Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

kurczaki nie bylo mnie tylko kilka dni na forum a tu prosze tyle rzeczy sie dzieje Arista w drodze na porodówke....zbieramy kaske na prazent (nie chce zeby mnie znow ominęla ta zbiórka).... na weekend wrocilam do domku i spedzilam upojne chwile z mym R:) a teraz znów przyszly szare dni bez niego:/ mam pytanie czy wy powiedzialyscie swoim facetom lub psiapsiółom ze piszecie na tym forum? ja nikomu do tej pory nie powiadzialam..R dowiedzial sie w niedziele ze pisze na pewnym forum ale nie chce zeby wiedzial dokladnie gdzie i jak bo jeszcze bedzie mnie podczytywał:P glowa mnie boli juz od 2 dni chyba wysilek fizyczny na silowni daje o sobie znac. obym tylko anemii sie nie nabawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój R wie, w sumie ja mu o tym nie mówiłam, siedziałam na kompie a on przyszedł i zobaczył. Śmiał się ze mnie, że jestem tak zdesperowana, że piszę na forum o staraniach. Mam nadzieję, że tego nie czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Arista do mnie tez napisała, ale nie miałąm czasu wejsć do Was- przed chwilką zmyłam podłogi w domu i na korytarzu....., mam bardzo długi korytarz :) Arista, trzymamy kciuki za Ciebie :) osobiscie bardzo sie cieszę, ze wytrzymała tak długo, bo urodzić przed czasem to duze ryzyko... Scherza, Twój Domonik to juz fajny facet- wiele damskich serc zlamie.... :) Everlast, jesteś taka szczupła przy Twoim duuuuużym brzuszku... Nie przejmuj się mój też jest ogromny...juz mi przeszkadza, Kurcze, mam problem z wkładaniem skarpetek, nie wspomnę o obcieciu paznokci u nóg.....ostatnio goliłam strefe bikini przed lustrem.....nie złe jajca miał ze mnie Wojtek.... A taką niebieska gwiazdkę- lampkę Emilcia ma w pokoiku.... Everlast wybrałaś juz kolr lampki??? Nie wiemy jak masz zrobiony dzieciecy pokoik. Scherza, ja zrobię przelew dopiero za tydzień, ale za to dla dwóch osób jednocześnie....czekam na kasę, bedzie za tydzień, nie dam rady wcześniej. BUziaki i dobrej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Arista pewnie już urodziła swoją córeczkę :). Będziemy czekać na wieści i oczywiści na zdjęcia. :D Ja dziś się obudziłam o 4:45 i znowu zasnąć nie mogłam. Poleżałam w łóżku do 6:00, a potem wstałam, umyłam włosy, zrobiłam makijaż, wytarłam podłogę w pokoju i przedpokoju, zmyłam naczynia i teraz jem śniadanie. :D Standardowo zupa mleczna z kaszą manną. ;) Nad kolorem lampki się zastanawiam, a tutaj przesyłam jak mniej więcej wygląda kącik dla małej ;). Lampkę bym chciała powiesić na ścianie liliowej. http://img697.imageshack.us/i/30383986.jpg/ http://img541.imageshack.us/i/73230230.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! czekam z niecierpliwością na wieści od Aristy... Monia mam pytanko co do tego co jeść podczas karmienia a czego nie? Możesz poradzić? Wczoraj chyba coś nie tak zjadłam bo mały mi się wiercił w nocy jakby miał gazy..... idziemy dzisiaj do pediatry to może się czegoś dowiem?! No mam nadzieję ze mój mały przystojniak nie będzie łamał damskich serc - ja go nikomu nie oddam bo sama sie w nim zakochałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, ślicznie wygladałaby zółta gwiazdka lub różowy kwiatuszek...to taka moja sugestia- jestem zboczona na tym punkcie :) Scherza, ja jadłąm wszystko w granicach normy....Emilka miała tylko raz kolkę- dzień po wigilii jak objadłam się pierogów z kapustą :) i miała niecałe 4 miesiace.....starałam sie unikać potraw wzdymających i stopniowo wprowadzałam wszystko....piłam herbatki dla kobiet karmiących z melisą i koprem i ja i Emi miałysmy gazy, ale nie było bóli :) Są takie z Herbapolu i z Hippa. Czy ktos wie co u Aristy??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info, herbatkę piję z hippo ale moze kupie też z herbapolu, dzisiaj tak zwróciłam uwagę ze tak do bĄczka się spina albo kupki i dopiero po jakims czasie poszło wszystko...I ULGA, ale trochę to trwało... no ciekawa jestem co u Aristy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aristy co.... Zrobiła nam psikusa i urodziła WIKTORA :D Bolało ją najbardziej nacięcie. Poród był szybki o 1-30 urodziła. Był problem z urodzeniem łożyska. Waży 3910, 56 cm. Duży chłop:) Normalnie nei wierzę:) Miała być córa, a tu proszę jajeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARISTA GRATULUJE:)🌼🌼🌼!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehe ale psikusa zrobiłaś.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niespodziewajka...dopiero znalazłam chwile czasu, żeby wejść, mówie nadrobie zaległości :) a tu taka informacja :) ARISTA odpoczywaj Kochana, wracajcie szybciutko do domku 👄 Sherza dominiś superowy....cudak taki!!!!🌼 CzarnaOna zrobiłam wczoraj pizze :) jestes mistrzynia poprostu, dzieki za ten przepis...kiedyś juz próbowałam zrobić z jakiegos znalezionego w necie i kicha...a tu wyszedł, nie wiem, czy to fakt, ze od Ciebie przepis.... :) pewnie tak 🌼 MoniuKat masz prześliczną dziewczynkę... taka malutka księzniczka :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, nie wierze Wiktora urodziła, he he.i jaki klocek duży,a ona wszystko pod dziewczynkę nakupowała,No nic najwarzniejsze że silny i zdrowy. Ale musiała być zszokowana jak jej powiedzieli. To teraz czekamy na zdjęcia następnego chłopaczka w naszym gronie. Fibisiunia o tym że piszę z wami na forum to wiedział tylko mój były S i moja przyjaciółka,ona nic nie mówiła bo w sumie do końca nie wie do tej pory o co mi chodzi a S jak się później okazało na bieżąco nas podczytywał i kontrolował to co piszę. A co do składki to miała bym wielką prośbę, czy mogła by któraś za mnie wyłożyć a ja zaraz po wypłacie oddam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza zrobiłam już przelew właśnie dla ArCT:) Monisia przelałam za nas dwie :* Zaraz trzeba się składać Everlast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy przyjmujecie jeszcze chętne do zrzutki, ja bardzo chetnie sie dołożę...kurcze nie było mnie pare dni i nie wiem, czy nie za poźno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wieści!! GRATULACJE!!! 🌼 Jest następny kurczaczek :D Dominik Scherzy, będzie miał kolegę ;). Fajnie, że miała taki krótki poród też bym chciała. ;) Arista z tego co pamiętam nie kupowała rzeczy na różowo tylko wszystko w neutralnych kolorach, bo mówiła, że na USG lekarz nie dawał jej 100%, że to dziewczynka. Ważne że cały i zdrowy, no i jaki dorodny! :D Czekamy, aż wróci do domku i potem da nam relacje i zdjęcia małego. ;) Chyba się nie mylę, że jestem następna w kolejce?? :D Scherza jak będziesz miała chwilkę to potem potwierdź, czy przelewy dotarły, ja nie napisałam w tytule przelewu, że to ode mnie. Ale chyba się zorientujesz, bo ja Aga jestem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista - gratulacje!!! Rzeczywiscie psikusa nam wszystkim walnal, fakt arista wiedziala ze moze byc chlopczyk, ale chyba na dziewcynke byla nastawiona ;) cholercia taki psikusny z niego bobasek mogl sie w prima aprilis urodzic! :P ja dzisiaj siade wieczorem I poszperam w necie za czyms dla everlast ;) Bo ciagle odkladam o odkladam!! Boo zla na sieve jestem ja dzisiaj spalam jak zabita, doslowinie.... A teraz zjadlam sniadanko I mam lenia, nie chce mi sir isc sYkowac do pracy! Z mila checia zistala bym w domu I nic now robila caly dzien!! No ale dzisiaj juz sroda, jesCzendwa krotkie dni I weekend. Mam nadIeje ze L now bedzie pracowal zaduzo! Jesli chodzi o to czy kto wie Ze ja z wami posze, to tak, moja kolezankami I kuzynka, nie wiedza na hakim forum, nigdy nie pytaly, w sumie kolezankami nawet by nie znalazlam Bo polskiego nie zna! Kuzynka nie pytala.... Moj L widzi ze gdZies pisze I was czytam ale tez nie pytal takze nie mowilam :) hehe ;) jestescie moja slodka tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nie wierzę!!!!!!!!!!!! mamy kolejnego chłopczyka!!!!!!!!Arista GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jaki dorodny, 3900 to niezła waga!!!!! To mój po 2 tyg wazy dopiero 3800, ale tak ładnie przybiera na wadzę. Arista daj znać jak Ty kobito przeszłaś przez to wszystko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast dostałam kaskę od Ciebie. A wiemy już co dla Artc kupujemy? Ma ktos jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza ode mnie nie dostałaś??? Przelew robiłam przed 12 więc powinny być .. Aga możesz się złożyć z nami jak najbardziej:) Im nas więcej tym bogatszy prezent hehe:) Teraz składamy się dla Arct, następnie zaraz dla Everlast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jeszcze nie mam ale pewnie dojdzie jutro, co do prezentu to fajne Czarna zaproponowałaś ale musi byc to coś mniejszego bo teście nie wiem jakto spakują do walizek ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG czarnulka... Jakie slicznoaci wybralas... Ale prosilam zebyscie nor przesadzaly z yum prezentem!!!! Ps jesli chodzi o posciel to odpada, roZmiary sie now zgadZaja.... Lozeczko jest w innych rozmiarach :( ale czy tak o zdaje seie na was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, ja juz po pracy :) ide zaraz z moim na basenik...:) CzarnaOna wysłałam Ci majla :)...odpisz w wolnej chwili.. Sherza masz racje :) Mandziala spadaj!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana czarnulo niestety cos chyba poszlo nie tak bo w moich grupach mam tylko opcję utwórz:/ dziewczyny ja tez sie skladam na prezent tylko nie znam ani nr konta ani kwoty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×