Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Czarna mam prośbę wysłałam do CIEBIE numer konta, mogłabyś przesłać dziewczynom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej melduje że u mnie wszystko ok. Ale z S dalej nie jestem i już raczej nie będę,nic do niego już nie czuje, każde jego słowo uważam za kłamstwo,on tego nie może zrozumieć i cały czas prosi o wybaczenie.ale za późno.Mieszkamy dalej razem puki nie spłaci mi kredytu. A tak ogólnie to Monia śliczny masz brzuszek.i bardzo ładnie wyglądasz :) Scherza to po ile się składamy na prezent dla ARTC ? I ARTC musisz nam napisać co ty byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też zaglądam na chwilę, przez ten remont mam młyn w domu. Poza tym najlepiej się czuję jak nie siedzę i nie leżę, siedzenie dłużej przy kompie, czy leżenie wiąże się z bólem bioder krocza i całej tej okolicy. Ja oczywiście przeleję kasę tylko jeszcze dane potrzebuje przynajmniej imię i nazwisko. :) Termin porodu mi się przesunął na 3 maja, więc czas mnie goni, chociaż wiadomo jak z tymi terminami jest... Mimo wszystko remont jeszcze nie skończony, a ja nie chcę dłużej czekać, chcę mieć wszystko przygotowane w razie czego, bo może być tak, że remont się przeciągnie do połowy maja, widząc tempo tego gościa, co nam to wykonuje. :O Więc dziś mam w planach wyprasować resztę rzeczy dla dziecka, wymyć komodę, poukładać tam ubranka i przysłonić komodę folią, co by już się tam nie kurzyło. Muszę przepakować do szpitala torbę dla siebie i reklamówkę dla małża. Obiad jeszcze trzeba zrobić i posprzątać. Muszę się wyrobić w ciągu 4 godzin, bo potem przyjeżdża mąż i dalej remontują.... No i jeszcze referat bym musiała napisać, ale to już wieczorkiem, po odpoczynku.... Trzymajcie się dziewuszki :D Czy składka na upominek dalej jest niezmienna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładka chyba standardowa:) ArCt jest coś co byś chciała dostać? Mów i nie owijaj w bawełnę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sie na was kochane... I nie przesadZajcie! Everlast Ty mi dalej nie napisalas co bys chciala! Daj znac czy cos chcesz czy zdajesz sir na mnie ;) ja wlasnie do pracy sow szykuje, siedze w gatkach I koszulce I tak sobiebmysle! Fajnie by bylo wskoczyc spowrotem pod kolderke! Wczoraj u doktorki wszystko okay! Takze jak narazie lokator siedzi, chociaz dzisiaj w nocy mialam skurcz bolacy, ale tylko jeden, zobacze jak dzien pujdzie mam nadzieje ze mala nie piczula sir za warznie po wczorajszej wizycie I nie bedzie platac figli... Nastepna wizyta za tydzien... I tak do konca! Prosila mnie babeczka zebym zaczela sir zastanawiac nad lekarzem dla malej Bo przy porodzie musZe podam jego nazwisko... Fakt puzniej moge zmienic, ale po co w. Papierach bazgrac... Musze sir popytac I rozekrzec, w sumie ponad 5tyg do terminu ale skoro kazala byc przygotowana na porod.... Hm... Kto wie ;) uciekam Bo bede spuzniona ;) do puzniej! Scherza wiecej zdjec malucha please!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Kurczę, a u nas dalej nic...:( Już moja psiapsiółka, u której w lutym byliśmy na ślubie ma pełne rozwarcie i lada chwila urodzi... A u mnie nic! Poszłam dziś na uczelnię, jutro chyba jeszcze na seminarium skoczę, jeśli nic się nie zdarzy... Wieczorkiem chyba się przejdę na KTG, choć naprawdę nie uśmiecha mi się to całe badanie i jeszcze kłamanie o ruchach dziecka (jak ono cały czas skacze jak szalone...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - ja poproszę jajko niespodziankę ;), z wszystkiego będę się cieszyć. :D Arista- wiem co czujesz, ja byłam na wizycie u gina to nie miałam robionego usg, a to już ostatnia wizyta była, no chyba żebym do 6 maja nie urodziła to mam przyjść 6 maja. Ostatnie usg miałam robione gdzieś ok 33 tygodnia ciąży, kiedy mała ważyła ok. 2 kg. Teraz nie wiem nawet ile przybrała, jak się ma łożysko itp. No i chyba się już nie dowiem przed porodem, a co jeśli np. dziecko już jest duże?? To oni przecież chyba wcześniej wywołują poród, jak ciąż jest donoszona?? Nie wiem, nie znam się, na KTG też nie mam żadnego zlecenia, a też nie jestem z tych, co potrafią jechać do szpitala i ściemniać, że coś nie tak. Moja mała też się wypina na wszystkie strony i ślepy by zauważył, że są ruchy... Nie chcę by mnie wzięli za nienormalną.... A jaki Ci wyszedł termin porodu wg USG? Co do naszego stanu to mnie też czasem irytuje, że nie jestem już taka sprawna z tym brzuchem, o tej godzinie miałabym już wszystko zrobione co dziś miałam w planach, a tak to nie jestem nawet w połowie. Co chwilę trzeba robić przerwy i odpocząć, bo tak ciężko jest i sapie jak parowóz, a brzuch opadł i ciąży w dół, przez co plecki szybciej bolą. :( Co do roztargnienia to przed chwilą strąciłam cały kuferek na kafelki w łazience, w kuferku tym były wszystkie moje kosmetyki. Cienie do powiek, puder do twarzy, róż wszystko w rozsypce po całej łazience....ehhh Już mi się odechciało dalszego sprzątania, a jeszcze trzeba obiad ugotować. Idę się przemóc jakoś i wziąć w garść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast jeju ja jestem w szoku, dopiero kliknęłam w Twój suwaczek i zobaczyłam że Ty już 37 tydzień rozpoczęłaś. Jak ten czas szybko leci. Szok:) A więc kochane zaraz składamy się dl Everlast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza- jest wspaniały...:) Oj, nie wiem, nie wiem... Chyba nie pójdę na to KTG, pójdę sobie jutro do swojego lekarza i zobaczę, co mi on powie. Wszyscy mnie wysyłają do szpitala i mnie do zaczyna wkurwiać nieźle:/ Dzwoniłam do znajomej, która tydzień po terminie była już na oddziale patologii i ona twierdzi, że tak jest bezpieczniej, bo w szpitalu, bo pod kontrolą, bo dziecko powinno już się zbierać do wyjścia... A ja tam nienawidzę szpitali, nie jestem zwolenniczką ich pseudo "opieki". Wolę zmyć na czworakach dywan ze 2-3 razy na wywołanie porodu, niż iść do nich i leżeć grzecznie pod kroplówką z oksytocyną. Wiem, że powinnam iść na to badanie, bo to by mi dało jakiś nowy obraz sytuacji, ale nie widzi mi się ściemnianie co do ruchów, a tym bardziej zostawanie na oddziale... A niestety chyba w tym szpitalu tu u nas by mnie już zostawili, jak to mówią- "dla bezpieczeństwa". Walę ich bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olki dolki everlast, bede kombinowac ;) jesli chodZi o wasze wypowiedzi z porodem it'd, to ze ludzie was wysylaja do sZpitala, to ze juz po terminie.... Jadon tego podchodze w ten sposoob, okay maznaczony termin porodu, I co. Tego, czy z daty OM czy z daty USG ONI napewno co do dnia Noe wyliczanie daty porodu... Moga sie machnac tydZien w ta czy tamta, jak bejbi bedzie gotowe to sie wykluje.... Fakt jak juz jestes po terminie wiecej niz tydzien to rozumie zaniepokojenie ale do tygodnia to chyba normalka... Przynajmniej ja do tego tak podgodze.... Ja wiem ze zaraz urodzisz arista.... A mala poprostu "dochodzi" do siebie, musi sie tam dobrze wypiec zanim ja z tamtad wyciagna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza - Dominis cudenko! Chyba do ciebie podobny?! Nienwidzialam twojego kchaniutka... Ale jak tak patrze na niego I irbid to wykapana mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wszyscy mówią ze to wykapany tatuś, moje ma tylko usteczka ale i tak dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monisia
sorry,zepytam-czytam ten topik od czasu do czasu i ma pytanie:jak dowiedziałaś sie że spotyka sie z kimś innym?i czy masz pewność że odda Ci kasę z kredytu?bo kredyt jest na Twoje dane i Ciebie będą(ewentualnie)pociągac do odpowiedzialności.a mieszkając z nim nie boisz sie,żemu ulegniesz i wrócisz do niego?z drugiej strony co to dzieje sie z tymi facetami?niby chce dziecko z jedna a umawia sie za plecami z drugą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - ale laska z ciebie! Normalnie.... Brzusio cudenko, nogi sexi, pupcia okraglusia.... Ciacho! Scherza - ja nie widzialam tatusia takze poroownywac moge tylko do ciebie ;) maly przystojniacha ci rosnie!!! Ja wlasnie polozylam mala na drzemke I chyba sama oko przymkne, zmeczona jestem jak nic! Ooo o ile sobie dobrze przypominam to everlast wysylala kiedys linka co by chciala odcioc forumowiczek, chyba lappet posieli do lozeczka, tzn poszefki na poduche I koldre?! Ale moge se mylic ;) Dochodzi do mnie powoli ze to tusztusZ... Mam 34t4d... Ja jako ja jestem w 100% gotowa... Gorzej z pokojem dla malej... Dalej nie gotowy :P mam wrarzenie ze bede wszystki skladac do kupy jak juz E szpitala wrooce z mala, tj kolyska przebierak itd.... Przynajmniej mam ja jak I w czym przywiesc ze szpitala, Bo fotelik gotowy, ciuszki mam.... Peluch I chusteczek nawilrzonych zapas tez... Jakos dam rade hehehe ;) jak powiedzialam mezowi ze zabieram sir do skladania kolyski to stwierdzil ze narazie nie bedzie sir o Nia potykal (ma sac wsypialni kolo lozka) no j kazal czekac... Hehehe, ale powiedzial ze on skreci takze czekam ;) trzeba ja jeszcze ze strychu sciagnac!!!! Lece przymknac oko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dziecko nam sir rodzi!!!!! WooHoo !!!!! Arista trzymaj sie kochana.... Pchaj mocno I wracajdo nas ze zdjeciami !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa no to następna się rozpakowuje :D. Nareszcie trzymamy kciuki za Ariste! A nic nie zapowiadało, że odejdą jej wody. :) Czarnulko melduj jak będziesz miała jakieś wieści!! CZEKAMY :) P.S. Ja wcale taka zgrabna nie jestem mam 19,5 kg na +, więc gdzieś musiało się to rozłożyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - widocznie rozlorzylo sir calkiem niezle zkoro wygladasz jak sexi mamuska!!! Czarna - melduj melduj, co tylko wiesz.... Ciekawe czy Bessie dlugo rodzila... Juz chyba jak jej wody odesLy to raz dwa.... Uuiuu ciekawe cY dojedzie do tego szpitala co chciala w nim rodzic!! Oby... Trzymam kciuki arista!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dostałam wiadość od aristy ze wody jej odeszły,no wkońcu żeśmy wszystkie się doczekały,Superowo,mam nadzieje że szybko i bezboleśnie jej to pójdzie tak jak jej lekarze mówili, Wkońcu zobaczymy następnego bąbelka na forum. Ale się ciesze,i czekamy na jakieś jeszcze wieści od Aristy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha z tego wstkiego zapomniałam napisać że Everlast masz śliczny brzuszek i przypomnij nam jeszcze raz co chcesz na prezent Scherza Dominik samo cudo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARISTA TRZYMAM KCIUKI I POWODZONKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZEKAMY NA CIEBIE I MALEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Kjutne te lapki nocne!!! Cekawe jak tam nasza Agnes sir ma, juz dawno nie pisala! Trzyma nogi zacisniete pewnie I z lozka nie wychodzi! Jak nas podczytujesz kochana to napisac cos, jak sir masz I jak tam wszytko z maluszkem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×