Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Też bym chciała żeby się w końcu udało, ale już sobie postanowiłam że nie będę się tak spinać jak za pierwszym razem bo wiem że nic dobrego z tego nie wyjdzie.Po prostu będę żyła tak jak do tej pory tylko bez tabletek.A los zadecyduje. Co ma być to będzie. No topik by się przydało odświeżyć, tylko dziewczyny to chyba za bardzo nie mają czasu tutaj pisać,tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że nie mają czasu. Ale ja sobie postanowiłam poprawę. Będę teraz częściej zaglądać na forum. Dawajcie dziewczęta. Odświeżmy nasze grono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie ja tu jeszce jestem i zyje!!!!!! fajnie monisia ze sie starasz mam nadzieje ze szybko pójdzie, trzymam kciuki, szkoda ze mało kto tu zagląda kiedys nie weszlo sie dwa dni to nie mozna bylo nadrobic czytania a teraz ??? cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracajcie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca-szczesliwa15
no witam no wlaśnie zacznijmy jeszce raz pozdrawiam jeszce 3 tygonie i swięta tak to szybko zlecialo jakie plany na świeta i nowy rok ja w tym roku zostaje niestety w anglii ale mama nadzieje ze beda mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laleczki, tak to prawda, facebook zdominował nasze forum. Ale dobrze, że chociaż tam możemy siebie poczytać i pooglądać. moja Ola już od tygodnia chodzi. :) Teraz musze mieć oczy dookoła głowy. Jest taka bardzoooo zywiołowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gratulacje dla Oli!!! Monia kiedyś w końcu nie przyjdzie ,jak u każdej z nas! U nas ok. Dominik sporo już mówi , ciagle pyta mama co to ? co to ? i tak w koło w domu na spacerze wszędzie...samodzielnie już je wszystko , nawet zupy i dobrze mu to wychodzi. Co miesiąc , co póltora kursujemy do dziadków ja na zakupy , a Domin się cieszy obecnością dziadków! Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myszki. Ola chora, ma katar, nie spie... :( Ja też chora zaraziła mnie paskudka mała. Monisia kiedyś się uda ;P scherza Dominiś przesłodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no faktycznie nikt tu juz nie zagłada,a fajnie bylo kiedys wejsc poczytac popisac itd,pamietam rano te zapiski czy sie udało jakie sluzy miesiaczki terminy, radosci, zwatpienia, fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,przyznam nie zaglądałam tu wieki..Facebook wszystko przejął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin ma się swietnie , już mówi w sumie od 2 miesięcy...najbardziej lubię jak mówi do mnie ,,Mamusiu choć tu do mnie'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ale mnie tu długo nie było. Monia uda się, zobaczysz trzeba trochę leków i czasu przede wszystkim. Ja mam kryzys z R, jestem teraz u rodziców, nie wiem co to będzie. Muszę dać sobie czas, jemu i wszystkiemu. Ola cudowna, mówi już wszystko, kocham ją nad życie. Na fejsie nie mogę sobie ponarzekać, bo tam znajomi, znajomi znajomych, a poza tym to nie miejsce na takie pisanie i tak sobie pomyślałam, że mogę temat troszkę odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za odświeżeniem topiku, tylko troszkę się boje żeby nie było tak jak kiedyś że ktoś z moich "znajomych" podczytywał i się skończyło jak skończyło. A u mnie wręcz odwrotnie, w przyszłym roku planujemy wziąć ślub, i cały czas trwają starania u nas,lekarz powiedział że mam na mało progesteronu więc biorę duphaston i zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×