Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Gość Mama synusia123
O losie!!!!!!! Szukałam tematu i znaleźć nie mogłam :-O,myslalam ze juz skasowali....:-( hasła zapomniałam więc jestem "pomarańczka";-),a że mam ich chyba z 50 to i nawet nie zaczynam próbowac:-D Teraz poczytam co tu słychać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zapisany ten temat :) , ale akurat był na drugim miejscu jak weszłam na kafeterie :) Hi hi , Witam tak w ogóle, ale niestety uciekam , bo padam cały dzień na nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Wczoraj nie miałam internetu i połozyłam sie o 21.00 :-O,dzisiaj rano byłam.....nieprzytomna;-) ,nie moge tak długo spać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Miło mi,że tak mało siedzicie na naszym topiku.Swiadczy to o tym,że korzystacie z wakacji. Mimo wszystko czasem odezwijcie sie do nas,bo jak narazie to "psupsacie" tylko ze sobą :) mama synusia-Ty też napisz trochę o sobie i swojej kruszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareas-ja mam już trzech.Same chłopaki.Z narodzin każdego cieszysz sie tak samo jak z pierwszego.Przeżywasz dokładnie te same obawy i taką samą radość. Mama Mateuszka jest z nim cały czas w szpitalu.Tata może go odwiedzać,ale poza nim nikt więcej. Dziś ostatni dzień przyjmowania antybiotyku i jutro wyjdzie na przepustkę.Będzie w domu do poniedziałku :) :) :) Chyba nie muszę mówić jak się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko do Blue1234🌻 Pisałaś,że jesteś tak jak ja z Warmi i Mazur.Możesz trochę przybliżyć nam miejsce.Nie chodzi o konkretny adres,ale choć okolicę naszego regionu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzbabcia ja sie pytałam ostatnio o maluszka :)A moja Ciocia już nie długo rodzi , ale sie cieszę . Kiedy mam wolna chwile to wpadam i piszę , u nas jest super pogoda hihi buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne te emotki juzbabciu właśnie tez sie zastanawiałam ostatnio czy jest ich więcej :) Teraz mam wolna chwilkę potem jadę i wracam wieczorkiem , na pewno zajrzę wieczorem jak zawsze no chyba , że mnie nie ma :) W te sobotę tez jadę na biwak pod namioty na jeziorko , ale sie ciesze już nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dziś jadę na biwak :) i wracam w piątek :) Też się cieszę że z Mateuszkiem już coraz lepiej :) Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siedze sobie , zaraz jade :) To miłej zabawy i uważaj na siebie hihi jeszzce raz to pisze wiem :) pakuj sie nie przeszkadzam ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
A ja jutro wieczorem będę miała gości:)córcia,zięć i wnusio.Jadą nad morze i wstąpią po drodze do nas.Wlaśnie upieklam pierwszy raz ciasto "Delicja serowo-jabłkowa",upieklam boczuś i zrobilam smakowity smalczyk z majerankiem i cebulką -tak pod ogórki malosolne.Wiem ,że wszystko to jest niezdrowe ,ale wszyscy to lubimy.Trochę ciasta zamroże( mam już kilka rodzejów) i jak przyjadę z nad morza,będzie imprezka.Zrobię jeszcze golonkę na słodko po pekińsku i będzie super.Szykują mi się we wtorek urodziny i imieniny więc wolę być przygotowana na male conieco.Sama jestem ciekawa jak ciasto mi wyszło,bo na obrazku wyglądalo fajnie.Jeszcze tylko zmywanie mnie czeka :( Pogoda się poprawila,wiec myślę że wypoczywacie.Zaraz jezień ,więc trzeba podladować na słonku baterie.Mama synusia123-WITAJ-BO JESZCZE SIĘ NIE PRZYWITALAM.Idę do tych garow,bo widzę że same nie chcą się wymyć ,niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Jużbabcia-ale będzie radość w Twoim domu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareas , ale mi narobiłaś apetytu tym wpisem z tym jedzonkiem musi być pyszne jaaaa :) Mniam :D juzbabcia ,ale będzie miała super Mateuszek będzie w domku hihi takie maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Hej!!!;-), wpadam z wieczorka!!!! Juzbabcia- zdrówka dla maluszka!!!!!! Bardzo sie wzruszam jak czytam o Mateuszku!!!:-( Ale głowa do góry!!! Bedzie zdrowy ,radosny i niech Wam "da popalić" ;-),jak mój daje nam!!!! Kochane urwiski!!!!:-) Jestem ze Śląska, pracuje, synka zawoze do mamy- jest dobrze , tylko czasu coraz mniej:-O,Maciek jest coraz bardziej ciekawy świata i dlatego musze mu poświecać coraz wiecej uwagi;-),czasem opadam z sił,jest mi cięzko,płaczę bo nie wyrabiam.......:-( Mąż to fajny i kochany człowiek,szaleje za synkiem ale....no właśnie,pracuje fizycznie i jak wraca do domu to najchetniej zasypia...czasem nad obiadem:-( To chyba tyle z naszego zycia;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
Ciasto wygląda pięknie,tylko za malo gotowalam ser do niego i jakiś surowawy wyszedl:(trudno.Mama synusia 123-moja córka też pracuje i do maluszka przychodzi niania.Smutno mi ,że nie mogę pomoc i obca osoba musi tyle godzin spędzać z moim wnusiem.Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś na obiad naleśniki z serem , tak bardzo nie przepadam, ale jak sie dawno nie jadło to dobrze takie syte na maxa :) Ale super pogoda zaraz jade sobie szkoda dnia na siedzenie w domku buziaczki :* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
mareas- babcia to niezastąpiony skarb!!!!!!:-), ale sa sytuacje ze nie moze sie opiekowac wnukami i ja to zupełnie rozumiem!!!!!!! gdyby moja mama chciała 'zrezygnować" nie miałabym do niej żalu ale na razie jest ok;-),a nawet Ci powiem że dla mnie lepszym rozwiązaniem byłaby własnie opiekunka dla synka bo musimy jeżdzić kilkanascie km i wyjezdzamy codziennie o 6.00 rano ,żebym mogła do pracy na 7.00 zdążyć.....:-O, jest to bardzo uciążliwe bo nie dość ze ja mam nerwówkę rano, to dziecko budzę i czasem z płaczem go ubieram-na siłe:-(,ale opiekunka nie wchodzi w gre bo gdybym miała jej płacić to nie opłacalo by mi sie pracować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
No własnie-opiekunki tyle wołają za opiekę ,że nie oplaca się pracować,ale córka liczy że jeszcze rok i maluch dostanie się do przedszkola,więc muszą wytrzymać.Chodzi o utrzymania miejsca pracy.Przedszkole też prywatne,bo na państwowe nawet nie ma co liczyc.Prywatne-więc prawie tyle zaplacą co za niańke:(Smutne te zrywanie dzieciaczkow z rana .Wiem coś o tym ,bo pamiętam jak mnie zrywali i jak z placzem rozstawalam się z mamą.Mam tylko nadzieję że dzisiejsze przedszkola różnią się od tych dawnych ,z mojej pamięci.W poniedzialek wreszcie chyba wyjadę nad morze,wiec pozdrawiam i pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, właże dziś na kafeterie i w moje tematy , a tam pusto...Jakim cudem i musiałam szukac dobrze , że zobaczyłam ,ze był wpis 22:49 ostatni to łatwiej, i nie mogłam wejść eh , zaraz sobie zapiszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×