Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Moniś właśnie Twój post przeczytałam.Strasznie mi przykro kochana :-( Ja też coś czuję,że z ciąży nici i niedługo @ dostanę.Tylko ja wtedy starania na kilka miesięcy będę musiała odłożyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizka ja ci powiem ze nawet niejest mi smutno i niewiem czemu:( pociesza mnie to ze juz za pare dni jak tylko zola przejdzie zaczynamy nowe staranka i juz beda wieksze szanse bo owulke juz ma dokladnie wyliczoną . uciekam kupic sobie buty bo ja to normalnie chyba chodzic nieumiem,wszystkie buty mam tak pozdzierane że szok,a ogólie to ja cały czas autem jeżdże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast cos ostatni spac nie moge budze suie rano, a po południu muł mnie łapie i spię, później wieczorem zasnąć nie mogę i tak w kółko... Może maja te tabletki co biore jakiś wpływ na to... Własnie sobie przypomniała, że nie wzięłam rano i teraz biorę:) 2 wiesiołki, 2 costagnusy i 1 folik:) porcja:):) mniamciuuu.... ten wiesiołek jest tak duży, że mam problem z połknięciem... Właśnie popiłam je MIRINDĄ:) Samo zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie popijaj tabletek sokami owocowymi, ani innymi napojami. Najlepiej wodą mineralną ;) Jak przyjdzie do mnie wredna @ to od następnego cyklu kupuje wiesiołek i będę zażywać, bo u mnie z tym śluzem coś kiepsko i skąpo jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast u mnei tak samo, ale po wiesiołku się poprawiło, serio, serio, serio.... Aż czasami mnie to wkurza, bo np, jak robie ciku i wycieram pisię, to az sie klei, przez co mam zboczenie i 5-7 razy dziennie myję tamte opkolice :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...... ja dopiero się doczłapałam do kompa...dzisiaj całkiem nieprzytomna jestem...chyba ta pogoda.... ???!!! spać za bardzo nie mogę, tylko jadłabym.... i ciągle patrzę na brzuszek ile już urósł...... ale to chyba jak na razie od jedzonka mi rośnie....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- a zażywasz codziennie tego wiesiołka? Bo ja czytałam, że to tylko się bierze do dnia owulacji gdzieś do połowy cyklu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza - a jedz kochana niech dziecię rośnie :D A ja mam pytanie do Ciebie, czy spodziewałaś się choć troszkę, że właśnie w tym cyklu zajdziesz, czy było to dla Ciebie zaskoczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast właśnie nie wiem, czy brać go cąły cykl czy do owulacji... Bo zdania sa podzielone.. Ale ja stwierdziłam tak, przy moich cyklach niewiadomo kiedy jest owulacja, więc będe brała ten cąły miesiąc, biorę jeszcze ten costagnus, więc okres może mi się unormuje, chociaz niewiadomo bo kuracja costagnusem trwa 90 dni, więc niewiadomo czy po jednym cyklu mi sie unormuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zagmatwałam poprzednia wypowiedz, chodzi o to, ze w tym cyklu bede brala codziennie, zobacze po ilu dniach dostane @, wtedy jakas sednia sobie wylicze i w kolejnym cyklu bede brala do sredniej wyliczonej, wtedy gdy mniej wiecej bedzie miala byc owulacja... Wszystko byłoby prostsze, gdyby cykle były regularne, a tak to dupa... Co do ciąży, podobniez każda koieta czuje, ze zaszla ciaze, podobniez to sie czuje i jest sie pewnym:):): Wiec ja tez czekam na ta pewnosc... W tym cyklu tez bylam pewna, i co??!! Moja pewnosc, to tylko wmowienie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie ja tez bylam pewna ze jestem zaciążona a ty dziś mam @ he he :) butki kupione, ale gorąco na dworze masakra,tylko nad jeziorko jechać i pływać,ale tak sie żle czuje przeż ta @ że przesiedze caly dzień na kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - pochwal się co to za buty kupiłaś, jakieś sportowe, eleganckie, sandały ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykłe adidaski se kupiłam do samochodu , jakieś koslawe nogi ostatnio mam bo stare cale poździerane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe zakupy zawsze poprawiają nastrój :D Nie chce mi się iść jutro do pracy buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chcialam japonki kupic, ale jak sie faceta zabiera ze sobą na zakupy to sie nienadanza nawet na nic patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast jeszcze co do stosowania, jeśli zauwaze u siebie sluz płodny, kurzy i bardzooooo ciągnacy się to odstawię ten oeparol.... A zakuopy, na prawde lek na wsyztsko:):):) Ja jutro jadę :) Humor troszkę sie polepszy:) jadę z Mamą, więc będzie dobrez, połażę trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505---------- -1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA-------- -4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24----- ----Szczecin krycha727---------1---------------12.08---------21----------Wielkopolska CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------12.04.2010----------24-------Pomors kie---?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? ja też studiuje pedagogie-przedszkolna i wczesnaoszkolna-od pazdziernika juz 3 rok zaczne :) mam nadzieje ze mi sie przyda jak juz bede miala dzidzie :), chociaz na razie ani wpadka ani zaplanowane i nic...cisza... tylko @ tak jak ma byc tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha727 - spokojnie, z tego co widzę to dopiero Twój pierwszy cykl starań, więc głowa do góry. Czarna- trzeba olewać i nie reagować, nie unikniemy tego. :) Przyszedł mój Misiek z pracy, a mnie się płakać zachciało ni stąd ni z owąd, tak po prostu poleciały mi łzy, a mój mąż nie wiedział dlaczego, a ja sama tego wytłumaczyć nie mogłam tak po prostu..... Też tak czasem macie, że wam się chce płakać, bez przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemam wrucłam przedchwilą ze szpitala bylam odwiedzić koleżanke,wylądwała na ginekologi bo ma polipa, kto wie co to jest? i od czego to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam małego polipa na szyjce macicy, ale samoistnie się oderwał, bez interwencji ginekologa, poszłam na badanie kontrolne i już go nie było. A w którym miejscu ma tego polipa.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) czarnaOna- dostalam chlebek w malym sklepiku fakt nie pierwszej swierzosci ale wazne ze byl:P musze sie wam troche pozalic bo wybuchne z wscieklosci!! bylisy na obiedzie u moich "tesciów", tesciowa bardzo mila uczynna kobieta...bardzo religijna.....i mowi do nas tak: MI TO SIE NIE PODOBA ZE WY TAK BEZ SLUBU MIESZKACIE...JUZ MAM TEGO DOSYC! TAK NIE WYPADA, TO NIE PO BOZEMU SPAC W JEDNYM LOZKU.itd wiec R sie wkurzyl i mowi:NIE WEZMIEMY SLUBU BO NIE MAMY NARAZIE NA NIE KASY. (jego rodzice kasy nie dadza bo uwazaja ze my sami powinnismy to zalatwic... wkurzylam sie okropnie bo nie chca pomoc (inna sprawa gdyby nie mieli ale maja) tylko krytykuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia - kochana ja wiem, że to wkurzające jest jak ludzie tak gadają, ale pamiętaj to Wasze życie i tylko Wy możecie z nim zrobić co chcecie, więc żyjcie tak jak Wam jest dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - Polip jest niewielkim wypukłym fragmentem przerośniętej błony śluzowej ktory nalezy usunac i wykonac łyżeczkowanie jamy macicy i kanalu szyjki. Zabieg usunięcia polipa szyjki macicy jest zabiegiem z wyboru przy leczeniu polipow szyjki macicy. Polega po prostu na ukręceniu polipa wystającego w kanale szyjki za pomocą narzędzia i po odsłonięciu szyjki we wziernikach. Standardowo również łyżeczkuje się kanał szyjki macicy, czyli włada się malutką "łyżkę" (patyk z pętelką na koncu) w ujście zewnętrzne szyjki i się skrobie. Nie jest to zabieg brutalny, nie skrobie się na umór, tylko 1- 2 razy posuwa do przodu i do tyłu, żeby pobrać materiał do badania hist-pat. W przypadku kobiet nieródek bez zmian w endometrium widocznych w USG nie wykonuje się raczej diagnostycznej abrazji jamy macicy (łyżeczkowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....wciaz nie podoba im sie nasz styl zycia i wiedza ze z checia wzielibysmy slub ale reki do tego nie przyloza tylko naciskaja, szlag mnie trafia bo przeciez kasy nie natrzepiemy na wesele teraz aby zaspokoic ich sumienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- masz racje to nasze zycie nasza sprawa...oboje chcemy slubu tylko brak funduszy a oni jakby z choinki sie urwali nie obchodzi ich jak ani za co ten slub po prostu ma byc i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uwazam ze skoro im tak zalezy a wiedza ze my nie mamy kasy to powinni nam pomoc i i troche kasy wylozyc, CZYZ NIE MAM RACJI?! bo moze ja juz jasno nie mysle przez ten nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×