Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Erzulie - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kmicic - tak się składa, że ja akurat wiem co facetowi sprawia przyjemność i czego nie lubi. I wbrew pozorom jest to dobra metoda na faceta..:) :) :) :) Mi nie szkodzi a on jest zadowolony. :):):) Idę do sklepu po jakieś winko na wieczór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
hej dziewczynki miałam pracowity dzień, musiałam załatwić mnustwo spraw. Wreszcie zmieniłam opony na zimowe. Przestraszyłam się prognozy pogody. Przyniosłam do saloniku pierogi z mięsem i piwo miodowe. Jedzcie i pijcie. Erzulie Gratulacje, gratulacje. Kmicić Dziękuję, wspomnę ministrowi o odczuciach społecznych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
pierogi to moja specjalność. Piwko polecam. Ciechan Miodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapię się na to piwko. Zuzka - Tobie jedno w głowie :):) a ja mówiłam tak trochę bardziej poważnie. :):) jeżeli o stosunkach damsko-męskich można wogóle mówić poważnie. :):) Oj napracowałam się dzisiaj, zrobiłam nawet sałatkę i nagadałam Jaśkowi :):):) niech nie myśli, ze jestem od szukania jego skarpetek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
cześć pikok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra , napisałam i ja, duuuuuuuuuuuuuuzo. I co? i dupa zimna. Nie poszło. Zuza nie przepraszaj - ja to doskonale rozumiem :):) Pytasz o Jaśka ? - daj spokój. W życiu nie spotkałam kogoś bardziej fałszywego, zakłamanego . Do tego dodaj chorobę i jest bomba wybuchowa. A ja jestem potencjalną morderczynią, bo on nie rozumie jak można komuś pomagać bezinteresownie. Powinnam pisać bloga :):);)Było by co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do wniosku, że się starzeję :) Po raz pierwszy sama i z niepszymuszonej woli kupiłam sobie czapkę :) Po prostu marznę. A to podobno jedna z oznak starosci. A wracając do wczorajszego tematu zakupów. Pojechaliśmy oczywiście razem na giełdę. Zanim doszłam do stoiska z czapkami juz go zgubiłam, albo sam się zgubił. :):) I musiałam go szukać bo miał kasę. :) Potem pojechaliśmy do Reala, w którym wieki całe nie byłam i chciałam sobie pochodzić. Oczywiście było to niemożliwe , zgubiliśmy się już po pierwszej alejce. :):) I jak tu iść z facetem na zakupy? A tak wogóle to chyba zima przyszła. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście , że podchodzę do tego z dużym poczuciem humoru :):) Teraz dostałam zadnie do wykonania : zrobić listę zakupów na święta :) :) całe szczęście , ze te zakupy zrobi sam . Zuza u Was też tak zimno? Nawet kaloryfer właczyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo! Chociaż na egzaminie z teorii każdy dostał, co chciał :-P No ale gdybym nie była pewna, że umiem, to nie zgłosiłabym się na piątkę! :-) A wiecie co się u nas stało? Coś niesamowitego!!!!! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zima zaskoczyła drogowców! :-D A na temat zakupów - chyba nie jestem typową kobietą, bo nie lubię zakupów. Kiedyś miałam znajomego (bliskiego), który chyba wiedzę o kobietach czerpał z kafeterii ;-) i zawsze mi powtarzał, żebym sobie coś kupiła - to mi poprawi humor. Raz więc, dla świętego spokoju poszłam do pobliskiego lidla i kupiłam... klapki-japonki za 1.50 zł. Jego mina - bezcenna! A klapki okazały się niezniszczalne i nosze je już któryś rok :-) Ale się cieszę śniegiem, jak dziecko! Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Zuzka - rzeczywiście brakuje Ci zimy! :-) A swoją drogą, to co dzieje się z forum to już zaczyna być męczące.... Ja właśnie jak wyjrzałam przez okno - to od razu rzuciłam wszystko i poszłam na spacer - jest pięknie! Tylko strasznie ślisko - samochody jadą jak na zwolnionym filmie. Tak chciałabym, żeby na Święta było tak biało. Czy robicie już jakieś przygotowania - typu sprzątanie, pierniczki, bigosy itp? Bo ja to jeszcze głęboko w lesie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to wina kafeterii czy drinków od syna , że Zuza dostała takiej czkawki? :D:D:D Przyznam szczerze, ze śnieg też by mnie chyba wygonił z domu, a u nas nic tylko zimno. U mnie święta będą bardzo spokojne, ot takia inna niedziela. Więc nie szaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Heeeeeeeeeeeej. Jestem :) Żyję nadal tylko w ukryciu. A wylazłam bo usłyszałam czkanie Zuzy. Proponuję szklankę ciepłej wody. Podobno pomaga. U mnie śniegu nie ma, trochę zimno tylko się zrobiło. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przywieźli transport drewna do naszego kominka. Piękne brzozowe polana, nie musimy oszczędzać. Ogień wesoło płonie i tylko śniegu brakuje za oknem. Zima nam niestraszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umnie wlasnie spadlo troszke sniegu.....i juz pelno wypadkow!! ach ci Azjaci :((( a jutro jeszcze wiecej spadnie.....nie wiem jak to bedzie z jezdzeniem,zle dla biznesu!!! nie wiem czy pisalem.......zostalem taxi driver!!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kmicic jak to z tymi Azjatami? kładą się pod koła czy spadają z nieba jak śnieg ? :):) Zimno, zimno a mi nie bo mam czapkę. Nawet nie wiedziałam , ze to taki fajny wynalazek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wszystkiemu są winni Azjaci i cykliści! A ta czapka to taka mikołajowa? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapka jak czapka, fajna i nie jest zimno w łepetynkę. Choć szkoda , że nie jest czapką -niewidką. Czasem by się taka przydała. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyjasnilem.....hahahah....do mojego miasta duzo azjatow przyjezdza czy tez sie osiedla ......niestety sniegu chyba nigdy nie widzieli a juz na bank nie jezdzili w takich warunkach...:((( no ale.....niech pada.....w koncu za kilkadziesiat dni olimpiada:)))) moje ulubione......amerykanskie koledy :D http://www.youtube.com/watch?v=Y8FID8CkHDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
hej Informuję wszem i wobec że w stolicy pada śnieg. Pięknie jest. Pikok czapka niejest oznaką starości, ja jestem młódka a czapkę noszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja to tak przeżywam bo do tej pory nie nosiłam czapek :):) A jako dziecko i nastolatka , jak mama kazała to nosiłam ale w kieszeni :D:D I nie było mi zimno, a teraz to jakoś tak dmucha po łebie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
pikok Po prostu zimy amy inne. Jak byłyśmy dziećmi to był mroz, snieg, a teraz wiatr, deszcz to i w główkę bardziej zimno. Mrozy jednak nie dają tak w kość jak wiatr i deszcz. Świat się zmienia moja droga i my wraz z nim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :) no to mnie pocieszyłaś, bo ja myslałam, e to ze starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie !!!! Trzy tygodnie wolnego !!! Jasiek idzie do szpitala - nic złego sie dzieje , idzie na wzmocnienie. Jakkolwiek by to zwał. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×