruszaj do boju :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj.....bialoglowy,zatroskany bylem o wasze zdrowie ale widze ze radzicie sobie dobrze.......:) cieszy mnie to i widze ze wiecej jest pozytywnych wpisow..... zwlaszcza Zuzi!!!! hahahaha.....wszystkiego naj..... jestem teraz taryfiarzem i pracuje po 12 godzin......malo czasu na kompa:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic witaj Zuzik pożeglowała w nieznane... Sylwia - Włosi mają dużo zalet, min dobrą kuchnie;) Trzymam kciuki i moszczę się na Katarzynie z książką Agaty Christie czekając na wieści z frontu. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Witam dziewczęta Pisze rano, mam jeszcze chwilkę czasu. Uprzejmie donosze że mój włoch umie gotować, i robi to nader chętnie. Dziękuję za wszystkie miłe słowa. W brzuchu mam motyle, niemal bez przerwy. Pozdrawiam. Spróbuję się jeszcze dziś odezwać. Miłego dnia dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne Panie i Panów zaglądających tu niesmiało :) Uziemiłam się dzisiaj w domu, a raczej Jasiek mnie uziemił. Zle się czuje ( Jasiek) i niestety musiałam zostać w domu . Narazie czekam na lekarza. :( Zuzka - czekam niecierpliwie na relację :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza mnie nie rozczarowałaś, myślę , ze jak pierwsze spotkanie to wystarczy. Ale dawał jeszcze jakieś sygnały , że będzie chciał Cię zobaczyć ponownie? Sylwia - ostroznie z motylami , żeby nie zamieniły się w szerszenie bo wtedy to juz : stracona - zatopiona :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - dwa lata jest wdowcem więc pewnie faktycznie jeszcze nie dojrzał do nowego związku. Przynajmniej zachował się z klasą pisząc podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce prosic o pomoc...hm nie dla siebie tu jest taki topic dziewczyny ktora prosi o pomoc, pomyslalam ze moze w waszym gronie uda sie znalezc kogos o dobrym sercu... poczytajcie temat: prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Trzeba czekać cierpliwie, samo przyjdzie. W najmniej oczekiwanym momencie. Pikok Co do szerszeni, to już chyba przepadłam. Jestem beznadziejna. Ledwie pozbierałam serce do kupy ajuż się zakochałam. Ale cóż mogę być beznadziejna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rany ale się narobiło :):) Kmicic - pomocy !!:):) Sylwia - pisz pan przepadło :):) Zuzka - jesteś zbyt ciepła i dobra , zeby zoastać samą. Nie ma takiej opcji. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda taksówka to rodzaj żeński :) ale chyba nie ma tylu zalet co Ty . :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie pali :) nie zrzędzi :) nie domaga się seksu :) wina i romantycznych wieczorów przy świecach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok Zuza Dochodzę do wniosku , że Panowie, którzy od czasu do czasu się ujawniają na naszym topiku jednak uważnie go śledzą. } Nie można tego nazwać uważnym śledzeniem, jeśli idzie o mnie. Zajrzę czasem. No ogół nie mam nic do powiedzenia więc nie piszę. Widzę że jedynie ja tu jestem samotny z wyboru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wyczerpał mnie dzisiejszy dzień. Dobrze , że chociaż tutaj mogę się powygłupiać i nie myśleć o tym poważnym życiu .:) Zuzka , zuzka chciałabym tak w realu czasem z tobą pośmiać się . Mam wrazenie, ze mamy podobne poczucie humoru. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin - przepraszam, tu jest więcej samotnych z wyboru:) Zuzka - czasem chciałabym być tak ciepła, przytulna i słodka jak ty. Popatrz, każda z nas czegoś innego oczekuje. Nie spotykam takich facetów z którymi mogłabym być na stopie koleżeńskiej, pospacerować, napić się kawy, pogadać bez nawisu że chcę kogoś na stałe. Szkoda, że nie możemy się zamienić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A wszystko naprawdę wszystko mam na swoim miejscu i umysł tam gdzie mózg..i oczy i usta i krągłości Nawet piersi mam""" no co TY,Zuzka??? Chyba nikt sie nie spodziewal :P:P:P na weekend moze sie do Was podlacze i popiszemy sobie...przy szklaneczce szkockiej,a jak!!!Zycze wlasciwych facetow na Waszej drodze!! No i tych motylkow czy cus tam :D:D:D 🖐️ i 🌼 dla wszystkich Pan :) ps.👄 tez.....niech strace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - kwiatuszka wsadzimy do wazonika i postawimy na stoliczku - da sie zrobić . Ale z buziakiem masz rację . Ni cholery go nie rozparcelujemy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ....buntowniczki bez powodu :P byl chyba kiedys taki film.... calusow to mam w zanadrzu dla Was wszystkich drogie kolezanki,ot tak.....poprostu.....i nie tylko !!!:P Dobrej nocy zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix Myrevin - przepraszam, tu jest więcej samotnych z wyboru} ;) To tylko dowód na to że nie mam czasu na to by "śledzić topik uważnie". 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chyba się nie pobijemy o tego całuska Kmicica. W każdym razie ja chętnie oddam mój "kawałek" w zamian za "męską" rozmowę przy szkockiej. Jejku teraz dopiero sobie uświadamiam jak mało już we mnie z kobiety. Tylko nie wiem czemu ciągle widzą we mnie kobietę i nie chcą rozmawiać po męsku, nawet nie pamiętam czy mam jeszcze piersi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Ja może zrezygnuję z całuska ale chętnie wezmę kwiatka. Niemogę wziąć całuska bo po primo: mam anginę i mogłabym czymś zarazić Kmicica a tego chyba niechcemy, po duo mam włocha i będę się go trzymać żeby niewiem co:). Ja też się pochwalę: mam piesi! Dziś rano je widziałam i są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i konkurencja do całusków się wykruszyła. :D Salix, Piersi to część kobiecego ciała, która zawsze była i jest najpiękniejsza. Podziwiają je wszyscy bez wyjątku i to nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Dla wielu pisarzy były i nadal są natchnieniem, a dla wielu fotografików obiektem artystycznych uniesień. Poszukaj dobrze napewno masz coś takiego :):) Czasem mówi się cycki ale chodzi o to samo. :):):) Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×