Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość mareas
co się dzieje? Nikt tutaj już nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama emilki
zaglądamy :) tylko jestesmy na andrzejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
To mareas zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
dzięki Nataszka,ale niemogę pozbyć się chrypki.Nigdy nie mialam problemow ze strunami głosowymi,a teraz przechodzę mutację jak mowi syn :PTo chyba od paplania do wnuka na dworze ...a może jak śpiewacy muszę zamilknąć ,żeby dać im odpocząć?Antybiotyki już odstawilam .Muszę iść do mamy zrobić jej zakupy ,bo jak sie polożylam ,to biedna tylko kasze je ,bo niechce jej sie wyjść po zakupy.Pamięćjej szwankuje i codziennie przez telefon mówi ,że własnie wychodzi ,a jak dzwonie wieczoram ,to mowi ,że nigdzie nie byla :(Nawet chleba nie ma,a przecież może chodzić....chyba się nauczyła ,że wszystko ja przynoszę.Bawcie się dziewczyny ,bawcie i za mnie też poprosze jeden taniec :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
chyba jakiś czas mnie nie będzie,bo wyjeżdżam do córki.Jakaś choroba ją dopadla i leży z gorączką.Lekarze sami nie wiedzą co to jest czy zwykla angina i wysypka ,czy szkarlatyna ,czy coś innego, więc ją skierowali do szpitala na oddzial zakażny,żeby oni zobaczyli.Wg, rodzinnej ,to jakaś nietypowa angina,ale lepiej sprawdzić.Mam nadzieję ,że wszystko bedzie ok.Sama jeszcze jestem slaba i kaszle i nieposprzątane mam jeszcze po remoncie ,ale jak trzeba to jade.Trzymajcie się zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też się trzymaj mareas . Mam nadzieję że Ty i Twoja córka szybko powrócicie do zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jakiś czas mnie nie było,bo miałam dużo spraw do załatwienia..Zalatana jak dziki pies.Kilka wyjazdów do Olsztyna-a to na giełdę,a to z synem do lekarza,potem jeszcze do córki i czas zleciał. Pora też zacząć ptzygotowania do świąt,więc zaczęłam generalne porządki :) mareas-mam nadzieję,że to nic poważnego i Twoja córka szybko wróci do domu.Tobie ,też życzę zdrówka. Blue-kiedy kolejny egzamin? :) mama emilki i Vanesko,macie już e-maila? Wiem,że teraz zaczął się szalony okres przedświąteczny,ale wpadajcie,choć na chwilkę,choćby się przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
witam...Ja też mam zalatane dni...szkoła...teraz same sprawdziany i konkursy i te cholerne testy..w Domu tez robie porzątki zakupy juz sa zrobione..bedziemy piec w weekend pierniczki:D Martwię się o tate...wylądował w szpitalu, miał bardzo wysoka temperaturę i wymiotował...lekarz nas wystraszył, ze to ten wirus świnskiej grypy..ale naszczęście nie...modle się cały czas by juz wyzdrowial..ma problemy z sercem a teraz jeszcze w szpitalu jest :( Chciała bym zeby tata jeszcze mi siostrzyczke sprawił bo jest jeszcze młody a tu przez zdrowie duuuppaa jasia:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Hej!!!! To ja sie witam ;-) i...zmykam bo czasu niet :-( Pozdrawiam wszystkie i zapewniam ze czytam na bieżąco tylko na odpisanie nie ma czasu......ooo, nawet teraz moje dziecko mnie wzywa !!!!!! :-O a powinien juz dawno spać!!!! wrrrrrrrrr ;-) ,ale i tak go kocham!!!!!!! Natasha-zdrówka dla taty!!!! i dla wszystkich z tego forum!!!!! Baj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama synusia-nareszcie sie odezwałaś!:D Mam nadzieję,że wszystko dobrze z Twoim tatą-Nataszka? Niestety,ale teraz brak mi czasu.Same rozumiecie jak to jest,kiedy nawarstwi sie masa spraw do załatwienia a do tego zbliżają sie święta :) Napewno nie zrezygnuję z pisania,bo wprost uwielbiam Wasze towarzystwo i kiedy długo sie nie odzywacie,brakuje mi Was. W miarę możliwości będę tu na chwike zaglądać.Mam nadzieję,że zdjęcia dotarły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Tate wypuścili ze szpitala jest w domu, ale ma ciągle temperature ..musi odpoczywać..ale jest lepiej niż było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszko to dobrze , że z Twoim tatą już lepiej :) Nareszcie piątek :) Muszę poszukac sobie jakiejś sukienki na studniówkę , ale w moim mieście nie ma nic ciekawego ;/ Nawet nie wiem czego konkretnie mam szukac . CHyba usiąde dziś i popatrze na allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszko super Maluszek no maluszek to nie wiem juz duży chlopak hihi , aż mi sie buzia usmiechla jak go zobaczyłam :) Blue szkoda, ze nie mieszkalmyw jendym miescie ,bo z checia bym Ci pomogła cos wybrac uwielbiam komuś cos doradzac :) Nataszko to dobrze,że ok juz z Twoim Tata :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Wszystkiego Najlepszego z okazji Mikołaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Puk, puk, puk Mikołaj puka! Miejsca na prezenty szuka... BĄDŹ WIEC GRZECZNY, LECZ NIE ŚWIĘTY A DOSTANIESZ SWE PREZENTY!!! _____________$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$__________$$$$$$$$ ______$$$$$_________$$$$$$ _______$___$$$$$$_____$$$$ ______*$$$_$_$$_$$_____$$$ ______$_$_$**_$_$_$$$__$$$ ______$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _____$$__________$*$_$__$$$ __$*__$____*___$$$__$__*_$$ _$*_____*$$$*________$__.** _$*_______*_________*$_**** __$*________________*$_*** _$$$$*___________*$$§§§ _$$$$$$$$*_______*$$$§§§§ $$$$$__$$$_$$_$$$$$$$$$§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$**$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$*__$$$$$§§§ _$$$$*$$$***$$$*__$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$*$$$$*$*_$$§§§ _____$$$$*$$$*$__$$$$$$$§§ _____$*$$*****___*$$$$$$§ _____$*________________*$ _____$$*_*__*_*$$_*_*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$_$$$ ________$_______$_____$ ________$*______*____*$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ $$$$$$______________$$$$$ Gdy Mikołaj Cię ominie, zrób na wieczór Smutną Minę, bo to obowiązek Świętych, by przynosił nam prezenty. MIKOLAJKOWEGO DNIA ZYCZE,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam?U mnie oke,ale gdyby nie to , że mam zmieniony plan i do 15 praktycznie codziennie :P i padam jak kawka hehe i koniec semestru codziennie sprawdziany po 3 kartkóweczki no masakra zadań masa szczególnie z matmy wrrrr : , oby do świąt i po świętach dwa tygodnie i ferie :) ! Jak tam po mikołajkach?hihihih :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
A ja się moge pochwalić...miałam konkurs z matematyki ostatnio i dzis były wyniki:) Zajęłam 1 MIEJSCE NA 100 punktów mam 99 i wygrałam laptopa:D aicha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka SUPER!!!!!Ja nie mogę pojąć, jak można być dobrą z matematyki?Zawsze bylam humanistką,więc podziwiam umysł ścisły :) Kurcze,i laptop dostalaś...to teraz po takim upominku od losu ,tylko pozytyne myślenie i uśmiech na buzi : )Ale mama jest dumana z ciebie i tata też napewno.To w przyszłości chyba politechnika byłaby ok ,bo tam prawie wszystko związane z matematyką. Blue-szkoda mi ciebie ,bo wiem jak przeżywasz to wszystko,ale nie martw się.Szkoda ,że za wszystko trzeba placić ,bo to pewnie rodzice finansują i dodatkowy stres dla ciebie ,że ich obciążasz.Niestety ,trzeba podchodzić kilka razy żeby zdać-więc napewno się uda...Trzeba wierzyć w siebie,być pewnym,bo to dodaje sily.Wiem,wiem....dobrze mi tak pisać,a sama pewnie też bym miala dosyć...ale trzymać się musisz i zdać,bo szkoda twoich nerwów i kasy już wydanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,finansuję sobie sama dodatkowe godziny z pieniędzy które dostałam na 18 stkę , nie została mi juz nawet złotówka ,.Rodzice zapłacili za kurs . Chciałam kupic sobie sukienkę na studniówkę i inne rzeczy . W sumie to nic nie kupiłam sobei za te 18 stkowe pieniądze i jest mi przykro z tego powodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , właśnie łatwo pisac . Jak dla mnie to jest za duzo stresu dlatego zrezygnowałam juz z tego prawa jazdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
a dziękuję;) Matematyka jest prosta:) jak widziałam mature próbną z matmy to zrobilam wszystkie zadania i smiac mi sie chciało ze takie proste zadania sa na maturze...Ale za to mam z polskim problemy...byłam dyslektykiem, ale da się z tego wyleczyc:) poprosttu długo się uczyłam i teraz mam 5 z polskiego:) ale to same oceny z wypracowan...wiekszosc przepisuje z neta:D Ale i tak tylko zajmę się tancem bo chce tanczyc dalej w dalszym zyciu:) Blue nie martw się moja kolezanka ze szkoły zdała za 8 razem dopiero..hehe:)moja ciocia teraz tez zdaje, za pierwszym razem na łuku zawaliła a za drugi raz zatrzymała sie za blisko jakiegos słupka..wyszedl ten instruktor z liniką i zmierzył..i o 3 cm za daleko..to jest dla mnie poprostu chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Hey Nataszka.. Coś mi się dzieję z gg, więc pisze tutaj by się z Tobą skontaktować..Miałaś jakieś pytania do mnie?? Gratulacje wygranej:) jesteś wielka:)buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czytająca z boku
natasha - czytam ten temat od kiedy tu jestes i nie moge dac wiary ze ludzie dają sie nabrac na Twoje prowokacje. Najpierw robisz z siebie cierpietnice, potem jesteś super hiper uczennicą... no ludzie nie wierzcie tj dziewczynie. Prowokator jak nic. I... nikt Ci w szkole nie da laptopa chyba ze jestes w prywatnej szkole albo jest to konkurs ogólnopolski bo tylko w takich konkursach są takie nagrody!!! Jestem nauczycielką od 24lat i nigdy w mojej szkole nie bylo takich nagród, zawsze są to książki, programy komputerowe czy inne rzeczy wartosci do 300zł! Natasha zanim zaczniesz pisac kolejną prowokacje dobrze sie poinformuj. A wszystkim tym którzy nie widzą w tym prowokacji głęboko współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna czytająca z boku
aha i jeszcze jedno, na maturze z matematyki nie ma tego co w gimnazjum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×