Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Szum stepu i pustyni- Seweryn Błasiak. Oszałamiające przygody, walka z głodem i lękami. Procedury na granicy, nieporozumienia, kultura zupełnie inna od naszej oraz ludzie – chyba bardziej ludzcy od Europejczyków. Uwielbiam takie autorskie opowieści- ich przesłanie jest uniwersalne- carpe diem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę wam z czystym sumieniem polecić książkę Łukasza Maciejewskiego aktorki portrety. Bardzo ciekawa, wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardzo rozwijają książki podróżnicze. Uczą nie tylko wiedzy o świecie, ale też wrażliwości i pozwalają docenić jak wiele dobrego w życiu mamy. :) Polecam np. "Zakochani w świecie. Indie" Joanny Grzymkowskiej Podolak. Więcej znajdziesz w Poradniku Turystycznego Myślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip24
Z książek z tej jesieni absolutnie moje serce podbija "Sekta egoistów" Schmitta. Książki tego autora wzbudzały we mnie zachwyt, w tym przypadku zauroczył mnie jeszcze bardziej :) Interesująca powieść, polecam każdemu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się bardzo podobała biografia Elona Muska i ją polecam przeczytać. Moim zdaniem jedna z ciekawszych książek, jakie miałam okazję czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytam dużo literatury autorstwa Noblistów. W tym tygodniu odkryłam Guntera Grassa, przeczytałam Przy obieraniu cebuli. Ojej, co za piękny język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo dobrze czyta biografie. Teraz się nie mogę doczekać książki Marka Rybarczyka Elżbieta II o czym nie mówi królowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Katarzyny Michalak, teraz się ukazała jej najnowsza książka Zemsta, której jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka ulubionych książek, ale teraz chcę wam polecić Za drzwiami pałacu Cay Garci. Świetna książka opisująca życie saudyjskiej księżniczki. Mnie się bardzo podobała i myślę, że wam też przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ersmera
Z takich lżejszych, kobiecych, a nawet młodzieżowych, mogę polecić książkę, którą niedawno czytałam "To skomplikowane. Julie" http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,7608,To-skomplikowane-Julie czyta się dosłownie jednym tchem :) Czasem lubię się tak zresetować przy książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadiaWaz
Jak chcesz się czegoś nauczyć z książek to polecam przejrzeć dział IT. Jeżeli chodzi o jakieś bardziej przyjemne książki to polecam Diunę, jest to książka z gatunku SF, która niewątpliwie wbija w fotel. Więcej na jej temat można przeczytać np. tutaj http://tkjk.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tak naprawdę zależy od tego co lubisz, ja polecam Ci moja ulubiona autorkę, która nazywa się J. C. Oates. Napisała Blondynkę- biografia M. Monroe, jutro wychodzi jej nowa książka Ofiara i jestem mega ciekawa, jak jej wyjdzie. Polecam Ci te książki, babka pisze rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tak naprawdę zależy od tego co lubisz, ja polecam Ci moja ulubiona autorkę, która nazywa się J. C. Oates. Napisała Blondynkę- biografia M. Monroe, jutro wychodzi jej nowa książka Ofiara i jestem mega ciekawa, jak jej wyjdzie. Polecam Ci te książki, babka pisze rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierzinieplac
Szukałam, gdzie i jakie książki Wam polecić od siebie. Czytałam wszystkie cztery z tej listy: http://matrony.pl/pozeracze-jesiennych-wieczo row-czyli-ksiazki-w-ktorych-sie-zakochasz/ Zdecydowanie polecam. Woody Allen jest krótki i fajny. A ten horror super!!! Nie mogłam się oderwać. I do tego tanie 15 - 20 zł Na tej stronie też jest taki artykuł "książki na prezent dla chłopaka" czy coś w tym stylu. Fajne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto przeglądać strony wydawnictw - na bieżąco informują i polecając rożne pozycje do czytania przykład - interesujące propozycje http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ na bieżąco pojawiają się kolejne propozycje książek polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy temu odkryłam "Pełną MOC życia" Jacka Walkiewicza. Świetna lektura o życiu, pracy, sprawach ważnych i tych najważniejszych... i sile. http://www.zlotemysli.pl/new,euroglobal,1/prod/12563/pelna-moc-zycia-jacek-walkiewicz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelka25
A ja polecam Sztukę Kochania http://aros.pl/ksiazka/sztuka-kochania Świetna książka Wisłockiej - niedawno w kinie emitowany był film. Mimo upływu czasu to książka dla każdego i naprawdę warto ją przeczytać. Kupuję w księgarni Aros, bo to dyskont książkowy oferujący bardzo duży wybór książek w najlepszych cenach. Przymierzam się jeszcze do jeszcze kilku innych książek o podobnej tematyce. Jak macie coś do polecenia to czekam. Pozdrawiam wszystkich czytelników dobrych książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym wyborem jest książka "Moje pragnienie wolności" Ostatnio miałam okazje wciągnąć się w nią, niesamowite przeżycia opisane, bardzo dobrze się czyta, szczególnie wieczorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie książkę "Elegia o Ziemi" - ostatnio miałam okazje przeczytać i osobiście mam pozytywne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" Lekka przyjemna książka do poduszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytaliście może "Dianetyka: współczesna nauka o zdrowiu umysłowym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" - świetna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ścigając marzenia W pogoni za złotem" - świetna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×