Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

oj ja to bylam na 100% pewna ze dostane@ bo mnie bolalo na kilka dni przed ale na 3 dni przed@ nic a nic wszystko przeszlo tylko od czasu do czasu bolal mnie jajnik i plecy mi wysiadaly normalnie tragredie... tak jak nie dostala @ przez 4 dni zrobilam test i 2 kerski..potem jeszcze bolalo a teraz tylko cycuchy i troche mdlosci ale takich bardzi leciutkich i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo mnie od wczoraj ten brzuchol tak boli, wiezorem jajniki w pracy myślalam ze ok@ zaraz dostane,mam nadzieje ze sie udł,okaże sie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzika555
Monisiu mnie też tak brzuch dziwnie pobolewa i mam wielką nadzieję,że to oznaka ciąży,a nie nasze urojenia ;-) U mnie nadal okresu brak-już 10 dni spóźnienia... MonikaKat i jak tam wynik testu?Robiłaś?Bo trzymałam kciuki za dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes w lepszej sytuacji bo masz podstawy myslec ze jestes w ciazy a ja....musze czekacx jeszcze tyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem niestety po dwóch negatywnych testach,więc szansę na ciąże są raczej nikłe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle mam nadzieję,bo baaaaaardzo bym chciała już mieć drugiego dzidziusia :-) Miałam kolezankę na studiach,której dwa testy wyszły negatywnie i dopiero test z krwi wykrył ciąże.No ale takie przypadki bardzo rzadkie są... Za Ciebie trzymam kciuki-mam nadzieję,że @ nie przyjdzie w wyznaczonym terminie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, nie było sensu robić testu- dostałam @ i zaczynamy od nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, przetrzymałam małą z wizyta u lekarza, bo dostałą wysypki pod koniec 3 dnia temp.....już wczoraj było szaleństwo, dzis nadal ma wysypkę, więc na 100% trzydniówka....kurna, matki to jednak intuicje mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis caly dzien mam uczucie jakbym miala "mokro", czyzby owulacja?? nie mam o tym zielonego pojecia bo nigdy sie tym nie przejmowalam , nie mialam powodu...wiec prosze was postawcie diagnoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia bardzo możliwe,że zaczyna Ci się okres płodny i niedługo będziesz miała owulację.Więc musisz kochana teraz wziąć męża w obroty ;-) Monia przykro mi bardzo :-( Ale będę trzymała kciuki,żeby ten cykl starań okazał się dla Was owocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizka dzieki:) mozliwe ze to dni plodne bo to mniej wiecej srodek cuklu wypada o ile @ sie nie przesunal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj dla mnie samo obliczanie dni płodnych nie jest jedynym wskaźnikiem,bo owulacja z różnych przyczyn może się przesunąć i dlatego bardzo ważne jest także obserwowanie swojego ciała,albo kochanie się z mężem regularnie,co 2 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najbardziej na to,że pojawia się własnie takie uczucie wilgotności,a śluz staje się taki przezroczysty i rozciągliwy-coś jak jajko białka kurzego.Ja czasami (ale nie zawsze) w dniu owulacji mam bóle podbrzusza,albo kłucie jajnika.A ostatnio strasznie mnie bolały sutki-były strasznie na dotyk wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibusina, ten sluz sie pojawia przed sama owulacją, jakieś 1-2 dni, wiec działaj kobieto jeśli masz go teraz......tak naprawde owulacja może być nawet w 25 dniu cyklu, wiec nie wykluczaj tej opcji, a te kalkulatory na necie działaja jedynie na kobiety regularnie jak w zegarku majacych @, w zwiazku z tym nie sa miarodajne.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tylko was powiadamiam, @ nie ma, I test dalej neg.... Odezwe sie puzniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×