Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Zuza musisz go odnaleźć .:) koniecznie, taka twórczość nie moze zostać zapomniana :) A narazie musimy pomóc Salix, żeby odnalazła swoje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieęki dziewczyny za wiarę w moją kobiecość. Piersi jako część ciała są na swoim miejscu! Przed chwilą sprawdziłam. Też uważam że są fajne. Jak ma się je w rozmiarze XXXXL to i rozumek może być XXXS i uroda w dolnej strefie stanów średnich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zuzka Obśmiałam się po pachy.:) co do kobiecości, to wydaje mi się że to nie jest wygląd tylko świadomość tego że się jest kobietą, jak mamy taka świadomość i jeszcze nam z tym dobrze to rozmiar piersi jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mężczyźni duuuużo myślą! Córka koleżanki ma mały biust i nic nie jest jej w stanie pocieszyć, nawet zakochany w niej do nieprzytomności chłopak. Mówi, że nawet największy pasztet jak ma duży biust to patrzy na nią z wyższością choć dziewczyna jest śliczna. Takie czasy. O gustach się nie dyskutuje przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wychowywałam się w czasach, kiedy nie zwracało się wagi na rozmiar biustu, cellulitis itp. Może dlatego, że nie było kafeterii? :-D Ale przynajmniej nie mam kompleksów i akceptuję swoją niedoskonałość. Pozdrawiam bardzo serdecznie! Trzymajta za mnie kciuki, bo w sobotę mam egzaminy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że wychowywałam się w czasach, kiedy nie zwracało się wagi na rozmiar biustu, cellulitis itp. Może dlatego, że nie było kafeterii? :-D Ale przynajmniej nie mam kompleksów i akceptuję swoją niedoskonałość. Pozdrawiam bardzo serdecznie! Trzymajta za mnie kciuki, bo w sobotę mam egzaminy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
erzulie trzymam kciuki, co to za egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez zmiany!!! jak nie wierzycie to poczytajcie na poczatku tego topiku!!!! oczywiscie zmiany na dobre,juz niedlugo nie bedzie zadnej chetnej na caluski :P cos czuje ze dla wielu z Was drogie Panie te Swieta beda baaaaardzo radosne!!! Salix..."meska" rozmowa??? jestem do uslug :D ps.Zuzia....dobrze ze nie nosimy ptaszka tak wysoko jak Wy piersi :P ps2. zazwyczaj faceci biusciastych Pan z zasady nigdy nie pamietaja jaki jest kolor ich oczu :P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kobiety musiałyby chodzić w okularach . :):):) Optycy mieli by co robić :D:D:D erzule - a spróbuj nie zdać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Nawet nie będę próbowała nie zdać :-) bo poprawki kosztują! Idę kuć. Fizjoterapia - a więc masaż, fizykoterapia, kinezyterapia........ Topic czytam cały czas - tak, zmiany zaszły ogromne! I na korzyść. Czyli prawidłowo - i tak trzymać! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie - NIEPRZYZWOICI ??????????/ MY ?????????????????????:):) A czytałaś co sie dzieje na erotycznym ? My to takie grzeczne ( czy grzeszne ) kobietki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie tych krawców ze starych filmów? ...a szanowny pan w której nogawce szabelkę nosi? Kmicic mnie rozbawił z tym ptaszkiem, musimy kiedyś porozmawiać "po męsku". Oczywiście nie mam na myśli rozmowy o ptaszkach i biustach. erzulie - wiem że kiedyś pisałaś, że się dokształcasz w tym kierunku. Czy mogłabyś napisać coś więcej bo jestem bardzo zainteresowana tematem, jak nie chcesz tutaj to na meila. Oczywiście trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dodać, nic ująć. Romantyczna duszyczka z Ciebie. Ze mnie wszystko juz dawno uleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka tak trzymaj! Grudzień to taki fajny miesiąc. Nie chcę nadużywać słowa magiczny ale coś w tym jest. Taki nastrój jest jak najbardziej na czasie. Jestem dopiero początkującą wiedźmą ale czasem w grudniu mam wrażenie, że przenikają się dwa światy. I co ciekawe te światy całkowicie ze sobą współgrają. Troszkę odeszliśmy od pierwotnych korzeni, rytmu przyrody dlatego zamiast unosić się nad ziemią w grudniu dołujemy się i popadamy w depresję. Dużą winę oczywiście ponosi nachalna reklama świąt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
hejka Jeżeli czegoś się boję to są to właśnie świąteczne zakupy. Mam je jeszcze przed sobą. Odkładam z dnia na dzień ale kiedyś będę musiała popełnić takowe. A teraz trochę się pochwalę. Zostałam wyznaczona przez moich Dyrektorów do Nagrody Ministra. Dal urzędnika to naprawdę jest coś. Jeszcze niemogę w to uwierzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix - podaj maila :-) Napisałam i nie wiem, gdzie wysłać. Albo napisz: erzulie@poczta.pl Sylwia - gratulacje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
zdięki dziewczęta (i ewentualni chłopcy):) Zuzka Pochwal się , pochwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chętnie wybrałabym się i ja na takie zakupki, ale narazie odpuszczam sobie. Planuję wypad w góry w styczniu i szkoda mi kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia....mojego gratulacje!!! A jak juz tam bedziesz u tego ministra to wygarnij mi o sytuacji w Polsce!!! :P:P:P zakupy.....najgorsza czesc mojego zycia przed Swietami!!!!!!!!!!! i nie tylko przed Swietami.......zawsze,caly rok!!!!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją dzisiejszą poranną energię zużyłam na sprzatanie. Ale mój kręgosłup duzo niestety nie wytrzymuje, tak że koniec tych dobroci. Resztę dnia spędzę na lenistwie :) :) Kmicic - prawdziwy facet z Ciebie :) czyli taki , który nie lubi zakupów. :):)Ja ze swoim nigdy nie chodzę na zakupy :) wolę się nie stresować :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×