Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość kici 100
Jestem po egzaminach czy zdałam egzamin na Technika farmacji? Czy obecny partner Dawid 06.06.78r Jest mi przeznaczony ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
on 17maj 64 nie...to nie jest zwykły romans...wierz mi i prosze,spojrz nam w karty raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko co mnie czeka jeśli chodzi o studia? czy od października pójdę na magisterkę? czy nie teraz? jakie studia powinnam wybrać? czy w Polsce czy za granicą coś mnie czeka? Maria 02.03.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia72 powiedz
Justyna i Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana wrózko
ominełas mnie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kosmitka20g" nie dam rady Ci okreslic czt wszystko zdasz czy za pierwszym czy za siodmym razem! wrozenie tak daleko nie siega! mezczyzna jest w Twoim zyciu ale najpierw zmienisz co nieco w sobie a przede wszystkim zrezugnujesz z ciemnych upodoban garderobianych i zmienisz kolor wlosow na jasny co spowoduje podniesienie pewnosci siebie! i tak bedziesz szla krok po kroku ... nie masz latwego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 22.04.1979
Droga wróżko, powiedz mi, co mówią karty na temat moich spraw sercowych i materialnych....widać jakieś szanse na poprawę mojej sytuacji?? Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singggg singggg
Ja tez poproszę :) Co będzie dalej z nami? Ja Joanna 05.02.1984 on Konrad 11.08.1983. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEJKU wrozko, ty jestes niesamowita!!!!!! mialam egzamin tydzien temu i oblaam za wymuszanie pierwszenstwa, a przepraszam , ze ci tak głowe zawracam, ale widzisz mnie na tych studiach?, bo boje sie, ze tej poprawki nie zdam i jak mnie widzisz to powiedz mi czy duzo bede sie uczyła, czy raczej bede prowadzic imprezowe zycie, albo jakies romanse krortkie czy widzisz? Czy poznam nowych ludzi? Czy bede szczesliwa, i czy zaznma choc troche biedy czy jednak szybko znajde prace i bede utrzymywała sie sama, odpowiedz mi prosze, zaleyz mi bardzo i jeszcze raz daje dane 17.03.1990 aha i ja raczej pojde na dziennikarstwo jak cos bo i tak mam małe sznase z ta poprawka zeby isc na jakas przedsiebiorczosc czy cos bo narazie nawet nie szukam zadnych uczelni i nawet nie ma pomysłow, to czy sobie poradze jednak mimo wszytsko na tych studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy_ja_też_mogę_prosić
ja też chcę, ja też chce czy mogę?:) Karola 15.05.86 Kamil 27.02.83 jak wygląda moja przyszłość? co się będzie działo względem uczuc..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek danio
a jeszcze mam małe pytanie kiedy będziemy mieć dzieci?? i ile?? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana-montana
a ja nadal czekam Eliza 08.02.1977r czy w tym roku znajde prace? jak tak to kiedy ? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 10.06.85 i grzegorz 26.05.86 jak ułoży się nasze życie?? kiedy dzieci?? jak nam się ułoży wspólne życie?? kiedy zmiana w finansach?? i co z grzegorzeg styczeń 76??czy wyzdrowieje??czy nasza przyjaźń przetrwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasix
Olivio a czy mozesz mi wywrozyc czy zdam mature i czy dostane sie na studia:(? bardzo cie prosze:* Kasia 8.04.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaardzo prosze
krzysztof 25,07,1983 czy uda mi się wyprowadzić od teściów?? i czy pisane jest nam więcje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." karty wskazuja ze tylko i wylacznie to zalezy od Ciebie...a co do zamieszkania to w ogole tego nie widze!wiec nie mam jak Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mnie czeka ................
w milosci i sferze zawodowej 82 12 12 anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1984
Wróżko zapomniałaś o mnie bardzo proszę o wróżbę? Kiedy zajdę w ciążę? ile będę mieć dzieci? Marta 07.02.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez poprosze wróżbe. Monika ur. 23.07.1987 r. kiedy bedziemy mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina14.02.86 Marcin10.01.81
kiedy te nasze dzieciaki będą i ile ich będzie:D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic więcej nie widać jak wyjdzie ze studiami? czy teraz czy później? czy jakaś praca mnie czeka? czy w zostanę w Polsce czy za granicą gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje nie mam latwego zycia niestety... narazie nie mysle zmieniac koloru wlosow ale kto wie co zycie przyniesie... a ten mezczyzna gdzie ja go poznam jak bedzie wygladal bedziemy miec dzieci i za ile go poznam wyjde za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niunia72 powiedz" same klotnie widze! nie jest dobrze! mozecie byc razem, probowac ale glebszego sensu to nie ma jesli zalezy Ci na spokoju psychicznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
oLiVio . a mogłabys mi napisac bo to dla mnie wazne czy znam juz ta osobe docelowa? i jakbys mogła to powrozyłabys mojemu koledzy bo mnie o to bardzo prosił Damian 21.08.1986 a Gosia 21.10.1989( czy bede razem)z góry slicznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×