Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Operacja będzie w czerwcu. Oj Blue,naprawdę to już bardzo blisko do Twojej matury.Jakoś szybko zleciał ten czas.Przecież niedawno byłaś na studniówce :D Pochwal się nam czy dużo jeździsz i nabierasz praktyki w byciu kierowcą. Nataszko-mam nadzieje,że wszystko pozaliczasz.Z tym chowaniem ciepłych ubrań to nie spiesz się tak bardzo.Ta pogoda jest gorsza od mrozów.Łatwo się przeziębić.Uważaj na siebie Nataszko.Zresztą wszystkie uważajcie!!! Właśnie uświadomiłam sobie,że już niedługo Święta :)a ja nawet nie mam żadnych planów.No może to dlatego,że czeka mnie remont i nie będę specjalnie się do nich przygotowywać :) Za oknem ponuro i zimno,więc jakoś nie czuję tej wiosny :D Wczoraj był u mnie Mateuszek.Mówię Wam,jaki on jest słodki!!!Chce,żeby go prowadzać,więc sobie wyobraźcie jaką pozycję trzeba przyjąć,żeby tak z nim chodzić.Jeszcze dziś czuję to w kręgosłupie.Najbardziej lubię jego buziaczki i przytulanie.Robi to tak słodko 👄 Kochane moje-dziś już uciekam.PA. ODZYWAJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś jest piękna pogoda :) słonko świeci :) Nareszcie :) No właśnie niedawno byłam na studniówce :P tyle przygotowań było ... szybko czas zleciał do tej matury , w ogole ta 3 klasa krótka jest . Najgorsze jest to że nie wiem co mam ze sobą zrobić dalej , na pewno na studia pójdę , ale jaki kierunek nie mam pojęcia :O a już czas wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nabieram wprawy w jeżdzeniu samochodem :D ostatnio odważyałm się i sama jeżdziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piękna pogoda, i też mam zdeczka nauki, a jak cos to czas dla Siebie,albo z chłopakiem :) No długo nikt nie pisał , też nie raz Was wywala ,że nie macie tematów swoich ? Dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna.Wiosna.Przyleciały bociany,a to najlepszy dowód. Pogoda w kratkę.Trochę słońca,to znowu deszcz :( Tak.Święta za pasem i trzeba się troszkę przygotować :) Blue-super,że już masz odwagę jeździć.Cieszę się bardzo. Mówicie kochane dziewczyny,nauka i nauka,a ja się cieszę,że się uczycie i chcecie uczyć :) Nataszko- pozaliczałaś? Lecę do pracy,ale w miarę możliwości będę tu zaglądać. Czasem wcale nie dają się wkleić posty tracąc cierpliwość odkładam to na potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem już zdrowa:) choć musze jeszcze iśc na kontrolne badania... Pozaliczam, dostałam materiały od nauczycieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem już zdrowa, ale muszę iśc jeszcze na ontrolne badania. Pozaliczam, bo dostałam materiały od nauczycieli, to co mam się nauczyć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem już zdrowa, ale muszę iśc jeszcze na ontrolne badania. Pozaliczam, bo dostałam materiały od nauczycieli, to co mam się nauczyć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz, stąd , życzę Wam Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@-Wielkanoc-------@ **@--------2009--------@ **@-(\(\-----------/)/)-_@ **@-(=':')-------(':'=)---@ **@(..(")(")..(")(")..)---@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ __________________ .._..,._ ________________.__.'.._) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos wyszło nie takz tym obrazkiem... W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę Wam smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie się zaczeły przygotowania do świąt, a ja mogę nie mieć internetu przez jakiś czas,bo zrezygnowałam z iplusa i muszę założyć nowy :) Życzę Wam Wesolutkich Świąt :) :* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta,święta i po świętach.Zakasuję rękawy i znów biorę się do pracy:D Jeden pokój zrobiony!Zostało jeszcze tylko 3 i przedpokój,oraz łazienka i WC.Prawda,że nie wiele :D :D :D Święta spędziłam z rodziną.Były moje wnusiaki i dzięki temu mieszkanie wyglądało,jakby przeszło przez nie tornado :) Na szczęście obyło się bez poważnych szkód. Mam nadzieję,że mimo remontu znajdę chwilkę,aby tu czasem zajrzeć. Wy też zaglądajcie i piszcie co u Was.Cieplutko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno to co się stało :( [* ] . Jutro mi internet odcinają,ale od pierwszego będę miała już normalny , precz z Iplusem hihi :)Buziaczki :* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha15
Mnie tez jest przykro.. Miałam mieć występ, ale odwołali go przez żałobe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę straszne.Ciągle jestem w szoku po tej tragedii. Jednym z tych,którzy zginęli,był śp. Aleksander Szczygło,który mieszkał 2 km ode mnie.Oczywiście nie na stałe,bo tak naprawdę większość czasu spędzał w Warszawie.Przed jego domem,gdzie miał pokoik a mieszka jego siostra, leżą kwiaty i palą się znicze.Uwierzcie-to przygnębiające.W środę na jego pogrzeb wyjeżdża od nas autokar,ale ciągle nie wiem czy jechać. To chyba zbyt trudne. vanesko-czekamy na Ciebie. Nataszka-szkoda,ale nie można było inaczej. Czekam na Was wszystkie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niestety trzeba żyć dalej..szkoda mi tylko tych osieroconych dzieci:(ale takie jest życie,..jedni się rodzą drudzy umierają//nie którzy umierają naturalnie inni tragicznie...życie jest niesprawiedliwe, ale tego nikt nie zmieni... A teraz mogę się pochwalić...będę miała prawdopodobnie świadectwo z paskiem;) bo już powolutku zmierzają w kierunku wypisywania ocen proponowanych:) i jeszcze zobaczymy jakie będą wyniki z testów..jak będą dobre idę do liceum:) choć mam 7 maja występ w Poznaniu..jeśli się tam spodobam(a będzie dużo tych wszystkich przedstawicieli i ci dyrektrorzy szkoł tanecznych) to mam szanse się dostać do wymarzonej szkoły tanecznej:) Mój brat zdał próbną maturę i to bardzo dobrze:) z matematyki miał 68 procent z polskiego 76 z angielskiego miał 89 procent a z dodatkowego przedmiotu wybrał sobie geografie miał 81% :) mam zdolnego braciszka:) ostatnio uczył mnie angielskiego i dostałam z najważniejszego testu 5:) tata jest z nas bardzo dumny:) i o wiele lepiej się czuje:) na długi weekend jedziemy z tatą do mojego ukochanego miejsca, czyli do czaplinka( małe miasteczko,ciche miejsce, pojezierze drawskie..) ach:) na samą myśl, ze tam będę, mam bardzo dobry humor...:) ale się rozpisałam:) co u was słychać??? jaka\ą macie pogodę?i jak wam leci w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak to już jest dziewczyny moje drogie :) Nauka,nauka i jeszcze raz nauka.Cieszę sie Nataszko,że tak dobrze sobie poradziłas z nauką i wierze,że dalej będziesz dbała o oceny. Blue,Tobie współczuję,ale już niedługo będziesz miała to wszystko za sobą. Trzymam kciuki. Kochane ja znów "nie czasowa",bo moja mama po raz kolejny nie może chodzić.Dziś ma wizytę u lekarza.Co postanowi-zobaczymy.Na pewno wkrótce się odezwę. Ciekawa jestem co dzieje się z naszą mareas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha15
a co ma się dziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×