Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Każdego dnia zaczynaj życie od nowa!!! Życie znowu wstępuje w ciebie, gdy się dziwisz, że każdego poranka pojawia się światło. Jesteś szczęśliwy, ponieważ twoje oczy widzą, twoje dłonie czują, a twoje serce bije. Jesteś jak nowo narodzony, gdy zdajesz sobie sprawę,że żyjesz. Booogusia to dla Ciebie. Jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą Lubię swoją pracę, ale jak przychodzą takie dni jak dzisieszy to można zwariować. 8 godzin przed kompem . Pracy miłam tak naprawdę na godzinę, nawet telefon, który czasem dzwoni jak wściekły a mam ich na biurku 3 , dzisiaj milczał. Siedziałam w necie , na kafe, miałam serdecznie dość.Wyszłam w stanie całkowitego rozkładu. Masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza To odpowiedź na twojego emaila Życzę ci odwagi,jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata. Niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w słońce. Brakuje im tej odrobiny cierpliwosci, aby doczekać nadchodzącego poranka. Kiedy przebywasz w ciemnościach,spójrz w górę. Tam czeka na ciebie słońce. Ono nie omija nikogo. Ciebie tez nie ominie,jeżeli nie schowasz się w cień. Z każdym dobrym człowiekiem, który zamieszkuje ziemię, wschodzi jakieś słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep rekodziela marokanskiego
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Arabski wystrój wnetrz i ogrodów, marokanskie naczynia tagine, ceramika, oryginalne lampy, lampiony, bizuteria ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Dzięki za miłe dobre słowa. Dziś 11 wrzesień, to dla mnie bardzo smutna rocznica, wtedy skończył się pewien etap w moim życiu. Tak, to jest pora żeby zacząć od nowa, właśnie od 11 września. Coś się wtedy skończyło i coś się zaczyna. Jestem. I to chyba najważniejsze. Że jestem. Chyba trzeba się położyć, podobno sen najlepszy na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej złości na nudny dzień w pracy wyskoczyłam potem do centrum i zakupiłam sweterek, bluzkę i spodnie. Jutro działam dalej. Muszę w końcu kupić dres. Albo będę gwiazdą albo po krzakach. Muszę się przygotować na każdą ewentualnosć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś akcja na moim osiedlu. Trzy wozy straży pożarnej, karetka a dymu nie widać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec akcji, poczekam na info w necie. Nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem się zastanawiam nad życiem mojego Jaśka ( alzchmeirek ) . On został zupełnie sam. Poza nami nie ma NIKOGO. Nikt go nie chce, nie lubi, nie akceptuje. Takie sobie zgotował życie. To przykre. A z drugiej strony im bardziej go poznaję tym bardziej się tym ludziom nie dziwię. Kiedyś myślałam że to niemozliwe - a jednak. Jak można przeżyć 80 lat bez przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On Cię nie opuści. On Cię nie zawiedzie. On Cię nie zrani. On wie o Tobie wszystko, A i tak Cię kocha... Ale są osoby, Co za przyjaciół się podszywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Halooooo. Jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , chętna do pogadania, choś w nienajlepszym nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogusia, pikok Dziewczyny, trzymajcie się. Myślę, że już wkrótce nadejdą jesienne i zimowe dni to będzie więcej czasu na pogawędki. Specjalnie na tę okoliczność zrobię po raz pierwszy CZEREMCHÓWKĘ. Bardzo dużo owoców mam w okolicy mojej pracy. Pędzę z działki, zaraz do drugiej pracy a wieczorem urodziny szwagra. Całuski, myslę o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - trzymaj się. Niedługo czeremchówka zawita do saloniku. :)A narazie pozostał Ci sok z malin , aspiryna i Katarzyna z pierzyną :) Zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Dałam d..y , chyba tak to się mówi. Wpadałm dzisiaj na działkę w biegu żeby nakarmić kota i co widzę? Jeż przyszedł sobie do mnie na spacer , a ja co ? oczywiscie nie miałm aparatu. :( Całe szczęście, że małych nie było , bo tego bym sobie nie darowała. :( A moja kotka robiła podchody :) Ale zrezygnowała, ona chyba już wie , czym to pachnie. :) Miłego wieczoru wszystkm kobietkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja się uczę największej sztuki życia: Uśmiechać się zawsze i wszędzie I bez rozpaczy znosić bóle, I nie żałować tego co przeszło, I nie bać się tego co będzie! Wybacz Zuza , mój dobry nastrój się ulotnił. Chciałabym naprawdę usiąść przy kominku i wyryczeć 25 lat swojego życia. Zmasakrować się. Zaraz ucieknę , bo mi tego nie wolno. :( Wiem, że jutro będzie lepiej ale dzisiaj, teraz ..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - skąd ten zły nastrój? Mieszkamy tak niedaleko od siebie, może kiedyś umówimy się na jakimś odludziu i będziemy wrzeszczeć do utraty tchu. Tyle razy widziałam to na filmach, ponoć pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dobrze, wczoraj był taki jakiś szczególny dla mnie dzień.Ale dałam radę. Cieszmy się tym co mamy a nie płaczmy nad tym co straciliśmy. ( a może nie do końca...) . :) Słonecznie i nudząco zapowiada się dla mnie ten dzień. Wczoraj przyszły moje roślinki a ja zamaiast juz lecić na działkę posadzić je muszę tu siedzieć przez 8 godzin. :( koszmar Salix , spotkanie ze mnę Cię nie ominie - już ja to załatwię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Dobrze, pikok, ze już lepiej. U mnie znowu w pracy paskudne dni, jestem bez szefa, ale kompletnie zero luzu i na dodatek cały czas stres. Chyba z kolei ja mam doła, mam nadzieję, że do jutra będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś w was próbowała Nordic Walkingu? Właśnie dostałam kijki i narazie na sucho trenuję przed kompem :D Mam zamiar zacząć chodzić. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne :) Salix poczytaj i wrzuć na luz. Wiem, że trudna sztuka ale do nauczenia :) Zuza jak zdrówko? Pierzyna z Katarzyną pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytałam właśnie, że odciąża, polecane nawet grubaskom, tylko trzeba się nauczyć technicznie z tym chodzić . Spala się więcej kalorii i angażuje sporo mięśni do pracy. Tyle teorii, więcej powiem jak spróbuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie deszcz. Cieszę się bo ziemia była wysuszona na beton. pikok twoim nowym roślinkom dobrze zrobi. Mam nadzieję, że u Ciebie też pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadało, wczoraj posadziłam nowe roslinki to chyba dla niech ten deszczyk Tak , czuć juz jesień. Mam tylko nadzieję, ze ta najpiękniejsza pojedzie ze mną do Ustronia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×