Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

To miłe,że jednak zaglądacie :) Rozumiem brak czasu,bo sama mam go zawsze mało :) Blue-napewno sobie poradzisz.Trzymam kciuki za każdą klasówkę i oczywiście maturę. Vanesko-o tych gwałcicielach głośno w całej Polsce,więc i ja słyszałam.Bardzo dobrze,że nie chodzisz sama!Mam nadzieję,że wreszcie ich złapią i wsadzą do więzienia,bo tam ich miejsce. Nie pozostaje mi nic innego,jak wierzyć w powodzenie operacji i siłę mojego okruszka.Dziękuję Wam za słowa otuchy.Powiem Wam,że pierwsza operacja była dla mnie mniej stresująca.Teraz,kiedy on jest już taki gaworzący,wyciągający rączki,by wziąć go na ręce i w ogóle taki ..powiedzmy...duży,przeraża mnie sama myśl o operacji i tego co będzie przechodził po niej :( PŁACZĘ,PŁACZĘ,PŁACZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszko trzymaj się :( A Ty Vanesska uwazaj na siebie tez słyszałam oi tych gwałcicielach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też babcia
Mogę dołączyć?Przez przypadek weszłam w ten temat,poczytałam trochę do tyłu:) Juz babcia - Nie martw się na zapas,medycyna teraz potrafi zdziałac cuda.Przeczytalam trochę o twoim wnuczku ,zainteresowala mnie historia,tym bardziej,ze ja tez bylam dzieckiem z problemami nerkowymi.Pozdrawiam,trzymam kciuki za malucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszko proszę Cię tylko nie płacz,miejmy nadzieję ,że lekarze wiedzą co robią i na pewno Mateuszek da radę i operacja się powiedzie,trzymam kciuki za maluszka :) ,Nom mam,nadzieję,że jeśli ich złapią to nie wypuszcza za 15 lat lub za 10,bo tacy ludzie to się nie zmieniają na pewno rozumiem taki co siedzi za kradzież lub rozboje to wyciągnie wnioski i wychodzi na prawidłowa drogę w życiu,ale taki zboczeniec co robi tyle złego gwałci i kaleczy ? Nie ma mowy taki ma coś z psychą i bankowo się nie odmieni eh,ale takie prawo w Polsce,ze wyjdzie i na nowo,oby nie i czekam,aż obejmie ich surowa kara za to co wyprawiają bezbronnym Kobietą ,strach wyjść z domu po 17 ,gdy zrobi się ciemno i nawet w dzień,lepiej zapobiegać niż żałować całe życie .Buziaczki,Ja przeważnie zaglądam jeśli jestem przed kompem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Blue ,dzięki, tez uważajcie,bo te gnoje ,mogą być wszędzie :/ Buziaki:):*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w naszym gronie.To oczywiste,że możecie do nas dołączyć:) Muszę jakoś się trzymać,ale to bardzo trudne.Nie da się o tym nie myśleć.Potrzebuję Waszego wsparcia.Daje mi ono siłę i poczucie tego,że nie jestem sama.Nie mogę przecież swoich obaw i lęków przenosić na rodzinę,bo oni i tak przeżywają takie same rozterki. Dzięki,że jesteście ze mną,że nie jest Wam obojętne co czuję. Nowe babcie-napiszcie coś o sobie i swoich wnusiach :) Dziewczyny-uważajcie na siebie!!! Nataszko a co u Ciebie? Blue-śmigasz już autkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiste ,że nie jest nam to obojętne Babuszko :) Uważam na siebię. Witam Basię64 :) .Dziś u mnie nawet cieplutko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to porobili ,że za pierwszym pisaniem jest jakis kod z obrazka i potem znów uuuu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Ale co się dzieje z Mateuszkiem ,że konieczna jest operacja?Przecież już chyba bylo wszystko ok,chyba że coś przeoczyłam?Wiem co czujesz,bo ja przez wiele lat jeżdzilam do Wrocka i leczylam córki nerki.Takie kruszynki i już problemy ...ech...Ja wlaśnie swojego ptysia wsadzilam do samochodu i pojechal do swojego domku.Ile płaczu było ,bo nie chciał od nas wyjeżdżać :(((Szkoda ,że taka odleglość nas dzieli....Od jutra zabieram sie za sprzątanie ,bo maly przeszedł przez nie jak tornado ,i wyczerpał nasze sily calkowicie.O gwałcicielu głośno jest wszędzie.Napady były 20km od mojej miejscowości w obie strony,ale paniki żadnej nie ma.Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareas ,a w jakiej miejscowości mieszkasz?,jeśli mozna wiedziec chyba,ze kiedys juz pisalas... :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareas
dolnośląskie ,ale napady już byly w Krośnie Odrzańskim i we Wschowie ,a to już prawie moje okolice.Wczoraj slyszalam w wiadomościach ,że u nas też sie pojawil ten gwałciciel i bylo kilkanaście zgloszeń ,ale policja uspokaja ,że nie ma podstaw do obaw.Ja myślę ,że to ploty się roznoszą i ludzie sieją niepotrzebnie panikę.Ale wiadomo.....uważać trzeba.eeeeee....po co te kody na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareas
babuszka....spokojnie,do czerwca daleko ,może jeszcze coś się zmieni w diagnozie i będzie ok.Nasz maluch też miał zapowiedzianą operacje na przepuklinę i drugą na uciekające jąderko i po kilku miesiącach wszystko wrócilo do normy.A moze to lekarze się mylili? Zawsze lepiej iść do innych ,żeby potwierdzić diagnozę.A jeżeli operacja konieczna ,to cóż......wiem ,że pewnie poszłabyś za niego ,ale pomyśl ,że jego zdrowie jest najważniejsze.Będzie zdrowym i silnym chłopczykiem.Tak się wymądrzam,wiem ,bo to mnie nie dotyczy,pewnie też bym plakała calymi nocami.Musisz sobie jakoś w głowie poukladać ,że to dla Mateuszka przepustka na zdrowe,bezproblemowe ze strony nerek życie ,bo do czerwca daleko i się wykończysz nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te głupie kody nie moge nic napisac ;/ Na razie nie jeżdżę sama ,tyko z tatą ,ale jak zrobi się cieplej to bd sama:P A tak w ogole to zapisałam się na kurs opiekuna wycieczek ,musze wymyślec jakąś fajną zabawe ,macie moze jakies pomysły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
...noi te napady w Krośnie i jeszcze w innej miescowości okazaly się nieprawdziwe.Poprostu ,jakiejś kobiecie się chyba nudzilo i wymyślila sobie napad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jestem w szoku!Nikt nic nie pisze!Co się dzieje??? Moje wnusiaki już w odremontowanym mieszkanku :) a u mnie cisza jak makiem zasiał :) Jeszcze w tym tygodniu będę miała mini remont u siebie.Trzeba trochę odświeżyć po młodych.Będziemy kładli panele na podłogę i pomalujemy ściany. Jak już mówiłam nie cierpię remontów i na samą myśl dostaję gęsiej skórki. Jeśli chodzi o operację Mateuszka,to jest ona raczej kosmetyczna.Nie pamiętam nazwy tego defektu(związany z jego problemem z układem moczowym),ale dopytam jeszcze córkę i wam powiem. Dla mnie kosmetyka czy nie,to zawsze zabieg ingerujący w organizm.Nie ma chyba takiego zabiegu,który można nazwać bezpiecznym i nie niosącym żadnych zagrożeń. WIOSNA!Niby jest,ale co z tego jak jest pochmurno,pada deszcz i jest zimno? Odezwijcie się dziewczyny.Stęskniłam się za wami :D Specjalne zaproszenie do nas chcę przekazać Nataszce.Wracaj do nas :) Przesyłam cieplutkie pozdrowienia i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) W ogole nie dochodzi do mnie to ze za ponad miesiąc mam maturę ;D Musze się zacząć uczyć :P Prezentacje czas napisać :P Już Babciu a kiedy Mateuszek bd miał tę operację ;> ? Właśnie dziewczyny odzywajcie się :) Opowiadajcie co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:) Wiosna piękna, nareszcie kurtki i ciepłe buty poszły głeboko do szafy... Ja teraz mam same sprawdziany do nadrobienia, bo 3 tygodnie do szkoły nie chodziłam miałam zapalenie oskrzeli z najmłodszym bratem...masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×