Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

no wkoncu cos ruszyłlllo,ktos sie odezwał. topik serio pada,juz nie pamietam kiedy czytalam cos o ARCT scherzy Aristy Ewerlast moni, gdzie wy sie podziewaice?????????????????????????????????????? halo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie jakos leci nie najlepiej ale leci, wogggule chyba jakiegos dola mam. maly rosnie coraz bardziej rozrabia, czasem wysiadam przy nim a nawet nie ma mi kto pomóc, mąż przyjezdza tylko na sobote niedziele ale nie zawiele sie malym zajmie bo ciagle gdzies jezdzi cos robi,tescie zero pomocy!!!!!!!!!!zero naewt nie zadzwonia, mama ma swoje sprawy he czuje sie jak matka samotnie wychowująca dziecko i do tego sierota jak z domu dziecka. dobra nie zanudzam wam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no niedługo 2 latka stukną.... U nas ok. Dominik to niezły kawaler i mami synuś...uwielbiam go. Dzisiaj w nocy wrócilismy z wczasów, mały spisał się super. Lot jak zwykle przespał, jak tylko widział basen wlatywał do niego, woda to jego żywioł, oprócz tej z morza jej akurat się bał ;) Co prawda mieliśmy parę przygód ... po wycieczce na baggi dostał takiego kaszlu , że byłam pełna obaw co będzie dalej.Kolejnego dnia na nogach miał około 30 kropek więc myślałam że to ospa, ale okazało się że to komary tak go pogryzły , innego dnia tak szalał że nosem przysunął w podłogę krew się lała nos spuchł ale po płaczu humor dalej mu dopisywał. Pierwszy raz z nim wyjechalismy tak daleko ale na przyszłość będę wiedziałą jak wyglądają wakacje z dzieckiem choć było miło poza tymi incydentami, beztroskie opalanie i chlupanie się w wodzie tylko kiedy spał ale potrafił spać po 3-4 godziny w dzień, więc i się opaliłam i mieliśmy czas z R tylko dla siebie. Poza tym cieszę się ze spędzam z nim czas i to tyle, strata pracy okazałą sie dla mnie o wiele lepsza niż myślałam , bo i mój interes się kręci tak jak o tym marzyłam i jestem z Dominem a to dla mnie najważniejsze. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane, mu mieliśmy wczoraj roczek Krzysia, fotki na FB, a teraz Wam napiszę... Mam problem z teściową, proszę o radę. Moja teściowa jest nadopiekuńcza w stosunku do swoich synów i wnuków ( synowie 39-42 lata i każdy po 190 cm wzrostu- mały Marianek i Wojtuś). Np dziś kłótnia z teściową- usłyszałam, ze jestem złą żoną i matką! Bo sie rządzę, ustawiam wszystkich, jak ja tam mogę (we własnym domu) i każę swojemu dziecku jeść, a potem babcia mówi, nie jedz!!! I wprowadzam rygor i dyscyplinę, jak tak można przecież???!!! Pewnie, niech mi dzieci wejdą na głowę i mówią jak do babci "idź stad!".....a ja nie będę nic robić tylko gotować 5 obiadów, bo królewna zaraz zmieni zdanie i może zje cokolwiek......nie podoba mi się, ze babcia straszy dziecko przedszkolem( "ubieraj się, bo jak nie, to pójdziesz do przedszkola!!!"), Emi kocha przedszkole, a dziś została specjalnie, żeby pobyć trochę z babcią), a jak Emi nie chciała u niej jeść, to straszyła, ze zadzwoni do mamy.......a potem się dziwić, ze nie chce podejść do telefonu i ze mną porozmawiać. W ciągu 2-tygodniowego pobytu Emilia przestała samodzielnie jeść- jak wróciła do domu żądała karmienia wymyślając bajki w stylu "bolą mnie rączki" - zaproponowałam, ze ubierzemy się i pojedziemy do pani doktor (którą też ubóstwia moje dziecko), bo za często bolą ja rączki i mamusia się bardzo martwi, oczywiście przestały zaraz boleć... naprawdę mam wszystkiego dość. Czy ja naprawdę jestem złą matką??? Agnes, nie przejmuj się, ja się czuje jak samotna matka od wielu lat..... Pozdrawiam Was M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza, poślij mi linka do tego Twojego interesu, chętnie coś czasem zamówie dla moich szkrabków Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia na razie nie weszłam w branżę dziecięcą, mam damską i męską . Wszystkie koleżanki i sąsiadki zaopatrują się u mnie, drogą pantoflową idzie jak burza tylko dostaje info gdzie mam zawieść ciuchy i się rozchodzą, co mi zostaje sprzedaje na allegro. Jeszcze nie założyłam sobie stronki bo nie mam z czym, wszystko mi idzie bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę z Dominem na pobranie krwi , od jakiegoś czasu pije około 2 litrów wody dziennie trochę to niepokojące i dostałam skierowanie zobaczymy jak pójdzie jutro pobranie krwi , ale pewnie nie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dawaj stronkę Allegro....dodam Cie do ulubionych sprzedawców i będę śledzić Twoje aukcje, może coś zamówię :) Jak sie wstydzisz to na FB w pryw. wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza ja też chcę, ja też :) Dziewczyny tęsknię za Wami :( Agnes całuję Cię mocno :* Nie poddawaj się!! Silna babka z Ciebie, dasz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlę wam na Fb link, tylko w tej chwili nic nie mam, czekam na dostawę będzie około 1 lipca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakby forum ruszyło mi też brak waszych wpisów. Wczoraj na pobraniu Dominik był tak grzeczny że nie trzeba było w ogóle go trzymac nie wiadomo jak mocno , aż pielęgniarki były w szoku. Cukier ma dobrym dzisiaj reszta wyników. Mam nadzieję ze będzie dobrze. Piszcie co u was i waszych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.... przepraszam ze tak dlugo nie pialam, ale u mnie tez sie troche nazmienialo... jak juz kiedys pisalam szukalam nowej pracy, po 3 miesiacach znalazlam, i dzieki bogu bo myslaam ze bedziemy musieli sie przeprowadzac... amelia ma sie dobrze, zrobila sie troche wybredla co do jedzenia, ale nie jest az tak zle.... chodzi mi od 2 tygodniu... mowi duuuuzo ja na swoj wiek, wczoraj bylam u znajomych z dziecmi dziewczyna 2 miesiace starsza mowila polowe mniej niz moja amelka.... napisze cos wiecej jak bede miala wiecej czasu, teraz czas nakolacje i kapiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-szczesliwa
witam was co tam u was dawno mnie nie bylo ja juz pracuje od 4 lipca jutro pierwsza wyplata jestem chora mam kater moja mala oliwia juz raczkuje jest taka smieszna a wy co tam widze ze malo wchodzicie na form a i ktos tu ma dzisiaj urodziny ALICJO wszystkiego najj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie pozwólmy, żeby nasze forum padło. Kurde...:( Zapomniałyśmy o naszych 2 urodzinach. A poza tym, od miesiąca jest strona 359. Kiedyś potrafiłyśmy zapisać 5 storn w jeden dzień, a teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja siedzę na Mazurach - jeszcze z 2 tyg, jak wrócę dam znać,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj oj gdzie wszyscy??????????????????????????????????????????????wczasują sie chyba,u mnie ok maly rozrabia skonczył juz 15 miesiecy!!! wyrastaja mu reszta zebow i marudzi i pokazuje palcem w buzi i mowi ałć. poza tym jakos tam leci buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety! Kojarzycie mnie jeszcze??? Moja cora 2 latka (jak nasz topik ;) ) konczy w przyszlym miesiacu. ARISTA mieszkasz w Opolu? Bo ja juz od 4 miesiecy tu mieszkam ;D Moze chcialabys sie spotkac??? Poznalam chlopaka i dlatego tu sie przeprowadzilysmy ;DDD czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja się odezwę.u mnie na razie jakoś leci, może niedługo będziemy się przeprowadzać, ale niestety jeszcze nie na swoje.Troszkę bliżej centrum.Jutro idziemy oglądać mieszkanie. A tak poza tym wróciliśmy niedawno z urlopu ( było super).Ale żeby nie było za kolorowo to był mały wypadek,ale na szczęście wszystko jest ok.A chodzi o córkę mojego brata ( bo pojechał z nami).Niestety ugryzł ją w głowę nasz pies, bo go przygniotła kolanami.Na szczęście mała ranka,ale były problemy bo psu minęły szczepienia,i były jaja.Zaraz sanepid do nas wydzwaniał, weterynarze, mówię wam masakra.Ale wszystko już jest dobrze.Mała wie co zrobiła i na szczęście nie ma urazu do psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
Witam..jestem tutaj całkiem nowa..widzę ze u was na forum miło i sami znajomi... JESTEM MAMA TRZECH SYNKÓW..I STARAM SIĘ O KOLEJNE DZIECKO..CHCIELI BYŚMY CÓRECZKĘ..SZUKAM MAM KTÓRYM SIĘ UDAŁA DZIEWCZYNKA.....I MOŻE KTOŚ ZNA JAKAŚ NOWA SPRAWDZONA METODĘ..PRÓBOWAŁAM WSZYSTKIEGO CHYBA..I WYCHODZĄ MI SYNOWIE..POZDRAWIAM WSZYSTKIE SZCZĘŚLIWE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ja sie odzywam ej czy wy mnie jeszcze pamietacie bo nic do mnie nie piszecie u mnie ok mala ma juz 4 zobki i raczkuje i ma juz 10 miesiecy niedlugo roczek pozdrawiam was ZUZA 2012 na to nie ma sposobu ja chcialam miec chlopca a mam kochana coreczke to poprostu ma sie juz pisane pozdrawiam ale probuj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:27 [zgłoś do usunięcia] oczekjaca25 dziewczyny nie uwierzycie z 10 minut temu robilam test i z mojm dziwieniem sa 2 a raczej jest plusik bo to angielskie powiedzcie jak to wam przesle bo niewiem jak to sie robi dziewczyny jestescie kochane dzieki wam z to no i bogu musialam sobie to przypomniec juz od 3 dni to czytam od poczatku form fajnie po wspominac gdzie sa wszyscy kochane odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , ja już w domu .... Co u was ? Tak z ciekawości , proszę napiszcie co wasze maluszki już mówią?? Domin woła : mama, tata, baba,dziadzia ciot-kot, co to ? uuuu to samolot ;) mama odz... itd.. nie pamietam na chwilę obecną.. wie gdzie mam wszytsko :włosy, nos, pamp itd. jak na swój wiek to jest niezly mądralą, nie rozumie tylko NIE WOLNO i NIE RUSZAJ ... ;) Cichutko coś na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój umie tez mama tata baba dzidziuś dzidzia dej daj papa nie tak nu nu nu to akurat najlepiej mu wychodzi bo jak nie chce mu czegos dac to grozi mi palcem i robi nu nu nu, poza tym to jeszce kilka prostych słów typu daj am, ide, isc tam, itp. kiedys usłyszał słowo kurwa to chodził i mówił uwa, uwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, oczekująca dziękuję za przypomnienie mojego pięknego dnia:) Widzę, że Wasze dzieciaczki już dużo potrafią :) Ola wspina się po mnie siedzi pięknie, wstaje sama na nogi, złapana na rączki robi kroki przez długi kawałek. Mówi tatatatatata Nie chce jeść kaszek :( Jedziemy jutro na zakupy kupię jej kaszkę zbożową, zobaczymy może ta pójdzie. A tak poza tym wszystko ok. Za miesiąc zaczynam szkołę, ostatni rok i licencjat, mam mieszane uczucia co do pozostania na magistra. Sezon się kończy, nasza piękna nadmorska miejscowość pustoszeje:) Co mnie cieszy. Wreszcie będę mogła chodzić z dzieckiem na normalne spacery :):) Fakt nie pojem już pysznych lodów kręconych, ale to i dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jaka Ola juz duza 7 miesiac jej idzie a pomyslec ze niedawno sie urodzila, no szok... co do kaszek sie nie martw przejdzie jej moj nawet do buzi nie chcial wziaśc dopiero gdzies kolo 8-9 miesiaca zaczą jesc przekonał sie do mleczna kaszka manna z bobowity i od tamtej pory je juz wszystkie ale tylko bobowita i te na wodę... oj te dzieci to maja wymagania... ale upał dzis ze nawet nie chce mi sie na dwór wyjsc dopiero pożniej zabiore malego na spacer zreszta teraz śpi padł jak śledz po marudzeniu. a ja wcinam salatke i pisze do was i mam nadzieje ze ktos sie odezwię... milego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowalam czarna na twoja olunie. nikt juz tu nie zagląda, szkoda bo fajnie bylo popisac i poczytać ciekawe co słychac u was i waszych szkrabów co porabiaja, co lubią, jak sie rozwijaja??????????????????? odezwijcie sie... napewno macie chwile zeby zajrzeć tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×