Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarazbabcia

od kilku godzin czekam na wnusia

Polecane posty

Dziękujemy za pozdrowionka Mareas :) No Blue to super masz :) masakra znów wywalilo i nasz temat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Puk,puk....moge wejść??? ;-) CZytam czytam tylko jakos weny brak do pisania....:-( Natasha-przepraszam za ostatnie wpisy....:-( ,ale tez mi cięzko ....:-(,pozdrawiam Cie gorąco!!!!!;-) Juzbabciu- wnusio piekny!!! Całusny i w ogóle do schrupania!!!;-) Przez takie zdjęcia mam ochote na drugie dziecko:-D ,tylko znowu nie czas,nie pora.....nie teraz ,a kiedy???:-O Wszystkim szkolniczkom;-) udanego i owocnego roku życze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się tam pisałam o temacie naszym to mi wywaliło, bo napisałam '' znów wywalilo i nasz temat ;/ '' a miało być ''mi'' zamiast samo ''i'' hihi , nie wiem czemu nie raz tak wywala , buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
vanessska-nie ma za co;-) ,z perspektywy czasu stwierdzam ze okres szkoły to najlepszy i najluźniejszy okres w zyciu!!!!!!:-D,chociaz stresy tez były:-( ,ja nawet włosy straciłam na głowie z powodu szkoły....:-O,ale to tylko i wyłacznie moja wina bo ktos polecił mi tabletki "na mądrość" :-D :-D :-D ,skutkiem ubocznym było wypadanie włosów a madrości i tak nie zdobyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się cieszę,że jesteście.Dzięki za pochwały mojego cukiereczka. Może pochwalę się też starszymi wnusiami?Pomyślę. Mało siadam przy komputerku,bo jak pisałam,moja mama jest w szpitalu.Jest diagnoza.To zapalenie kręgosłupa.NIe jest dobrze. Moi rodzice mieszkają razem z moim bratem, jeden blok odemnie, .Teraz w domu zostali sami panowie,więc trzeba im pomocnej ,kobiecej ręki.:)W miarę możliwości będę tu zaglądać. Witaj szkoło-co dziewczyny?Moje zadowolone(narazie) z planów lekcji.Jak bedzie potem nie wiadomo.Plany zawsze sie zmieniają,więc nie ma co tak bardzo się cieszyć.Pożyjemy,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue-wiem jak bardzo cieszysz się ze stódniówki,bo to najprzyjemniejsze co może być w szkole :) Vaneska-kiedy jedziesz zobaczyc maluszka?:) Mama synusia123-to jak ?Będzie drugi dzidziuś? :) mareas-No kochana,już się bałam,że nas zostawiłaś.Wiesz-tylko my tu jesteśmy ze starszym peselem :):):) Bardzo zabiegana jesteś,więc wybaczam nieobecność. :) Pisz jak tam sprawy z synem.Rozmawiałaś z nim ? No i oczywiście napisz jak z tymi jego poprawkami. Wszystkie Was pozdrawiam cieplutko. Ciekawa jestem czy Nataszka jeszcze się odezwie :( Halllooo-Nataszka!!!Odpowiedz na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jużbabciu prawdopodobnie, za tydzień jade zobaczyc maluszka :) Mama Synuisa jest , jest za co dziękowac , bo to nam sie przyda co zyczyłaś :) Buziakiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już babciu ja również życzę Twojej mamie szybkiego powrotu do zdrowia :) Wczoraj zapisałam sie na prawo jazdy :) mialam juz pierwszy wykład dzisiaj byłam zrobic badania i niestety lekarka skierowała mnie do okulisty :( Jutro mam wizytę , mam nadzieję , że nie bd musiała nosić okularów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Blue to soczewki może ,tez nie chialabym nosic kiedys mialam jak bylam mala , ale nie potrzebnie:) , ale jeszcze nic nie wiadomo, może tylko zakończy się na badaniach :) i nie bedzisz musiała nosic ,ja nie dawno wróciłam, a wczoraj po pierwszym dniu była masakra padnieta hehe spałam sobie, a dzis juz ok :) Ja mam 19 października miesiąc przerwy od nauki , bo bede miala praktyki :) teraz trzeba sie sprezac zeby dobre oceny nałapac heeh co u was moje Kochane ????:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ale fajnie bd miała :( a w której Ty klasie jesteś ;> ? Kurde u mnie to juz wczoraj klasówke zapowiedziała Psorka z Łaciny :( i już dzisiaj muszę się do matmy uczyc ehhh :( bd ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
matematyka jest fajna:D już dziś 5 dostałam:D nie wchodze tu bo mnie odrazu wywala..moze macie gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Już BAbciu dziękuję, za to, że pisała Pani ze mną...jak mi było naprawde źle i chciałam sobie coś zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
mama synusia...a dlaczego Pani jest źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w # , ale znasz moja historię :) No ja wczoraj już miałam chyba 5 zadań z Polaka i dziś 8, ale większość zrobiliśmy na lekcji i tez miałam zadanko z ekonomiki , ale to powtórzenie i z kultury zawodu hehe, na razie z polaka powtórki i ekonomi, a już na następny tydzień sprawdzian z Polaka masakra :) Damy radeeeee :):) Nataszko co tam ? Jaaaa ja jestem głąb z matmy chociaż jak mi ktoś wytłumaczy i powtarzam sobie mniej więcej to jest ok, a tak to klapa może nie lubię matmy dlatego, ze mi nie idzie hehe ,a tak to wszystko jest okejjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W # Blue, jakaś kratka mi wyszła hehe z przyzwyczajenie nie raz tak naciskam i wychodzi płotek taki hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Witam z wieczorka;-),późnego:-) Natshka- mam problemy i strasznie ciezkie zycie...:-(,ale nie moge o tym pisac tak na ogólnym,przepraszam....:-(,jedyną istotą która trzyma mnie przy zyciu jest mój synio własnie;-),ale nic wiecej pisac nie bedę.....nie potrafie:-( I gratujuje bdb z matmy;-)!!!!!!!!!!! Ja niestety "noga" z tego przedmiotu :-(,mimo ze pracuje jako księgowa;-),ale od czego są kalkulatory :-P Vanesssska- czyżby Ekonomik????? ;-),sadząc po Ekonomice i Kulturze Zawodu;-), witaj wsród swoich;-) babciu- zdrówka dla mamusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama synusia123 bardzo podobnie praktycznie dużo wspólnego, bo u mnie jest szkoła ekonomik takiego i jest technik ekonomista chyba coś i technik handlowiec, ja chodzę do innej gdzie własnie jest technik handloweic, ale tez moge jako księgowa , bankowa ekonomista itp:) i na rozne kierunki na studnia , naet jest ok hehe, ja tez noga z matmy , a tam jestem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Blue- eee...to nie jestes taka zupełnie "noga";-) Ja miałam pałe w którejś klasie.....nie pamietam,ale ostatnim sprawdzianem zdałam na 5 i profesorka stwierdziła ze to wielki postęp ,dała 3 na koniec:-P, a ja po prostu wykułam wzory, których teraz nie jestem w stanie odtworzyc w mej pamieci;-)ech...w ogóle te szkołe jakims picem skonczyłam :-),jedynie z zawodowych miałam super oceny bo mnie to rajcowało i chyba do tego zawodu jestem stworzona:-P Dziewczynki!!!! weekend!!!!!!!!!:-D ,ja własnie go zaczęłam,gadzina moja śpi;-) a ja siedze i piwko sączę.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh :P a ja mialam iśc na imprezę :P ale nie poszłam :( i siedze w domu ... chyba pouczę się znaków drogowych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama synusia123
Cisza tu ;-),wiec sie zwijam...dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue też miałam iść na imprezę , ale nie polazłam hehe :) ale mam pogodę pada słońce pada słońce wieje,albo mżawka hehe :) Potem spadam do mojego Boya i po jutrze znów do szkoły, a plan mi się zmienił i nawet jest ok ,cieszę się,że mamy w-f na samym końcu zawszę :) A u Ciebie Blue , jak plan? Co tam porabiacie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być , poniedziałek najgorszy bo pierwszy w-f ... i 8 lekcji ... a reszta tygodnia jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
Ja poprostu matematykę kocham..zawsze chodziłam na kangura:D i w ogóle na wszystkie konkursy matematyczne..ale nie znosze fizyki i matematyki..choć to też związane z matmą:/ Mama synuśia...nie załamuj się..jutro też jest dzień:) mnie też było źle, chciałam zrobić sobie krzywde...ale teraz jest lepiej..postanowiłam sobie, że będe walczyła o leposze jutro:) a teraz szkoła..dużo nauki...więc nie myśle o złych myślach i problemach..aaa teraz weekend mój starszy brat przylatuje dziś z Anglii na kilka dni:) pewnie pójdziemy gdzieś na dyskoteke:) Życze wam wszystkim miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasha 15
miała tam być nie znosze fizyki i chemi...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chemia może być kiedys zrobla zadnie na 5 , ale myslalam, ze jest zle i nie poszlm do Pani, bo mowila , ze pierwsza osoba dostanie 5 i kolzanka piszla , ja nie mialam odwagi myslalam, ze bedzie, zle , ale i tk Pani wiedziala, ze jestem dobra uczennica itd, hehe :) Kto ma nasza klase??:)hahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×