Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość mareas
Ja wagi aż tak nie pilnuję.Jak zobacze ,ze więcej waże ,to mniej jem i tyle .Martwie się tylko żebym nie przytyla od chorobska ,bo wtedy żadna dieta mi nie pomoże .No,ale narazie jest ok.Trochę jest przesady w oplatach za studniowki.Przecież liczy się tylko dobra zabawa i wspomnienia jakie póżniej będą.Ktoś nakręca cały ten biznes,niestety .wymienialam kaloryfer w Castoramie,patrze,a tam już święta :)i Mikolaj śpiewa kolędy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Babuszka..wiem,że to głupie bylo..ale ja jestem glupia i robie glupie rzeczy:P A teraz juz w centrum wszędzie jest mikołaj i rozdawają czekoladki dziecia:)i choinki juz ubieraja..masakra ze tak wczesnie... a propo mikołaja i świąt może ktoś mi doradzi co mam kupić prawie 4ro letniemu braciszkowi i 9 cio letniemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Brzydula to hit roku:):D kazdy to teraz ogląda..w szkole sie o tym tylko mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze musze obejrzec :P Chocbym miała nie wiadomo ile lekcji :P I zawsze sciagam juz odcinek z następnego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataszko nie wiem jak długo mam Ci powtwrzać,że nie jesteś głupia!!!Powiedziałam,że głupie było ,to co zrobiłaś!!! Ja Brzyduli nie oglądam,no chyba ,że w lustrze :D Blue-jeśli zdajesz w Olsztynie,to pewnie przyda Ci się ta stronka,której adres podałam. Jeśli chodzi o prezenty,to zawsze mam z tym problem,więc tym bardziej nie mogę nic doradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wszystkie świetują !!! Wrócę do tej strony dla Ciebie,Blue,bo chyba siee nie zrozumiałyśmy. Nie chodziło mi o szkołę jazdy,tylko o to,że jest tam szkic słynnego RONDA BEMA i jeszcze dwóch innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
...a ja mam dosyć tego remontu.Końca nie widać :( Zabraklo dekorów ,zamowione byly,ale ktoś nie dowiozł i robota stoi,kaloryfer za szeroki-do wymiany,wymienilam kontakty na ładniesze, to teraz puszki nie pasują w ścianach...ech...i po co mi to bylo?Tylko balagan ,nerwy i zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ja mam złe dni..agresja we mnie wstapiła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Nataszka-to masz takie dni jak ja:P .bez kija do mnie nie podchodż.Porozwalane wszystko w mieszkaniu,wanna stoi w pokoju,nowy kibelek w przedpokoju,kaloryfer w drugim pokoju,a córka dzwoni ,że chyba przyjadą z malutkim ,zięciem i synem .Syn wróci,ale oni zostaną na tydzień ,a póżniej ich odwieziemy.Ale sobie wymyślili....w innych okolicznościach bardzo bym sie cieszyla,ale taraz sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
ja pobilam dziewczyne w szkole...wkurzyla mnie.. ma warge rozwalona wyrwałam jej tipsa razem z paznokciem i byla nie przytomna:( i mam problemy:( tata sie wkurzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
bo mnie nazwala suką zdrirai mnie uderzyla w twarz wiec ja juz rzucilam na sciane i ja reka dusilam potem polozylam na podlodze siadlam na niej i ja bilam i stracila przytomnosc..pogotowie ja zabralo:( Agresja we mnie wstąpila i pewnie ze szkoly wylece...jutro ide do dyrektora z babcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
..uuuuuu....no to się narobilo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnym oczom nie wierzę !!! Naprawdę to zrobiłas Nataszko??? :( Skąd w Tobie ta agresja?Co znów Cie dręczy?Czy Ty nie rozumiesz,że za takie zachowanie,możesz trafić do poprawczaka??? Jestem w szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Jak tyle energii w tobie jest Nataszka ,to trzeba ją inaczej włladowac.Może sport,albo aerobik,silownia, ręczne pranie:P ?Gdzieś musisz wyrzucić te emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Dopiero teraz odświeżylam strone i doczytalam .Zastanawia mnie fakt ,że jak zaczelaś bić ,to nie przestawałaś,aż do utraty przytomności :(Wiem ,że bylaś sprowokowana,ale przestalaś kontrolować to co robisz.Zobacz.dziewczyna ciebie uderzyla,i wyzwala,a to teraz ty będziesz ponosić konsekwencje swojego zachowania,a nie ona.Tato się z tobą nie nudzi ,oj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×