Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
ja zawsze polecam wydawnictwo Poligraf, sprawdzona fira! Mają dobre ksiażki, profesjonalnie wydadzą każdą ksiażkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię czytać. Ostatnio miałam okazję przeczytać książkę Evansa List, przyznam, że mnie wzruszyła i bardzo mocno zaciekawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebenka
Matki, żony. czarownice- suuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się super czytało After Anny Todd. Niby prosta historia jakich wiele, jest dziewczyna, jest chłopak taki niepokorny, ale fajnie opisana, wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę przeczytać "Pragnę Cię" Irene Cao Sonia Draga - jest w Matrasie do kupienia premiera dopiero jutro 18.03 http://www.matras.pl/pragne-cie.html bo się bardzo dobrze zapowiada, czytałam recenzję i poprzednie części strasznie mnie wciągnęła ta cała hisrtoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knut
Witam. Podaję tutuły, które ja szczególnie polecam: 1. Pachnidło - Patrick Süskind 2. Papieżyca Joanna - Donna Woolfolk Cross 3. Katedra w Barcelonie - Ildefonso Falcones 4. Tajemnica Filomeny - Martin Sixsmith 5. Zapach cedru - Ann-Marie MacDonald 6. Ostatnie lato - Catrin Collier 7. Klinika śmierci - Harlan Coben 8. Kolor jej serca - Barbara Mutch 9. Zabić drozda - Nelle Harper Lee 10. Przedostatnie marzenie - Ángela Becerra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szklany klosz" Sylvii Plath, "Lot nad kukułczym gniazdem" Kesey'a, "Lolita" V. Nabokova, "Wilk stepowy" H. Hesse, "Ściana" Marlen Haushofer ;) aa, i oczywiście "Mistrz i Małgorzata" Bułhakova :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książkę Love, Rosie, występującą również pod tytułem Na końcu tęczy. Autorką jest Cecelia Ahern. Książka zaskakuje formą, dzięki której czyta się ją bardzo lekko i z ogromną przyjemnością. Książka bardzo wciąga - cały czas chce się wiedzieć więcej. Dawno nie miałam żadnej książki w ręku, a ta mnie naprawdę urzekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wszystko o rozwoju osobistym - a szczególnie literaturę Mateusza Grzesiaka ;-) ! musicie to przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaa91
ja z motywujących książek/poradników polecam 'Doceń siebie' M. Kerr ;) poprawia humor i daje pozytywnego kopa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was ma ebooka irene cao pragnę cię? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajnoka
Obecnie wpadła mi w ręce książka Władca Piasków - bardzo fajnie się czyta, mogę polecić. Tutaj więcej na jej temat: http://wladcapiaskow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to się zastanwiam o których ksiazkach najlepiej napisac moim zdaniem ksiażki Philipa Dicka mógłbym polecić każdej osobie ktora mysli że wszystko co widzi jest pewne i nie mozna na to spojrzec z innej perspektywy polecam Ubika i Łowcę Androidów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntiak
http://wladcapiaskow.pl/ - z tego co czytam autorka jest w moim wieku! Ja w żuciu bym nie napisała tylu stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty nie jesteś tą osobą ani ta osoba co napisała tą książkę nie jest nawet Tobą. CHyba zdajesz sobie z tego sprawę i chyba to właśnie zauważasz. Jak to z Tobą jest powiedz mi ? Czy starasz się napisać swoją jakąś własną książkę czy jak to tam u Ciebie wygląda, znawczynio :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntiak
Też lubię pisać, ale napisanie tylu stron, wymyślanie ciekawych wątków, fabuły - dla osoby w tak młodym wieku to nie jest takie proste. Przynajmniej nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahgorka
A wie ktoś gdzie można kupić książkę Władca Piasków? W mojej małej księgarni osiedlowej nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ksiazke polecicie? szukam jakiejs ciekawej historii psychologicznej, moze byc kryminał, moze bys straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam "Władce piasków" to nowosc, fascynujaca polska ksiażka napisana z pomysłem. Wciąga na maxa! :) fragmenty tu: /wladcapiaskow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hojcia
W moim Empiku dziś nie było tej książki (Władca Piasków) a szukam czegoś wciągającego na czerwiec. Nie wiecie gdzie online mogę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hojcia - na pewno na internecie gdzieś znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patipatiiii
Jest tyle ciekawych książek, że nie wiem, co ci polecić. Może to, co ostatnio czytałam: "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego" . Dobrze się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ukryte Terapie" bardzo ciekawa książka, z pomijanymi ale jakże ważnymi wynikami badań.Generalnie trzeba przeczytać, aby wspomóc swe zdrowie i być bardziej świadomym! Ja kupiłam ją na http://terapiasokami.pl/ukryte-terapie-j-zieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Księgi Jakubowe Olgi Tokarczuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxiss1999
Władcę Piasków można dostać w sklepie internetowym Empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexxiss1999 - dzięki za informację, mi się udało dorwać stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciusiowka
A propos książki tutaj macie fajne info o starożytnych bogach, tez się może przydać podczas czytania tej pozycji: http://wladcapiaskow.pl/ra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×