Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaa007

jakie ksiazki polecacie?

Polecane posty

Gość gość
dla mnie numerem jeden ostatnio jest książka, ten słynny kostium N.M. Kelby. Bardzo fajna i ciekawa opowieść o marzeniach, o modzie, stylu, ale też o słynnym kostiumie, który nosiła J. Kennedy podczas zamachu na swojego męża. Mnie się ona bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniewiedziec
Maciusiowka - a czytałaś książkę? Podobała Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam ten słynny kostium N. M. Kelby, jest świetna, opowieść o modzie, marzeniach i przede wszystkim o kostiumie J. Kennedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Dobry zmysł obserwacji ma Robert Gong w swojej książce ,,Wilki". Świetnie opisuje realia tzw ludzi sukcesu – prawników, lekarzy...i ich problemy. Książka sprawnie napisana, jeśli chodzi o kwestie warsztatowe to nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebrano
Polecam "Dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego". Przeczytałam i mnie urzekła. Nie musisz być fanką muzyki, żeby ją przeczytać. Książka o twórczości i życiu człowieka, który naprawdę dużo przeszedł. Mi się bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszeharlequinyiksiazki.blogspot. com recenzje książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z czystym sumieniem polecam książki Mario Vargasa Llosy :) nie jest to najłatwiejsza literatura, ale ma doskonały klimat, a dodatkowo zawiera elementy autobiograficzne pisarza :) jak dotąd chyba najbardziej podobały mi się: "Rozmowa w Katedrze", "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" i "Ciotka Julia i skryba" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znajomym polecam przeczytanie przynajmniej jednej książki Harlana Cobena. Ja zaczęłam z nim swoją przygodę od książki "Nie mów nikomu" czyli od najbardziej popularnej, przeczytałam ją w jeden dzień - tak mnie zainteresowała że nic nie było ważniejsze od tego żeby dowiedzieć się jak się skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, wspaniałe mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz fantastykę? Jak tak, to śmiało możesz się zabierać za najnowszą książkę M.Bucardi - Mroczne góry. Super. Przyjemnie się czytało, parę dni temu skończyłam ją czytać i dalej mi krąży po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci polecić według mnie hit 2015 roku, Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka". Rewelacyjne połączenie thrillera psychologicznego i horroru, nawet jeśli nie preferujesz takich gatunków spróbuj, po pierwszych stronach się przekonasz. Dużo fajnych wątków typu praca policji czy seryjni mordercy, dobrze opisane, poruszają wyobraźnię czytelnika do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci polecić książkę, którą właśnie skończyłam czytać, czyli znikasz. Jest naprawdę świetna, myślę, że Tobie też się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Pieśń Lodu i Ognia, robi wrażenie, nie tylko dla fanów Gry o Tron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetti Waw
Ostatnio zaczęłam czytać "Mroczne góry" Marii Bucardi. Jak ktoś lubi powieści fantasy to naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam "Czarna samica kruka" i jestem zachwycona, cudowna książka, wszystko to co lubię w jednym miejscu, myślę że przekona do siebie nawet tych, którzy nie lubią tego typu gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio skusiłam się na całkowicie inny gatunek niż czytam na co dzień i wypadło na połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka", bardzo dobra książka i chociaż na początku nie byłam przekonana do niej to teraz jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intrygująca Lenka
hmm Bardzo ciekawa jest "Jak rozmawiać z aniołami" Marii Bucardi. Autorka pisze o rozmowach z aniołami. Dość intrygujące muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulski5
Trudno polecić coś osobie, której się nie zna. Ciężko stwierdzic co lubisz, w jakim gatunku gustujesz, jaki styl pisarski Ci odpowiada. Możesz sprawdzić bestsellery na stronie PWN http://ksiegarnia.pwn.pl/kategoria/125888/bestsellery.html . Może po przeczytaniu opisów wybranych pozycji wybierzesz coś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książkę 'Zmień swoje ciało z najsprawniejszą parą świata' polskie wydanie by Artur Ligęska. Jak dla mnie to kompendium wiedzy nie tylko o treningu, ale tez o zdrowym i mądrym odżywianiu oraz o podejściu do życia. Po przeczytaniu tej książki i wprowadzeniu małych zmian, jakość mojego życia i zadowolenie ciągle rośnie. najciekawsze jest to jak oprócz dobrego jedzenia i treningu potrzebujemy też motywacji którą możemy znaleźć w sobie - świetna książka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten weekend polecam coś typowo dla kobiet, w stylu Greya...:-) Księżycowe Dni, Żurek Patrycji:-) O czym powieść? Patricia jest samotną, młodą kobietą, oddaną pracy. Jej życie zmienia się diametralnie gdy poznaje Stefana. Zauroczona jego osobowością wikła się w erotyczny trójkąt, z jego partnerem, Vladimirem. Gdy proponują jej wyjazd do dalekiej Rumunii i zostanie wampirzycą, długo się waha. Czy pozbędzie sie człowieczeństwa na rzecz wiecznej erotycznej przygody z dwoma wspaniałymi mężczyznami? Jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić? Erotyczna powieść o wampirach wlewa w stary mit sporo świeżej krwi i emocji, które pulsują od pierwszej do ostatniej strony. Powieść wyłącznie dla dorosłych czytelników żądnych mocnych wrażeń. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię czytać
Zapraszam do zapoznania się z ofertą ebooków i audiobooków. Super ceny, najlepsze promocje. Praktyczne książki dla chcących się rozwijać. http://www.zlotemysli.pl/new,nalepszeeksiazki,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Milion małych kawałków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie mogłam doczekać na nową książkę Witkowskiego Fynf und cafancyś. Jest świetnie napisana, ciekawa. Fajnie było się przenieść na zachód do lat 90-tych. Bardzo dobry dowcip. Lubię takie książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×