Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!

Polecane posty

Gość niepewność...........
Oliwio Magda 06.01.1975 to jeszcze raz ja jaką przyszłość widzisz dla mnie??? czy powinnam odejść od swojego partnera???? czy spotka mnie wreszcie cos miłego w zyciu??? czy mam juz do końca zycia taki los pisany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może teraz ja
25.10.85 kiedy znajdę wymarzoną pracę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdaaa
Magdalena 14.02.1982 czy coś sie zmieni w moim zyciu w najbliższym czasie? I Jak bedzie wygladała moja przyszłosć zawodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka2345
?? :) czekam juz troche,od wczoraj.. bardzo bym prosiła, to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez poprosze
Wrozko ,prosze zobacz czy bedzie ciag dalszy tej znojomosci ?iza 14.01.62,slawek 09.04.70.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irrryyysek
chyba specjalnie jestem pomijana;P Anna 02.05.1985 jak bedzie wygladalo moje zycie uczuciowe w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność.........
Oliwio Magda 06.01.1975 to jeszcze raz ja jaką przyszłość widzisz dla mnie??? czy powinnam odejść od swojego partnera???? czy spotka mnie wreszcie cos miłego w zyciu??? czy mam juz do końca zycia taki los pisany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
czy mgłabyś i mnie powróżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveloveeee
Dziękuję za wróżby, życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
ja chciałabym wiedzieć czy będziemy zdrowi jak potoczy się nasze życie ?czy bedziemy szczęśliwi i jak sobie ułożą życie nasze dzieci ja ur.15.01.1972 mąż 22.03.1974.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niepewność.............. " jesli pragniesz szczescia prawdziwego to odejdz od niego! przy tej ososbie nie osiagniesz pelni szczescia gdyz za duzo musialabys przebaczac! masz duza szanse na poprawe sytuacji i odejscie od klopotow ale wiele zalezy tutaj od Ciebie i decyzji jaka podejmiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie...
Droga wrożko poiwedziłaś, ze to bedzie dla mnie cieżki rok czy mogłabys cos wiecej... na co mam uwazac na co przygotowac... kaska 3.2.92r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26.02.1988
Piszesz, że zrealizuję się zawodowo, czyli według Ciebie dostanę się na studia i mam próbować już w tym roku... Boję się, że nie podołam 2 kierunkom, w dodatku będę w tym samym czasie musiala pisać pracę licencjacką, zjazdy będą się pokrywać, jak ja dam radę??? No i pieniądze na studia będę musiała pożyczyć od mojego chłopaka, to będzie duża suma, czy na dłuższą metę one nas nie poróżnią? Zanim mu oddam pewnie minie sporo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko, ja też czekam :) Proszę o malutką wróżbę, na poprzedniej stronie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..." dzis Twoje karty pokazuja troche inny obraz! Jestes dziwnie podniecona! i szczesliwsza! a on mysli o tobie intensywniej! karty wskazuja na dzialanie! wiec dzialaj! .... ciesze sie moja droga ze dalam Ci trafne wskazowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"HaPo" jesli chodzi o Twoja prace to karty pokazuja ja w lini ciaglej wiec sadze ze dostaniesz umowe! ta praca przyniesie ci narzie lepsze kozysci! wiec nie zmieniaj jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność..........
a czy widzisz jakąś osobe inna koło mnie??? i coś z nia związanego??? czy wiążę sie ona z moją przyłością i przeszłością????? co wyniknie z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel pawel pawel
przypominam o sobie PAWEL 23. 03. 70 wrozba tylko na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinka4
Monika 12.02.1977 baardzo prosze o wróżbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinka4
Monika 12.02.1977 baardzo prosze o wróżbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewność.........
a czy widzisz jakąś osobe inna koło mnie??? i coś z nia związanego??? czy wiążę sie ona z moją przyłością i przeszłością????? co wyniknie z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ! :D Mam nadzieję, że się spełni. :D W takim razie czekam z niecierpliwością na wieści od pani dyrektor, bo do początku sierpnia muszę wiedzieć, na czym stoję. :) Jeszcze raz wielkie DZIĘKI 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bazienka" karty nie chca pokazac mi nic w sferze dzici u Ciebie! oddana jestes jakies pracy! zrob wahadelko ze zlotego lancusza i obraczki! rozloz lewa reke i mieszy kciukiem a palcem wskazujacym przeprowadz w dol 3 razy wahadlo i przenies nad dlon! wahadlo albo zrobi kolko albo sie bedzie kolysac! powtorz ta czynnos az do momentu kiedy przeniesione wahadlo poprostu sie zatrzyma bez zataczania kolek czy kolyski! napisz mi co po kolei Ci wychodzilo! tak postaram ci sie odpowiedziec! WARUNKIEM JEDNAK JEST DOBRE WYKONANIE TEGO CO CI NAPISLAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł 30.06.1978r 1.kiedy moja zona znajdzie prace 2.kiedy skoncza sie nasze problemy finansowe Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja ...
Owszem wróżko! Hmm ... zaskoczył mnie ... zaczynałam się godzić z tym, że nie ma odwrotu.... Tylko gorzej z tym moim zdecydowaniem ... ale w tej chwili mam to, czego potrzebowałam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi jeszcze proszę jak z pracą i zdrowiem u mojego męża 29.10.1965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×