Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość przyznaje racje
też czytam ten topik co jakis czas i zastanawia mnie ten laptop. U mnie w szkole rok temu dziewczyna wygrala encyklopedie i smycz za zajęcie 1wszego miejsca z całego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Każdy ma swoje zdanie..Ja jestem sobą...i pisze tu prawde!! A, że ktos nie wierzy to mnie to trele morele..i nie muszę tutaj pisać ..A ludzie z którymi pisze są bardzo mili, więc nie miała bym po co ich okłamywac.. A Jak jest Pani nauczycielką to niech sobie pani sprawdzi, że u nas w szkole takie są nagrody...Za 1 miejsce dostałam laptopa za drugie był aparat cyfrowy a za 3 Mp4 i jeszcze jakaś ksiązka.I niech Pani się najpierw dowie jaki to był konkurs... Wcześniej jak w podstawówce były jakieś konkursy to tez dostawało się ksiązki itp..sama byłam w szoku!! A jak Pani czyta wszystko co pisze, to mogła by Pani zauwazyć, że mam złe dni a jak mam złe dni to nie mam ochoty życ..Mam zniszczoną psychike nie bede opisywac dlaczego bo nie kazdego to moze to interesowac...a tak to staram się być szczęśliwą nastolatką..mam cięzko w życiu...Straciłam matke moja przyjaciółkę...ktoś z rodziny mi krzywde robił i do tego mój tata choruje ciagle jest w szpitalu a ma dopiero 35 lat powinien byc zdrowy i byc silnym facetem...ja musze pomagac mu przy moim młodszym rodzenstwu...Bo taty rodzice mnie nienawidza i nie pomogą nam a mama mojej śp.mamy jeszcze pracuje i tez ma swoje sprawy na głowie. Madzia chciałam tylko zapytać czy mi doradzisz co moge kupić braciszkowi Maksiorkowi pod choinke...Zaraz ci w smsie napisze o co jeszcze napisałam bo nie każdemu się podoba to co piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
acha... jeśli chodzi o mature...to wiem w jakiej szkole jest...ale na matematyce sobie rozwiązywaliśmy bo jestem w klasie matematycznej..A jeśli jestem prywatnej szkole to co? jest jakaś róznica?? sie jest gorszym czy lepszym? Jak by mnie Pani poznała lepiej wstydziła by się pani takie rzeczy pisać!!! Bo nie miała bym czasu na pisanie głupot..Nie mam 5 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajecie sie wkręcic
ojoj dziewczyno pisze tylko ze prowokujesz swoim zachowaniem zeby sie nad tobą rozczulali, gratulowali i wogole zebys byla na 1wszym planie. Niestety nie kazdego nabierzesz. Jeszcze raz powtarzam nie jest mozliwe zebys dostala laptopa choc jezeli tak bylo to prosze podac mi nazwe i telefon do tej szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdsnj
Na maturze są logarytmy , wielomiany itp , a tego w gimnazjum na 100 % jeszcze nie miałaś . I potrafisz tak wszystko rozwiązac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Moja mama była nauczycielką:) i matematyka jest prosta dla mnie!!!!!I nie mam zamiaru się tłumaczyc..Każdy może mieć swoje zdanie..a jak wam się coś nie podoba to nie piszcie!!!proste...i tyle mam do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
I nikogo nie prowokuję...!! Jak by nie chcieli ze mną pisac to by nie pisali..Po to są takie forum, zeby rozmawiać z ludźmi...I miło jest poznac ludzi którzy potrafią wysłuchac i zrozumieć.. Może Pani ma proste życie i nie wie co to jest mieć cięzko w życiu mając 15 lat,.>!!A jak coś się komus nie podoba nie musi pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja nauczycielka
i o to mi chodzi, ciagle piszesz jak ci ciężko itd, wątpie w ogóle o ta opowiesc o mamie i targanie sie na swoje zycie. Idz na forum dla dzieci moze tam dasz wkręcic ludziom taki kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
To żaden kit!!!!!!I nie zejdę z tego forum, bo bardzo lubię rozmawiać tutaj z ludźmi...!!Zawsze mnie wysłuchają jak jest komuś źle..i jak można się pochwalić czymś co się samemu dokonało..Ja akurat miałam czym się pochwalić..Nie podoba się pani coś.? Smieszną Pani jest nauczycielką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ale jak każdemu będzie zależało , zebym stąd poszła to ok...!! więc czekam aż mnie każdy stąd wyprosi...ale nie Pani...bo Pani z nami tutaj nie pisze...i nie poznała Pani wszystkich tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się tu porobiło , a mi się wydaje, że są takie nagrody,jeśli jest jakis konkurs powążny,nawet kase mozna wygrać,kiedys Pani u mnie w szkole czytała,ale nie wiem czy dla siebie ta kasa chyba dla szkoly czy na pol jakos moze hehe.Nie rozumiem nie których ludzi po co się wtrącają w ogóle tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Nataszka nie przejmuj się tym co ta kobieta pisze...Każdy w szkole ma jakiś sponsorów...to nie wydawaja na nagrody nauczyciele..więc ta kobieta może sobie pisac co chce...!! nauczyciele kupują na drodne nagrody typu książki...:) Hmm..nie wiem co mogę Ci doradzić , nie wiem co Maks ma a czego nie.i zalezy ile chcesz wydać kasy:) Możesz np.kupić coś czym się zajmie. np.modeline czy sa takie piaskowe masy:) i do tego są foremki:)No albo jak lubi to jakąs wyrzutnie..są małe i tanie nie musisz kupowac te ponad 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara18
Mam nadzieję, że smski do Ciebie dotarły, bo coś chyba mi się dzieję z telefonem..jak sie pieprzy to już wszystko jak na złość..Coś gg nie chce mi działać z telefonem problemy...i do tego Musiałam wziąść z praktyk wolne bo Kusia zachorowała, a mój brat teraz przed świętami ma dużo roboty...poprostu masakra.. Gorące całuski śle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez sądze ze to prowokacja, choc nie wypowiadam sie tutaj bardzo czesto was czytam bo rowniez jestem babcią ale w tej sprawie to grzech sie nie wypowiedzieć. Niby pani nauczycielka źle osądza no ale pomyślcie nikt nie zasponsoruje jednej osobie laptopa, zazwyczaj są takie nagrody przekazywane dla szkół gdy jest to konkurs ogolnokrajowy jak pisze p. nauczycielka. Akurat w tej sprawie rozmawialam z moim znajomym dyrektorem pewnej szkoły X do której kiedys chodziłam. Nie chce nikogo osądzać ale widać wyraźnie pewne nieprawidłowości w tym co opowiada wam tutaj Natasha15. Całkowicie zbulwersowala mnie sprawa tym ze p.nauczycielka zostala zlinczowana po tym co napisala a prawdopodobnie chce sprawiedliwości. Natasho jaki jest cel w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez sądze ze to prowokacja, choc nie wypowiadam sie tutaj bardzo czesto was czytam bo rowniez jestem babcią ale w tej sprawie to grzech sie nie wypowiedzieć. Niby pani nauczycielka źle osądza no ale pomyślcie nikt nie zasponsoruje jednej osobie laptopa, zazwyczaj są takie nagrody przekazywane dla szkół gdy jest to konkurs ogolnokrajowy jak pisze p. nauczycielka. Akurat w tej sprawie rozmawialam z moim znajomym dyrektorem pewnej szkoły X do której kiedys chodziłam. Nie chce nikogo osądzać ale widać wyraźnie pewne nieprawidłowości w tym co opowiada wam tutaj Natasha15. Całkowicie zbulwersowala mnie sprawa tym ze p.nauczycielka zostala zlinczowana po tym co napisala a prawdopodobnie chce sprawiedliwości. Natasho jaki jest cel w tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm , z tego co wyczytałam to Natasza nie napisała chyba czy to był konkurs ogólnokrajowy , może dostała więc laptopa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja nauczycelka
jak juz mowilam jestem nauczycielką i konkurs ogólnopolski matematyczny odbył się 15 XII 2009 r a wyniki będą dopiero 01 II 2010 r. Szczegółowe informacje uzyskacie pod nr telefonu 0-22 517-13-00 lub pisząc na adres info@saw.edu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanna
Sporo osób czytających ten topik i przyglądających się z boku! Może poprostu Natasha 15, jest zagubioną nastolatką ,szukającą akceptacji? Być może chce zwrócić na siebie uwagę,w pewien sposób zaimponować?Może ma trochę wybujałą fantazję,wymyśla pewne historie,aby nadać swoim wypowiedziom troche dramatyzmu? Kim jest?Dorosłą oszustką i prowokatorką, czy dzieckiem,które chce zaistnieć? Laptop?To jest jedyny powód,aby posądzać ją o prowokację? Są inne nieścisłości w jej wypowiedziach!!!Szukajcie a znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja firmowa56
witam wszystkich! Czytam was od jakichs 3 tygodni ale dopiero teraz sie wypowiadam ze wzgledu na brak czasu. Przyjmniecie mnie dziewczyny do waszego grona? P.S. susanna- niescislosci jest wiele w wypowiedziach nataszy15 zauwazylam, troszeczke sie rozmarzyła dziewczyna Pozdrawiam!\ Babcia od 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja firmowa56 - oczywiście , że przyjmiemy . Nawet nie wiedziałam , że tyle osób czyta nas z boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak się mądrują nauczycieleczki itp,Dajcie spokój nie macie innych zmartwień? Straszne ,może i jednak wygrała tego laptopa ,żal wam ściska .... ? Będą sie tu spierać i udowadniać to czy tamto,gorzej niź dzieci na podwórku,które ma się sprzeczają kto ma lepszy rower :) . Witam Cię Twoja Firmowa56 :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiadajaca sie tez 1 raz
no wiecie co ale bronic kłamczuchy tez nie zamierzam, niech sie przyzna smarkula a nie wy jej jeszcze bronicie jakby nic sie nie stało? wciska wam kity od samego początku to ją jeszcze pochalajcie Myslalam ze tu są mądrzejsze osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Blue nie wypowiadaj się na ten temat...!nie potrzebnie.!! Nie obchodzi mnie to czy ktoś mi wierzy czy nie..Ja wiem co wygrałam i ważne, że ja się ciesze i , ze mój tata jest ze mnie bardzo dumny.. Rozmawiałam dziś z dyrektorką o tym i z panią pedagog, mam nie reagować na to co kazdy wypisuje.. Nikogo nie prowokuję, a jak sobie tak myslicie to już wasz problem! Nie mam bujnej fantazji...!i nie jestem kłamczuchą...! Susanna.może jestem zagubioną nastolatką..czasem brak mi osoby bardzo bliskiej(a taka osobą była moja mama) ale nikomu nie chcę zaimponować czy zprowokować..Czy to źle, że chcę się czymś pochwalić??bo mam czym... Kokocz88nie zlinczowałam pani nauczycielki. tylko napisała swoje zdania, a ja swoje... A w czym ma byc cel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×