Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Madziara18
Natko bardzo się ciesze:) wiedziałam, że jesteś zdolna :)tylko pamiętaj...MUSISZ SAMA CHCIEĆ!!!! A co do psychologów, to nie każdy taki jest..Naprawdę..Ja też chodzę do psychologa, jak nie radze sobie już..i się tego nie wstydze, bo taka rozmowa pomaga..pomyśl o tym:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
są choroby ciala i choroby duszy.Wizyta u psychologa ,czy psychiatry, jest taka sama jak u stomatologa ,czy ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
No własnie Natka..słuchaj tu wszystkich co do Ciebie psizą..Każdy chce dla Ciebie jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to ... wiem ze za 1 razem na miescie bym oblała ;/ ale placyk doskonale umialam i na nim własnie oblałam .... nie rozumiem tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
wiem..ale ja im nie ufam:( Blue zdasz na nastepny raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
jakie można miec zabawy z dziećmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Blue-może stres to spowodował ? Ja pamiętam jak bylam wykuta na egzamin i oblalam ,bo w glowie mialam ze strachu jeden mętlik.Wystarczylo ,że wyszlam za drzwi i na wszystkie pytania odpowiedzialm śpiewająco.Bylam ostatnią osobą zdającą i przypadkowo egzaminator usłyszał moje odpowiedzi gdy już wychodzi i dal mi jeszcze jedną szansę.Strach ,trema i inne emocje potrafią sparaliżować nasze mózgi i cialo.Spokojnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara 18
Natka chodzi Ci o zabawy z braciszkami?? To puść np. smerfy i tańcz z nimi:) karaoke możesz zrobić:) Rysowac z nimi..albo też dobre są kalambury:) dużo jest fajnych rzeczy do robienia:) Ja robiłam ostatnio z dziećmi zwierzątka z masy solnej:)wiesz ile bylo śmiechu i roadości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Thx Madzia:) a jak Kusia??duza juz jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
nooo dostałam 6:) był prosty sprawdzian:) matematyka nie sprawia mi kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
zabawa w chowanego już ich nudzi..Maksiorek chowa sie tylko do kosza na pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Kusia rośnie jak na drożdżach:) właśnie szaleje:) Ide zrobić jej deserek..buziaki.. Ai gratulacje 6 z matmy:) a Pomyśl o tym psychologu:) i nie myśl, że to na zlość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Ale fajne zabawy na tym berku.Jak będe miala czas ,to muszę się podszkolić w nowych zabawach z dziećmi.Jak przyjedzie maluch ,to będziemy się bawić.Kupiłam dużo jablek i jutro ciasto muszę upiec.Zawsze piekę na życzenie męża tzw amerykańskie z jablkami ,ale ile można....a on może je jeść ciągle i ciągle:) wszyscy mamy już dosyć,a on zamawia znowu :) mama emilki-ta rolada jablkowa ,to na biszkopcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
tak, na biszkopcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Moje biszkopty nie wychodzą niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde ten miesiac jest okropny :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Mój wujek miał dzisiaj wypadek :( Jakies fatum czuwa nad moją rodziną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
mareas a jak robisz biszkopty? pomogę ci to naprawde łatwe! uwierz mi wystarczą dore chęci - dla mnie to najlatwiejsze ciasto! blue - co sie stalo wujkowi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku ... ktos mu podłozył cos na pakę , jechał samochodem ciezarowym i samochód wybuchł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ja jutro chce zrobic na niedziele jakies ciasto..ale nie umiem:( a chciala bym zrobic dla mamy bo to bedzie tez i jej swieto... Madzia ty jestes cukiernikiem:) daj jakies rady by dobrze wyszlo z przepisu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
a te zabawy są fajne:) a musze sie zajac bracmi..wtedy fajnie sie czuje:) że ktoś mnie potrzebuje:) Blue..życie niestety jest niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
mama emilki -ja wlaściwie nie piekę biszkoptów,bo kiedyś popelnilam to wykroczenie i wogole nie nie wyrosł :).więcej się nie zdecydowalam.Jeżeli masz sprawdzony przepis ,to poprosze....:) Nataszka-a może moje ciasto amerykanskie z jablkami?żawsze sie udaje i smaczne,wilgotne i tanie. Blue-dobrze ,najważniejsze ,że nic się nie stało wujkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
A jak sie je robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
tak na wszelki wypadek podam ten przepis,bo póżniej mnie nie będzie,a warto upiec ,bo szybko się robi i zawsze udaje. -1 czubata szkl. cukru -3 szkl. mąki -1 i 1/4 szkl. oleju -1,5 łyżeczki cynamonu [ja nie daję] -1,5 lyżeczki proszku do pieczenia -1,5 łyżeczki sody oczyszczonej -5 ja-1,5 kg pokrojonych w kostkę jablek -kakao Olej z jajkami i cukrem zmixować,dodać resztę i na końcu wymieszać z jablkami.Piec ok 1 godz.w 180st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Dziękuję bardzo..spróbuje zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
mam do was pytanie..Czy moja mama jest w niebie?czy trafiła gdzieś indziej? czy ja ją kiedyś tam znajde? jak jest w niebie czy ja tez tam dotre do niej jak jestem taka glupia? Wiem, że to głupie pytanie..ale mnie dręczy dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Natashka-napisze Ci szczerze ...że sama sie nad tym czasem zastanawiam :-(,i chociaz bardzo chce w to wierzyć to mam okropne wątpliwości co jest tam,na drugiej stronie......,jedyne co mnie "cieszy" to to ze wszyscy sie tam znajdziemy i nie mamy na to wpływu kiedy... I chociaż mam 30 i pare lat;-) to też mnie to nurtuje, jak ja znajde "tam" moich bliskich ...przeciez miliony,ba miliardy ludzi (dusz) tam jest.... A moze rzeczywiscie urodzimy sie na nowo...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja tam musze mame spotkać..poprostu musze..ale ja tak naprawde nie wiem gdzi eona tam jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
oo dawno tu nikt nie zagladał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się dziwnie gada na takie tematy o śmierci więc tylko zaglądałam i czekałam, aż sie zmieni temat :) Ale zimno na dworze buuu chcę wiosnę , albo lato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×