Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

A dzisiaj co porabiałaś :P bo ja to prawie cały dzien przespałam . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue wybaczysz mi jak pójdę sie położę ?Bo masakra dziwnie sie czuję jakoś , jutro jak coś wejde jakos 14 , bo wieczorem będzie u mnie przyjaciółka .Dobranoc buziak jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis byłam u chłopaka, a wczoraj on u mnie hehe siedzielismy nie ma fajnej pogody to nie ma co robic tv hehe :)Buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok no tak jak źle się czujesz to idź sie połóż :) Pogadamy jutro . Buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie gratulowałam wnusia, bo obserwowałam topic. a teraz GRATULUJĘ z całego serducha, i czekam na wieści, jak maluch się czuję, pewnie dowiem się jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
Jestem,jestem :) Całą niedzielę spędziłam z wnusiem.Boże jaki on słodziutki!!! mareas-dziewczyny mają rację -po to jest forum,żeby pisać o wszystkim.Jak sie wygadasz,będzie Ci lżej. Często jest tak,że wielu tematów nie poruszamy nawet w rodzinie ale chętnie uzewnętrzniamy sie nieznajomym. Wspomnę jeszcze,że narazie stan nerek wnusia jest bez zmian co jak określił lekarz jest dobrym znakiem.Czeka go conajmiej roczne leczenie,ale tym zajmą się już inni lekarze. Na teraz to tyle.Może uda mi się wpaść wieczorkiem. Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużbabcia
Dark_Baloon-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
jejku jak ja bym chciała mieć taką babcie, żeby się cieszyła, że jestem i moi bracia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasha.... moja też do super okazujących uczuc nie należy, ale i tak ją kocham, moja babcia ma taki charakter nie inny taka już jest tego nie zmienie. Ty też przymknij oko :D juzbabcia.... bardzo się cieszę że z maluszkiem jest dobrze, leczenie napewno da rezultaty i reszte życia będzie szczęśliwym bobasem, jak będziesz mogła, to wrzuc zdjątko z chęcią zobaczę słodziaszka :) Sama mam synka tyle że mój to już byk 14mc ;) Pozdrawiam serdecznie, ucałowania dla wnusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Natasha 15- nie masz babci wcale,czy takie masz z nią uklady ,że tak piszesz? Ja swojego wnusia ,to bym schrupala i zacalowala.Biedaczek nieraz jak podchodzilam to już glowke odwracal ,bo wiedzial ,że będzie ściskany i calowany.:P:P:PTrudno...mieszka w innym mieście ,to muszę cmokasow na zapas narobić :) jużbabcia-medycyna już poszła tak do przodu ,że napewno będzie dobrze:).Ja córkę jak byla malutka leczylam kilka lat na infekcje drog moczowych.Musialyśmy jeżdzić 100km do lekarza,ale wyszla z tego.Teraz inne są możliwości.vanessska2-masz rację , niby nikt nie slucha disco polo,ale jak puszczą "Jesteś szalona" to cala sala tańczy i piszczy:).Idę smażyć placki po węgiersku.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też bym z checią zobaczyła zdjęcie :) Całe szczęście że z wnuczkiem już wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareas, a jak to placki po węgiersku ;> pewnie sa pyszne , ale pierwszy raz słysze o tym hmm, no ''Jestes szalona'' i cała sala tany tany hehe :) Co tam Blue i juzbabcia ? To dobrze, że wnusio oki niom mareas ma racje medycyna poszła do przadu i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie super pogoda, miałam jechać nad iezioro, ale umówiona jestem z przyjaciółka, bo przyjechała z niemiec .:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie zastanawiają te placki :P ciekawe co ja bd miała na obiad dziś :) U mnie nuda , na rower bym poszła ale nie ma z kim narazie :P A co u Ciebie Vanesska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dooobrze, już po obiedzie, bo Mama ma 2 zmianę i robiła wcześniej :) Ale te placuszki ..to mam chęć na jedzonko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mogłam z nimi jechać, ale oni samochodem i wieczorem by chcieli wracać, a ja mam zadzwonić do niej jakoś 18, a oni dłużej, wiadome jechać to do wieczooorka hehe, e jeszcze będzie okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja ma 1 zmianę :P no zjadłabym te placki może mamę namówię ? ciekawe czy bd umiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie nie wiem czy pytałam już ale czy jedziesz gdzies na wakacje jeszcze :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA chyba troche nie umiem gotować :P robiłam wczoraj jajecznice ale chyba troche nie wyszła ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałaś chyba, no chcemy wyskoczyć może nad morze lub pod namioty gdzieś nad jeziorko na parę dni :) , a Ty gdzieś wyruszasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×