Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

no ładnie ładnie niebyło mnie raptem 2 lub 3 dni a tu widze że juz jestem wyzucona z tabelki :( madzia proponowała bym wstrzymac sie z testem bo potem będzie niepotrzebne rozczarowanie,ja tez sie pospieszyłam i zobaczyłam jedna kreche, chodziłam przez cały dzień zła jak osa i jeszcze na dodatek strasznie złościłam sie na mojego S . więc poczekaj do @ tak jak ja, a że mamy w podobnym terminie dostać to poczekamy razem :) umnie ogulnie dobrze, żadnych bulów brzuchola, cycuchów ani jajników niemam,tylko zmęczona jestem ale to napewno przez prace bo po 2 tygodniach spania do której popadnie teraz musze codzień wstawać o 5.20 czarna ja od tej pory jak zaczeliśmy starania to przytulamy sie częściej bo niewiem kiedy mam dni płodne a tak to może chociaż trafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia 647 jesli to moja wina ze nie ma ciebie w tabelce, to brdzo przepraszam, znalazlam ostatnia na topicku I skopiowalam, nie patrzylam czy wszyscy sa! Sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valrkija
co do bolesnych @ to tez takie mam, masakra. czasami ledwo z łóżka wstaję przez to, nie żartuję. a póki co @ mialam 28lipca bolesną jak diabli, skoczyla sie 3 wieczorem i od tamtego momentu również mam bóle :/ do ginka wybieram się w przyszłym tygodniu niestety, bo czekam na @ zeby tego miedziaka wyciągnąć (hurra! bardzo się cieszę.. po ponad 3 latach męki!) Poza tym moje piersi ... coś są anty dotykalskie, coś czule na dotyk :/ Oprócz tego mam zachwiania nastrojowe, raz sie wkurzam, raz rycze i takie błędne koło :/// Denerwuje mnie takie coś. Z jednej strony chcialabym byc teraz w ciąży ale balabym się tak z wkładką rodzić ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkrija
wkładka wewnątrzmaciczna, czyli po prostu spirala antykoncepcyjna.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valrkija ja tez jestem bardzo ciekawa co to za wkladka, mozesz nam napisac??? Monia gdzie się podziewałaś, że 2 dni Cie nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna urlop mi sie skończył i zaczelam do pracy chodzić i jeszcze chcemy kupić sobie nowy samochód i jezdzimy i ogladamy z różnych ogłoszeń i tak dni mijaja a ja nawt niemam kiedy usiąść przed kompem i popisac z wami,dzisiaj tez bylismy ogladać ale same graty nam wciskają,juz jestem tym wszystkim zmeczona.jutro znowu trzeba wstac rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj maleńka, dasz radę:) Ale rozumiem Cie doskonale... Niedługo będziesz miała dzidziusia, to pójdziesz na L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczeta :) Ja dzis ogarnialam chalupe, lubie to :) Ogolnie to od kilku dni mam klucia w pochwie :O Prawdopodobnie plod mi uciska juz, ba ma okolo 2kg :) Wcianam pestki z dyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkrija
Dianka, pewnie tak, poza tym juz nie maluszek, ma coraz mniej dzidziuś miejsca na wygibaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co wam powiem to wam powiem, ale u mnie WSZYSTKIE objawy na @ zniknely, jakbym juz byla w 4dniu @ sie czuje!!!! Jesli sie @nie pokaze rani tobie test! Albo zaczelam do czwartku?!?! Pomocy, czekac czy nie?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka a Ty pamietasz kiedy robilas test? W dniu spodziewanej @ czy wczesniej cxy puzniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam dokladnie :) Dzien po spodziweanej @. Rano. 2 gruuuube kreski. Idz spac, i napisz rano co Ci wyszlo :) A moj test nazywal sie "BoboTest" tez pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... A juz myslalam o robieniu testu dzisiaj po pracy! Wiesz jest spora roznica czasu takze jak ja wstaje to u was jest okolo 13... Ale jak sie wredota nie pokaze to robieniu test raniusko!!! Mam 2 testy w domku, nie wiem jakiej firmy! Ale podobno baaardzo czujne sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkrija
testuj się :-) trzymam kciuki żeby to dzidziol był :-) czekamy na wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh.... Nic nie szkodzi! Wlasnie wybila 17.30.... Jeszcze pol godzinki I do domku! Testowac sie bede juz teraz jak wy doradzacie testowac to przeciesz nie doczekam sie czwartku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - ja chyba zrezygnuję z tego Castagnusa, bo z tego co wyczytałam to na ulotce jest informacja, że zażywa się w zaburzeniach cyklu miesiączkowego, ale jak występuję zbyt częste krwawienie lub dodatkowe w trakcie cyklu. A u mnie to raczej jest odwrotnie cykle są wydłużone i krwawienie występuje rzadziej. Wskazania do stosowania: * zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu) * zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki, objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi ( mastodynia), zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami głowy typu migrenowego, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbym sie zaczela cieszyc za wczesnie cos mnie jajnik kluje!!! Albo tylko od myslenia o tym tak mam! Zwariuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie testowac!:) a teraz uciekam Bo jestem z dzieciakami na basenie, auje ich jeszcze wylapac dzisiaj, a tu prawie 18!!! Do przeczytania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach nie moge sie wyrwac! Jednak zaczelam do rana, jeszcze dzisiaj to 30dc czasem mam nawet do 32 dniowe cykle... Takze jutro rano bedzie okay!!! Do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie, czy Wy wiecie kiedy macie owulacje? Macie te wszystkie charakterystyczne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkrija
Zanim zaszłam w ciążę z córką, to też jakoś jej nie zauważałam, wiem, że był śluz, ale nie sprawdzałam jaki jest, było wilgotno i tyle ;p Teraz też liczę na taki boom ;) Ostatnio za często myślę o drugim dziecko Szczególnie, że M. nie jest już aż takim małym, dzieckiem ..405lat różnicy myślę, że to znośnie, że to ok. ani nie mało ani nie dużo a i jak młodsze podrośnie to może jakoś by się dogadali, pobawili. A mnie dwójeczka w zupełności w życiu wystarczy. I to teraz takie moje małe spełnienie. I takie myśli mam od początku 2009 i tak szczerze się nie mogę doczekać.. I pewnie jak każda z Was ;) Dobrej nocy kobitki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×