Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Teraz jest po lewej moje tematy chyba zmienili.Oj Natasza , Natasza juz kiedys Ci tu pisałam , że po to jest te forum, zeby ktos sie wyzalil, pogadał ,doradził itd, więc nie wiem dlaczego dalej tak robisz, nie mozesz tak myslec,Juzbabcia ma racje .Masakra jestes za mloda, nie mozna tak jeszcze wiele dobrego przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moje kochane-wczoraj moja mama poszła do lekarza i ten "położył"ją do szpitala.Właściwie to nie może sie poruszać,tak bardzo boli ją noga i cały bok.Dziś miała mieć robione badania.Czekam na wyniki. Wczoraj miałam niezłą przeprawę z Nataszką.Żal mi tej dziewczyny. Nie docierają do niej żadne argumenty.Myślę,że już nas opuściła.Nie chce z nikim rozmawiać.:( Przykre to.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
jeszcze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smutno smutno :P bo powoli dociera do mnie to ze szkoła się niedługo zacznie :P Nataszko cieszę się ze jeszcze nas nie opuściłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUzbabciu Ciocia czuję sie dobrze i mały też juz od wtorku w domu są słodki jest , fotki juz mam, ale nie wiem kiedy pojade do babci tam i do niej hihi, masakra nie dociera do mnie ta szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, a ja wczoraj poszłam na tv, chyba nikogo nie ma więc spadam zaraz chyba :* Korzystajce z wakacjiiiiiiiii :) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilkę. Zalatana jestem jak dziki pies.Ostatni dzwonekna szkolne zakupy,codzienne odwiedziny u mamy,wizyta syna u audiologa i masa innych małych spraw do załatwienia,pochłania mi mnustwo czasu. nawet nie chce mi sie siadać do komputera,choć myślę co tam u Was słychać. NATASZKA-JEDNAK JESTEŚ!!!Myślałam,że juz na dobre nas opuszczasz,po ostatnich"wydarzeniach" Cieszę sie,że jednak zostałaś.Wiesz-naprawdę jesteś fajną dziewczyną,tylko poprostu masz masę problemów,z którymi sobie nie radzisz.Stąd Twoje podenerwowanie i niechęć. Dużo z nas już dawno tu nie zaglądała i nie wiem co się dzieje? Wracajcie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Jaki śliczny maluszek:):) no i Dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzbabciu dziękuje za buziaczki dla maluszka :) Mateuszek śliczny jeju buziaczki również dla niego :)No we wtorek szkoła będzie się działo :)Nataszka cieszymy się , że jesteś dalej z nami , bo warto hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚLICZNY JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakraaaaaaaa jutro do szkoły, rozpoczęcie i znów oby do czerwca hehe :) Ale jakoś tak nie czuje, że to już jutro brrrr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue134
Weź nic nie mów nawet o tej szkole ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Trochę opustoszał nasz topik,nie ma mamy synusia i mareas. Dziewczyny opowiedzcie wrwżenia z pierwszego dnia w szkole :) Nataszka możesz mi powiedzieć za co mi dziękujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mareas i mamy syniusia dlugo juz nie ma, a w szkole jakos bylo plan dziwny, ale moze jeszcze sie zmienic masakra poprostu hehe 3 razy w tygodniu 8 lekcji eh .Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareas
...jestem,jestem i czasami podczytuje :)Nad morzem bylam i już nie pomietam nawet jak bylo,bo zajechalam się wnusiem :PZawsze robimy z mężem dlugie spaceryi wracamy zmęczeni,a teraz jeszcze trzeba bylo dać wolności od dziecka mlodym..Do 24 godz siedzieliśmy w namiocie na koncertach ,a już o 6 rano pod drzwiami było wolanie-baba,baba :)Po powrocie gości pełne mieszkanie ,póżniej inne wyjazdy i problemy z mamą.Traci pamięć niestety...i serce już tak siada ,ze bez nitrogliceryny nigdzie nie wyjdzie.Syn ma poprawki ,ale chyba tylko ja o nich pamiętam ,bo on nawet nie wie gdzie są notatki i wogóle sie nie uczy.Już sie pzryzwyczaiłam do myśli ,że nie zaliczy i myśle ,ile czasu jemu wyznaczyć na znalezienie pracy. Teraz jade do córki na kilka dni.To tyle o sobie.Mateuszek jest taki śliczny......:):):)jak aniołek malutki.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i przypominam ,że niedlugo ferie zimowe i znowu wolne będzie od szkoly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na rozpoczęciu byłam bardzo zestresowana :D chyba przez to ze dyrektor gadał o tej maturze :P Jak ten czas szybko leci ... pamiętam jak dopiero przyszłam do 1 klasy a już jestem w 3 :( Mam tylko raz 8 lekcji :P trzy razy po 5 i raz 6 :) w tym tylko 2 razy na 8 :P w pozostałe dni na 10 i na 9 :P Plan nawet mi się podoba :D a i juz nawet wiem kiedy mam Studniówkę :) 31.01 :D tego najbardziej nie mogę się doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×