Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

niema nikogo to ide robić obiadek i musze iść kupić kaganiec dla psa bo mi meble zjada jak ide do pracy :( a brzusio cały czas boli,dziwny ten bul taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniśka, a ja myślę, że ten ból to najzwyklejsza w swiecie owulacja........do dzieła Kobieto... Luzika, witamy na naszym topiku, zrób się na czarno, dopisz do tabelki, ja mam prawie 2 letnią córeczkę i też z mężem staramy się o drugie.... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane,a jak się dopisać do tabelki?Bo ja nowa jestem i jeszcze nie bardzo wiem,o co chodzi ;-) Kurczę coś chyba musi być z tym bólem brzucha skoro wszystkie go odczuwamy ;-) Mam nadzieję,że to dobry znak i wszystkie w tym miesiącu zaciążymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... ale się naczytałam.Miałam koło 40 stron do przeczytania :) I tak wszystkiego nie pamiętam więc mogę się pytać jak coś :) luizka555 musisz skopiować ostatnią tabelkę,wkleić ją w wiadomść i się dopisać tak jak my to robiłyśmy:) Ja jestem właśnie w trakcie dni płodnych.Mam 16 dzień cyklu i cholera jak zwykle mąż ma 3 zmiany czyli od 18 do 2.00.Eh kijowe godziny, ale co tam hihih.Wczoraj chyba miałam jajeczkowanie, bo nawet nie mogłam się wieczorem wyprostować tak mnie lewy jajnik kuł. Cieszę się, że mam już neta, bo się stęskniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi dziewczyny jak sie liczy to wszystko czyli kiedy owulacja,dni płodne,i kiedy najlepiej sie kochać bo mi sie to cały czas wszystko kićka. czy liczyc cykl z @ czy po@ jak dostałam 19.07 @ to kiedy ta owulacja i dni płodne? moniaKat piszesz ze to bul przez owulacje,mi sie wydawało ze już miałam, zreszta juz sama niewiem bo nieumiem tego wyliczyć,zresztą nigdy wczesniej mnie tak niebolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, cykl liczysz od pirwszego dnia @.. czyli jak ostatnia mialas 19.07 to juz jestes po owulacji, tzn zalezy jakie masz dlugie cykle, owulka jest mniejwiecej w polowie cyklu!!!! U mnie dalej brak @, dalej czuje sie jakbym juz byla w trakcie @!!!! A jej nie ma I nie ma, no ale moze cykl mi sie wydluzyl, albo jeszcze test nie wykryl ciazy! Chyba zakupie jakies inne testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez tak sobie pomyslałam ze to juz po owulacji a dni płodne jak sie oblicza? tak samo jak owulacje? to czemu ten brzuchol mnie tak boli dziwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni plodne!! Od polowy cyklu 5 dni w tyl I 5 dni w przod (zalezy od dlugisci cyklu) tak mi kiedys ktos wytlumaczyl I tego sie trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze owulka ci sie troche przesunela? Albo moze cos tam sie zafasolkowalo I czujesz zmiany w organizmie! Ja zazwyczaj zazynam czuc male bole na tydIen przed @ ale wiem ze to na @ teraz jak sie zaczelismu starac o jak o tym mysle, to bole mi sie zaczely prawie 2 tyg przed @!!!!! Ach I dalej jej nie ma! Latam do kibla jak glupia I nic! Czemu test wyszedl neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko-okres mam od ponad 6 miesięcy regularny co 28 dni, od ponad roku nie biore tabletek anty brałam je ok.3 lat), kalkulator dni płodnych wyliczył mi, że mogę zajsc w ciaze od 24 do 30 lipca i w tym terminie kochałam sie z moim narzyczonym codziennie-CZY JEST SZANSA ZE JESTEM W CIAZY?, mimo ze 2 testy pokazaly wynik negatytwny?pierwszy zrobilam wczoraj-dzien w ktorym mialam dotac okres, a drugi dzis rano, miesiaczki nadal nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha jestemu w podobnej sytuacji! Tez mialam @ sostac wczoraj, jeszcze jej brak, I test wyszedl negatywnie, a kochalam sie. Mezem co 2-3 dni przez CALY cykl! (chyba mu sie spodobalo ze moze konczyc w srodku, wczesniej byly stosunki przerywane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie niewiem co mam otym wszystkim mysleć a testu boje sie narazie zrobić bo niechcem sie rozczarować a przed @ to mnie tylko plecy bolą a zreszta do @ jeszcze kupe czasu wsumie po tych tabletkach żeczywiscie moglo mi sie coś poprzestawiac. może jeszcze dostaniesz @ albo zrub za pare dni jeszcze jeden teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastaniawiam się czy nie zrobic jeszcze jednego testu-np. w piatek-co o tym myslicie?doda, jeszcze ze podczas wczesniejszych dni plodnych tez sie kochalam-chociaz nie w samym centum-jak podawal mi kalkulator dni plodnych ;) i nic nie wyszlo, wiec teraz bylo w kazdy dzien i okres mi sie spoznia, wiec moze cos bedzie...chociaz moze robie sobie tylko nadzieje, moze przez wczasy nad morzem -tydzien bylam tak mi sie rozregulowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kochala sie ze swoim praktycznie co 2 dni,kurcze właśnie sobie na spokojnie wyliczyłam ze jak niebędzie żadnych zmian po tabletkach to @ powinnam dostać teraz w niedziele a ja byłam świecie przekonana ze za tydzień. wcześniej na to niezwracałam uwagi bo wiedziałm ze po skonczeniu paczki tabletek na 3 dzien dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, witaj kochaniutka:* Krycha Może to fasolka, poczekaj jeszcze, jeżeli nei dostamniesz @ zrób jeszcze jeden test.. Coś w jajniku mnie troche kłuje, gdyby nie @ pomyślałabym,że to ciąża, w ogóle jakoś inaczej się czuję, jak nie ja... Sama nie wiem jak wam to opisac, czuję się jakby obco w swoim ciele, mam twardy brzuch, kolejny poód do tego, żeby pomysleć, że to fasolka, ale niestety nie.... Dziwnie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, dopiero odczytałam od Ciebie meila... Nie wchodziłam na tę pocztę.. Dzięki za wiadomość, brakowąło nam Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obliczyłam ze juz dawno jestem po owulacji wiec niewiem czemu w tym brzuchu mnie tak kuje,kurcze mam nadzieje ze trafilismy na dni płodne czarna ja tez czasami mam takie momenty ze tak dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lepiej jak zrobie test w piatek czy poczekac np do poniedzialku???kurcze chcialabym dowiedziec sie jak najszybciej, zeby nie bylo...bo lubie sobotnie imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny owulacja powinna przypaść w połowie cyklu,ale ja oprócz wyliczania tych dni segerują się obserwacją swojego ciała.Zauważyłam,że gdy zbliża mi się jajeczkowanie śluz robi się taki przezroczysty i rozciągliwy,a czasami dochodzi do tego takie pobolewanie w dole brzucha. Na same wyliczanie dni nie ma co liczyć,bo owulacja z różnych przyczyn może się przesunąć. Krycha masz duże szanse na ciąże!!!Ja po odstawieniu tabletek zaszłam w ciąże z moim synkiem w pierwszym cyklu mimo tego,że podobno kochałam się w dni już potencjalnie niepłodne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.R_CT i Krycha-to u mnie jeszcze lepiej,bo okres mi się ponad tydzień spóźnia,a dwa testy negatywnie mi wyszły :-( Może własnie wypuścili serię wadliwych testów na rynek i wszystkie już zaciążone jesteśmy :D STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------02.07-------26----------Warszawa CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane staraczki i zafasolkowane:) wrocilam wypoczeta i szczesliwa...choc pogoda nie dopisala...za to staralismy sie ostro:P mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie..jedna po drugiej przechodzi w tabeli pietro nizej boje sie ze zostane sama:( jest ktos teraz??chcialabym popisac sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlaśnie 15 lipca odstawilam tabletki i po @zaczelismy odrazu starania,kochlismy sie tak co 2-3 dni mam nadzieje ze trafilam na dni plodne bo najcześciej bylo przytulanko właśnie wtedy gdy pojawil sie sluz,8.08 robilam sobie test ale wyszła jedna krecha a przetchwila na internecie wyliczylam ze owulacje mialam między 30 a 8.08, teraz w ciagu dnia strasznie bolal mnie brzuch na dole a teraz mnie bola jajniki i niewiem co myśleć czy trafilismy czy czekać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem-możemy sobie popisać :-) Monisiu jak brałaś tabletki,to masz dużą szasne na zaciążenie,bo są duże szasne,że zwiększyła się u Ciebie płodność.Może do zapłodnienia doszło troszkę później i dlatego test wyszedł negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu niema mnie w tabelce oj bo bede zla :) STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------02.07-------26------ ----Warszawa monisia647---------1----------------16.08--------24---------Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej luizka:) ja tez bralam tabletki, odstawilam w lipcu mialam troche odczekac zeby wszystko sie unormowalo i organizm oczyscil ale.....nie wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia ja jestem codziennie niebylo mnie tylko w niedziele i poniedziałek to ciebie dlugo tu niewidzialam. luizka mam nadzieje ze tak jest jak muwisz ale poczekam jednak na ten @ tymbardziej ze obliczylam ze bedzie teraz a nie za tydzien, a ty mowisz ze zaszlaś w pierwszym cyklu po tabletkach? moze sie jeszcze postaram troszke do tej niedzieli ale ten cholerny jajnik mnie teraz boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilismy z R odpoczac troszke od ulicznego zgielku:) zrelaksowalam sie na maksa choc to tylko dwa dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×