Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość wypowiadajaca sie tez 1 raz
2 raz,... Troszeczke mi żal tej dziewczyny bylo na początku bo mama bo tamto i sramto ale teraz widze ze ona codziennie wymysla coraz to nowsze powokacje, w ogole nie wierze w ten jej szpital i to ze wypowiadala sie tutaj jej koleżanka! To była poprostu ona,ten sam styl, interpunkcja itd. moze na pierwszy rzut oka każdy łatwowierny uwierzy ale popatrzcie na to z drugiej strony - byc moze ona chce w to wszystko wierzyc w to co pisze, byc moze wlasnie chce zebysmy sie wszyscy nad nią rozczulali Za chwile napisze ze wlasnie przyjechał pod nią mercedes bo jedzie na bankiet i wszyscy bedą zazdroscic, albo skrajnie, że nie ma nic w lodówce i że głoduje drugi dzień. uczucia które nią kierują są niestety czeste, ale tylko w przypadku kiedy sie nie widzi drugiego czlowieka jak w tym przypadku. Warto równiez zasugerowac sie tym, że byc moze ta osoba ma problemy psychiczne i probuje byc kims kim nie jest? Skąd mozemy wiedziec kto siedzi po tej drugiej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , nigdy nie mamy pewności kto siedzi po drugiej stronie , ale jaki niby cel miałaby Natasza wymyślając to wszystko ? To dla mnie bez sensu ... Dajcie jej już spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nikt nie wie kto jest po drugiej stronie!!!!!!! i NIE PISZE TU ŻADNYCH BAJEK TYLKO PISZĘ PRAWDE..bO JAK BYŚCIE WSZYSCY ZAUWAŻYLI KAŻDY PISZE O SOBIE SZCZERZE!! Ale mam tego dosyć piszcie sobie najezdżajcie na mnie ile chcecie..Ale jak tak też uwierzy juz babcia i mareas, to mi jest bardzo przykro..bo otworzyłam się tak naprawde przed ludźmi, których nie znam...Ale mam już tego dosyć, jak chcieliscie mnie stąd wyrzucić i zrobic mi na złość to się wam udało!! Ale atmosfera przedswiateczna poprostu zajebista!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza nikt Cię stąd nie wyrzuca , rozumiem Twoją złośc ... Te rzeczy które czytasz , na pewno nie są dla Ciebie miłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucie
Ludzie co wy się tak uczepiliście tej nastolatki??co ona wam zrobiła??Bo po co w ogóle się dopisujecie tutaj??by upokorzyć niewinną dziewczynę?która widac, że potrzebuje rozmów!! potrzebuje się wyżalić i pochwalić swoimi zdolnościami!! ja także czytam czasem tak zboku i wierzę tej dziewczynie i cieszę się, że jest taka odważna! cos wam przeszkadza to spadówa i tyle!! także uczę w szkole i powiem, że są takie nagrody za takie konkursy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Nie ważne co napisze to i tak na mnie najadą wiec nie potrzebnie tutaj z wami rozmawiałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
no własnie ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiadajaca sie tez 1 raz Jak napisałaś,że myślałaś,że są tu mądrzejsze osoby to masz racje tylko myślałaś i sie nie myliłaś ,bo są tu mądre osoby . :) Weźcie skończcie te dyskusje i jak Wam sie coś nie podoba to narazie i wtrącajcie się w prawdziwe prowokacje w których ludzie wypisują naprawdę takie głupoty,że jak człowiek czyta to myśli w jakim kraju mieszka tam się wypowiadajcie powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
dziewczynki ,nie mam czasu pisać ,bo meble przerabiamy ,ale jak tylko znajdę chwilkę ,to wpadnę i poczytam :)Jak przygotowania do świąt Robię sporo salatek ze sledziami ,ale chcialabym zaskoczyć czymś nowym.A może dostanę przepis na rybkę,bo moja smażona już się przejadla? Robię sporo salatek ze sledziami ,ale chcialabym zaskoczyć czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Co ja się tak powtarzam z tymi śledziami?:P Trochę poczytałam i mam nadziję ,że po świetach wszystkie będziemy dalej pisały na tym forum.Buziaki i idę do fugowania blatu szafki.Ma być z kafelek tych samych co ściany.Oczywiście ja nie robię ,ale będę nadzorować,zeby bylo "po mojemu"Witam -twoja firmowa56 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Co ja się tak powtarzam z tymi śledziami?:P Trochę poczytałam i mam nadziję ,że po świetach wszystkie będziemy dalej pisały na tym forum.Buziaki i idę do fugowania blatu szafki.Ma być z kafelek tych samych co ściany.Oczywiście ja nie robię ,ale będę nadzorować,zeby bylo "po mojemu"Witam -twoja firmowa56 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :)Tego co tu się działo narazie nie będę komentować. Wkrótce święta,więc dajmy spokój sporom. Składam wszystkim piszącym i czytającym,serdeczne życzenia,miłych,spokojnych i wesołych Świąt. " Marzen o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
A ja robię powoli bigos i pilnując jego "pyrkania"czytam sobie książkę Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego :)Jest tam cytat z Lechonia :" Szczęscie w miłości jest wtedy,kiedy nic się nie dzieje,nic się nie musi dziać,kiedy niechce się ,alby się cośkolwiek dzialo,i kiedy najbłahsze codzienne zdarzenia wydają się szczęściem,bo się je przeżywa we dwoje" Spodobal mi się ....:) Życzę wszystkim zdrowych ,radosnych świąt i aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a Gwiazda betlejemska prowadziła Was ku szczytom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
...i jeszcze jeden cytat ,tak na nasze babskie przemęczenie świąteczne- "Przemęczenie to jet szereg nagromadzonych,niewypoczętych zmęczeń"-więc o tej godzinie to ja już idę wypocząć sobie ten szereg zmęczeń,bo jutro znowu bieganie po sklepach.Zamowilam prezent na Allegro i czekalam na niego 10 dni ,a dzisiaj przyszedł zwrot kasy i przeprosiny ,że prezentu nie będzie :(.Jeszcze chwilkę poczytam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
...i dalej cisza? Chyba tylko ja tutaj zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam przygotowania do świąt?Ja jutro wyjeżdzam czego nie lubię,masakra nie lubię wyjeżdzać na swięta hehe :),ale zaraz po wracam na szczeście :)Buziaczki POzdrawiam udanych i spokojnych świąt Wam życzę :) :* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Weszłam tylko by Życzyć Wam wszystkim Wesołych pogodnych Świąt:) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:D Widać,że jeszcze nastrój świąteczny i nikomu nie chce się siedzieć przy komputerze :) Ja miło, spędziłam je w gronie rodziny.Teraz trwają przygotowania do Sylwestra. Wierzę,że wszystkie będziecie się dobrze bawiły :) Życzę Wam miłej zabawy i oby następny rok, był tym,który przyniesie Wam radość i tylko dobre chwile,które będą warte zapamiętania.Niech każdy dzień niesie ze sobą miłość,spokój i życzliwość. Żegnam w starym roku i czekam na Was w NOWYM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:D Widać,że jeszcze nastrój świąteczny i nikomu nie chce się siedzieć przy komputerze :) Ja miło, spędziłam je w gronie rodziny.Teraz trwają przygotowania do Sylwestra. Wierzę,że wszystkie będziecie się dobrze bawiły :) Życzę Wam miłej zabawy i oby następny rok, był tym,który przyniesie Wam radość i tylko dobre chwile,które będą warte zapamiętania.Niech każdy dzień niesie ze sobą miłość,spokój i życzliwość. Żegnam w starym roku i czekam na Was w NOWYM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:D Widać,że jeszcze nastrój świąteczny i nikomu nie chce się siedzieć przy komputerze :) Ja miło, spędziłam je w gronie rodziny.Teraz trwają przygotowania do Sylwestra. Wierzę,że wszystkie będziecie się dobrze bawiły :) Życzę Wam miłej zabawy i oby następny rok, był tym,który przyniesie Wam radość i tylko dobre chwile,które będą warte zapamiętania.Niech każdy dzień niesie ze sobą miłość,spokój i życzliwość. Żegnam w starym roku i czekam na Was w NOWYM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:D Widać,że jeszcze nastrój świąteczny i nikomu nie chce się siedzieć przy komputerze :) Ja miło, spędziłam je w gronie rodziny.Teraz trwają przygotowania do Sylwestra. Wierzę,że wszystkie będziecie się dobrze bawiły :) Życzę Wam miłej zabawy i oby następny rok, był tym,który przyniesie Wam radość i tylko dobre chwile,które będą warte zapamiętania.Niech każdy dzień niesie ze sobą miłość,spokój i życzliwość. Żegnam w starym roku i czekam na Was w NOWYM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:D Widać,że jeszcze nastrój świąteczny i nikomu nie chce się siedzieć przy komputerze :) Ja miło, spędziłam je w gronie rodziny.Teraz trwają przygotowania do Sylwestra. Wierzę,że wszystkie będziecie się dobrze bawiły :) Życzę Wam miłej zabawy i oby następny rok, był tym,który przyniesie Wam radość i tylko dobre chwile,które będą warte zapamiętania.Niech każdy dzień niesie ze sobą miłość,spokój i życzliwość. Żegnam w starym roku i czekam na Was w NOWYM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Babuszko i wzajemnie oraz wszystkim życzę udanego wskoku do Nowego Roku :) . Żeby był Super i przynosił same Dobre Dni i codziennie uśmieszek :*:) . Buziaczki bawicie się dobrze na Syyylwestra i uwaga na fajerwerki :*:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Szczęśliwego Nowego Roku Wam Życzę:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Wszystkiego co najlepsze,trafnych decyzji ,dużo milości i zdrowia w NOWYM ROKU :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×