Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość sylwia7220
Zuzka I co z tym erotomanem? Zrobiło się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopłacam właśnie ok 500 zł, ale ja sobie zarezerwowałam pokój 1 osobowy. Zuza :) nie mozna mieć wszystkiego naraz. Przynajmniej masz z kim pogadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam byc sama po moim nieudanym malzenstwie. Bylo dobrze przez ok 2 lata, ale poznalam JEGO.....Zakochalam sie jak nastolatka, bo uwazalam, ze moga. Niestety, zakochanie jednostronne, smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konfi - bywa i tak... Moje ostatnie zakochanie też było jednostronne, rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza zgadzam się z Tobą w zupełności : jemu potrzebne są trzy :D:D Witaj konfi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabardziej podoba mi się stwierdzenie o używaniu kobiety :) :) Konfi - zostaniesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powoli sie z tego lecze, bedzie dobrze. Najgorsze jest to,ze musze widziec go codziennie, nie da sie tego zmienic......trudne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slalix, nie bądź taka chętna, to daleko. Ja Ci oddam Jaśka ,po sąsiedzku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Dziadek super. Konfi Bardzi współczuję, ale zawsze jest takie ryzyko. Niestety kobiety zakochują się dużo łatwiej niż mężczyźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostane bardzo chetnie. Wiekiem pasuje (47) i samotna jestem tak jak Wy. Moze latwiej mi bedzie przy Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konfi - miałam to samo. Codziennie go widywałam. Na dodatek był młodszy- choć zawsze unikałam młodszych - męczyło mnie że się ośmieszyłam. Jednak masz rację, bedzie dobrze. Smutek minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
Zostań z nami konfi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konfi - a chciałam ci napisać , żebyś unikała kontaktów. :( zły doradca ze mnie :( Ale pamiętaj, zawsze masz wyglądać odlotowo :) Dlaczego nikt nie chce mojego Jaśka? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konfi - z nami ci będzie dobrze. Już nalewam winka, Zuzka robi miejsce na Katarzynie i szuka odpowiedniej muzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia7220
No dobrze na dziś wystarczy tego pisania. Jutro do prcy. Pożegnam was dziewczynki, jutro odezwę się. Dobranoc dziewczynki. Nie martw się Konfi, będzie dobrze. Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczyło mnie że się ośmieszyłam. Salix no to witaj w klubie, ja też mam za sobą taki związek :) :) U mnie to trwało 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - tego mojego "czegoś" nawet nie mogę nazwać związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja juz musze uciekac. Dobrej nocy wszystkim zycze, a sama lece do pracy na nocke, jak zwykle. Jutro do Was zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w moim przypadku było to, ze miałam wrażenie, iż spotkałam bratnią duszę, dlatego zakochałam się jak nastolatka. Spotkałam go właśnie kilka dni temu po dość długim okresie niewidzenia. Z ulgą stwierdziłam, że już nie dostaję palpitacji serca, nie czuję złości jak w końcowej fazie znajomości. Zdziwiło mnie dziwne wrażenie ciepła w okolicy splotu słonecznego, bardzo miłe, miałam ochotę się do niego przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix najwazniejsze , że się wyleczyłaś. Ja byłam mniej sentymentalna : wywaliłam na zbity pysk :):) i na szczęscie go nie spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na mnie już też czas. :( Podtrzymujcie ogień w kominku, i trzymajcie mi miejsce na Katarzynie. :):) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×