Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

O Masakra no to bojowa jesteś Nataszko, ale eh teraz będą problemy ... Ale są takie dziewczyny co prowokują specjalnie w sumie ma za swoje, ale Nataszko przesadziłaś z tym, ze była , aż nie przytomna, ja nie lubię takich sytuacji i nie byłam w takiej wole sobie wszystko wyjaśnić słowem hmm nie raz złym , ale najlepiej na spokojnie wyjaśnić,wiem,że w nie których sytuacjach nie jest to łatwe , bo nerwy itd,ale mi sie to udaje,a ja nerwowa jestem też,ale dobrze,że ja baaardzo rzadko się z kimś kluce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Trudno to mnie zabiorą...nie wiem co we mnei wstąpiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal jestem w szoku!!! Vanesko-masz rację,każdy ma takie momenty,ale nad tym trzeba panować.Nie można przecież bić każdego,kto "nadepnie nam na odcisk" Nataszko,straciłaś kontrolę nad sobą a to bardzo niebezpieczne.Pomyślałaś,że mogłaś ją zabić??? Wiesz chociarz,jak ona się czuje? Nie mów w ten sposób, "trudno to mnie zabiorą",bo chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co to znaczy. Tak jak powiedziała mareas-Twój tata nie ma z Tobą lekko.Pozostaje mi tylko mu współczuć.Tobie zresztą też. Konsekwentnie niszczysz sobie życie,zamiast zrobic coś,co mogłoby je poprawić i uczynić lepszym. Mogłybyśmy np.usłyszeć od Ciebie-"jest mi dobrze,mam kochającą rodzinę,zajmuję się tańcem,który kocham"??? Tak jeszcze mi się przypomniało- Twoja babcia nadal jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
babuszka-prawde mówisz :)Powinnyśmy doceniać to co mamy,a ty Nataszka masz dużo,ale pewnie docenisz to jak będziesz starsza.Kolejny etap mojego remontu-pralka :) mozecie doradzić jakie pralki macie i czy są awaryjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam whirlpool,od jakichś 9 lat.Jeszcze nigdy nie miałam z nią żadnych problemów.Godna polecenia.Poza tym pięcioletnia gwarancja na niektóre części.Sprawuje sie bez zarzutu.Stała się jedynie nieco głośniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nie pozwole sobie by mnie wyzywała i tez biła... Nie wywalą mnie ze szkoły, ale dostalam nagana Ona też...bo kamery pokazały, ze to ona zaczeła..Ma złamany nos.. żebro i obita twarz...niech sie cieszy mogło być gorzej..bo ja nie bede pozwala sobie na taki teatrzyk jaki ona zagrała:/ Nie babcia jeszcze nie pojechała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
a co do pralki to ja tez mam taka jak babuszka:) i tez ladnie chodzi caly czas...:) a jeszcze ja mama kupowała jak zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nie mam serca powiedzieć córce, żeby nie przyjeżdżala z zięciem i malutkim,ale poprostu nie mam warunkow.Nie powiem,bo to jej dom i nawet jak jest jak jest ,to trudno.Ciąglejest szlifowanie,jeszcze wiercenie i jak mowie jej o tym ,to bagatelizuje sprawe i jutro rano będę miala wszystkich w domu.Cieszę się ,ale.....Zięć wróci w niedzielę ,a reszta zostanie tydzień.Jak nie wytrzymają napięcia nerwowego i balaganu ,to uciekną do mojej mamy:)Maluch jak zobaczy tyle śrubek,wiertarki,maszyny rożne i inne męskie zabawki ,to dopiero bedzie chcial się bawić i jeszcze ten kurz...biegam i ciągle ścieram ,ale to nie do opanowania jak sie śzlifuje .Oj,będzie sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Dodam jeszcze ,że nie mam zamontowanego kibelka i wanny.Fajnie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareas no to grubo z tym remontem :) Oj Nataszko, Babuszka ma racje też chciałabym usłyszeć,że jesteś chociaż trochę zadowolona Twój Tara robi co może , abyś była szczęśliwa :) Blue no jak jestem wkurzona to nie podchodzic najlepiej nie gadać , a mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mareas-masz rację.To nie są warunki do przyjmowania gości,ale skoro się uparli ,to niech sie męczą :D Myślę,że szybko uciekną.Na mój gust,to powinni odłożyć tę wizytę. Chyba nigdy nie przechodzili remontów i nie wiedzą co ich czeka u Ciebie :)Brak kibelka :D,to dopiero gratka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszka-przeszła Ci już ta wielka złość??? Nie żałujesz,tego co zrobiłaś??? Mam wrwżenie,że nie,gdyż mówisz "niech sie cieszy mogło być gorzej." Ty też masz się z czego cieszyć.Nie stało się nic gorszego i zostajesz w szkole!!! Trzymaj nerwy na wodzy,bo kiedyś może to się skończyć gorzej i niekoniecznie dla kogoś......dla Ciebie też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby leciała Brzydula,że tak tu cicho??? :) Wszystkie ogladają ??? Hmmmmm Ja, tak jak ,mówiłam, tylko w lustrze :D Za to oglądam "Doktor House" Uwielbiam tego doktorka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłam na Hawajskiej Osiemnastce :D I cały dzien zastanawiałam się co mam ubrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WooW , ale fajnie hawajska 18-stka :) W ogóle impreza w takim stylu była by super , a pewnie fajnie było nie? I co ubrałaś,ale super zazdroszczę Ci Blue :):) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaak!!!Dziś to już napewno wszyscy imprezują :) Ja czuję się bardzo źle.Mam wrażenie,że głowę mi zaraz rozsadzi:( Wpadłam na chwilkę ,zobaczyć,czy ktoś się odzywał. Blue-superrrrrrrrrrrr.Cieszę się,że korzystasz z życia :) Vanesko-a Ciebie gdzie wywiało? Brzyduli nie oglądałaś??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak było fajnie :) A ubrałam taką różową sukienkę :) Muszę teraz się odstresowac :P bo w następnym tygodniu mam poprawkę egzaminu ... a za 2 tygodnie zaczynają się matury próbne z różnych przedmiotów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Blue :) Wypocznij i powodzonka hihi :) Ja juz w poniedziałek do szkoły skończyły mi sie praktyki buu ... haha :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu cisza :( Dziewczyny-wzięło mnie chorubsko.Czuję się jak zbity pies.Mam nadzieję,że to nie grypa :( Wymyśliłam sobie,że mogłabym pokazać Wam Mateuszka,ale nie na publicznym forum,tylko na e-maile .Co o tym myślicie??? Nie musiałybyście ich podawać tu,ale na mój adres,bo coś mi się zdaje,że tylko Blue ma widoczny :) Zapraszam .Cieplutko pozdrawiam. Muszę się podeprzeć jakimiś lekami,bo dziś przyjedzie moje słoneczko,Mateuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie ktoś się odezwał :) Patrze i patrze ,ale nikt nic nie pisał po mnie i dziś babuszka :) To kuruj się babuszko wypoć się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
pogada ktoś?? jestem zdołowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Już nam oceny proponowane z wszytskich przedmiotów i oczywiscie mam Kape z angola:( choc dwie ostatnie kartkówki napisałam na 3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×