Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Grubasek_

27.07.09 r- Odchudzanie i metamorfoza .

Polecane posty

no tak, ja polecam duzo sokow... jesli amsz wlasne przeciery bez cukrow, - jak najbardziej... ale ja np juz wszystkie wypilam przeciery, wiec kupuje soki z hortexu bez cukry, jest pomaranczowy, pomidorowy i jablkowy, choc ja pije najczesciej pomidorowy - z wiadomych wzgledow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sad wiśniowy, dużo porzeczek i malin, i tak do tych przecierów... Jak zapasteryzować takie przeciery? jak to zrobic? Bo fajnie by było taki sok potem sobie w zimie z woda pic, a u mnie zawsze do sokow cukier sie dodaje;/ a ja takiego słodkiego nie lubie pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja masm duzo brzoskwin... wszystkie je przecieram, ze sie robi taka papkca, mocno zakrecam w duze butewlki od kubusia i zagotowywuje to, na zime jak znalazl:) mozna z cukrem ale ja nie dodaje, mam tak slodkie brzoskwinie ze to starcza w zupelnosci ;) i uwierz po takim jenym kubku jestem pelna;)... oprocz teog pracuje w szklarni z pomidorami wiec teog mam pod dostatkiem:P wlasnie jestem w trakcie robienia przecierow pomidorowych ;) ktore tez potem wypijam :) co do sokow to niestety nie wiem, ale pewnie w sokownik, potem do butelek i tez zagotowac + cukier, ale nie pamietam, mama mkiedys robila ale juz nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. ja kocham pomidorowy ;d ogolnie pomidory , dziekuje za informacje to sprubuje ^^ :) teraz pije wode ;p moja mama zawsze robi przeciery takie z pomidorow - poźniej pyszny sok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas 65dni *** cel 5kg
_Grubasek_ - jeżęli chodzi o ta cebule to ma dużo cynku , krzemu i siarki , które to pozytywnie wpływają na włosy ;) Moje ulubione danie z cebulką to jog. naturalny dużo cebulki posiekanej w drobna kostkę , przyprawy + pomidor + ogórki kiszone do tego np. jajo na twardo i chrupkie pieczywo pychaaa . O dziewczyny widzę , że lubicie pomidory :D ja też je kocham , a szczególnie chrupkie pieczywo z białym serem na to pomidor z cebulką albo przecier + cebulka i kiszony ogórek :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas 65dni *** cel 5kg
jeżeli*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię pomidorki, zupę pomidorową itd. ale do soku pomid. jakoś nie mogę się przemóc.... A właśnie w ogóle b. lubię zupki ;) Może to też nie najgorszy pomysł na obiadki podczas dietki. Zupy przeważnie są niskokaloryczne, i szybko daja poczucie sytości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę jakoś tak się zaczerniłaś :) ja sobie za to ogórkową taka kwaśniutką zrobię. Właśnie zjadłam naleśniczki z dżemem borówkowym tak na pożegnanie kalorycznego jedzonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu program do odchudzania? Jest przerewelacyjny :) dzięki niemu schudłam 5kg ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaż mi ten program , zobaczymy co w nim jest takiego ciekawego ,może coś sobie podpaczę , albo skorzystam z tego programy potem heh . ;)) no a ja nie moge się doczekać jutra , tego dnia kiedy wkońcu mało zjem , już mam dość tak tego obżarstwa nad morzem.. (Ech ,aż się niedobrze robi ;/) ale jestem z siebie dumna ze wkoncu postanowilam sie za siebie wziąść :) a co do tej cebuli , musze sprawdzić to ^^ :) a więc od jutra biore się za siebie , tracę kg , oczyszczam organizm i poprawam kondycje skóry i włosów . paznokcie - to moj atut chyba ?szybko mi rosną i są bardzo ładne :) heh . od jutra ^^ już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie panie :* . to dziś ten dzień ! :) już mi od rana , od razu lżej na duchu .. wkońcu pozbędę się tych okropnych kg . będę ładnie wyglądać , moja sylwetka nabierze ładnych kształtów i jak będę tańczyć na występach to z ubrań nie bedzie mi sie wylewał tłuszcz ..a u brania będą na mnie ślicznie leżeć. moje włosy przestaną wypadać i będą sobie rosły :)) . a i dzięki temu ze jest lato , moja skóra będzie w ciemnych odcieniach , mam zamiar się opalić :):) . tak to cudownie wygląda ,że aż, mniam! jak narazie żuję gumę winterfresz ; ) . i nie jestem głodna , dziś na obiad mam zupe ogórkową ,to zjem tak troche .. ;> hehe :* a jak tam wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja wrocilam z pracy :) no wiec ja jem na sniadanie zjadlam duzy jogurt naturalny, i 4 michalki:/ wiem wiem, ale jedna miala imieniny no i tak wyszlo... :/ teraz na obiad zjadlam zupe jarzynowo - buiraczana :)... zwazylam sie, po neidzieli mam 1.5 kg wiecej... no ale fakt, nie bylam w toalecie:/... ojojojj... dzisiaj wracam na dobre tory...i tez mi lepiej na duchu;) mam nadzieje ze jak zaalatwie kibelek, to troche zleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze wam dobrze idzie;) ja po obiadku , dzis tez troche zle bo zupka sztuczna, ale raz na jakis czas mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś tez mało w miare kcal zjadłam tak koło 800 :P hehe , bo kawalek sernika na zimno u cioci na imieninach :PP hmm .10 dniowej :> jak uwazasz ^^ ja nie mam zdania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :P mam nadzieje,ze mnie kojarzysz Grubasku :P cos pozostale topiki sie rozpadly :/ ja wlacze dalej tzn staram sie bo roznie to wychodzi ale od dzisiaj zaczela na powaniie :P za 9 dni wyjezdzam z ukochanym i musze chociaz 2 kg miec mniej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)... witAJCIE, ja dzisiaj juz tez na powaznie, jeszcze cos tam pochrupalam, ale juz na dzisiaj koniec :) rano dwa duze jablka, na obiad zupe buraczana, na kolacje kilka lyzek strogonowa... (wiem, zle zle zle, od jutra beda jogurty)... teraz herbata z pokrzywy, potem tylko woda, woda, i woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kilka sliwe, 2 male marchewki i male jablko. chcialam sie troche oczyscic :P do tego chyba wiadro herbaty czerwonej i wody :P dzisiaj ciag dalszy i nie zamierzam sie poddac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyfffkkaa
Nie zrezygnowały, tylko ćwiczyć poszły:) ja ide najpierw na zakupy a potem na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosi89
Cześć!! Odchudzam się z Wami dziewczyny!! Mam 20 lat, studiuje i pracuje niestety praca siedząca więc troche mi się przytyło. Waże 59 kg i mam 165 cm Jeszcze przed rozpoczęciem pracy ważyłam 53 kg i każdy zawsze powtarzał jaka to jestem szczuplutka i zgrabna. Mam fugure typu JLO ,szczupła w tali , mniejsze piersi (B75) ale za to może nie szerokie biodra ale odstający tyłek w którym najbardziej widać wzrost tej wagi ... a i celulitis... masakra :/ Więc zaczynam ... Niestety w ciągu pracy nie mam jak sie ruszac chyba że po biurze :D więc zaczne od rowera , wczoraj troche jezdziłam i dzisiaj też będe. Co do jedzenia to dzisiaj przyznam sie idąc do pracy zjadłam batonika bo poprostu juz bardzo potrzebowałam czegoś słodkiego :( potem tylko jogurt i jabłko no i pije wode. Od 3 dni nie jem tez pieczywa, makaronów, i ziemniaków. Zastanawiam się czy nie wspomóc się jakimis tabletkami ziołowymi któreograniczyly by mój ogromny apetyt :( Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikneły :/ wraz z moją motywacja ;/ kurde , ja juz nie wiem co mam zrobic zeby schudnac ,a tak bardzo chce ;// .. od jutra juz naprawde musze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze,ze wrocilas:) damy rade :Pja pojutrze wyjezdzam na 4 dni ale wroce to bede dzielnie walczyc dalej tzn nie bede przerywac lecz kontynuowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam nadzieje , to jak wrócisz bierzemy sie za siebie i w 2 tyg musimy schudnąć ;** . kurdę , dzis juz ograniczalam a teraz przed chwila sie dorwalam, masakra ;// .. ale naprawde , obiecuje wam i sobie ze od jutra juz koniec .. chudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) kolejny piekny deszczowy dzien przed nami :/ ja juz drugi tydzien na takiej diecie i boje sie stanac na wage ;/ zrobie to w poniedzialek po powrocie :P wypilam kawke wlasnie i jest dobrze :) juz w ogole nie mysle o jedzeniu od dluzszego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×